מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

mom10

משתמש פעיל
רציתי לשאול האם בהגרלה מחיר למשתכן ברוממה יש שם 247 דירות כמה מהם לבני המקום?

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מתי הסבב הבא של ההגרלות??
רוצה לדעת עד כמה למהר להרשם לנישואין

תודה

מימי אחת

משתמש רשום
ברשימת המתנה בלוד - בן שמן אני במקום 42 - זכיתי במקום 116 יש 66 דירות ושמונה בינתיים ביטלו את השתתפותם
מה אתם אומרים? יש לי סיכוי?

כמו כן בהגרלת המשך מלפני איזה שנה אני ברשימת המתנה בקרית שמונה במקום 9 - זכיתי במקום 10 ויש דירה אחת
לפי מה שביררתי יש שם רווח של כחצי מיליון ש"ח ואני מתלבטת אם לבטל את ההשתתפות שמא פתאום יגיע שם תורי ואפסיד את ההשתתפות בהגרלות הטובות בבית שמש ואלעד וכן את הסיכוי לזכות בבן שמן
אשמח מאוד לעצה בעניין
תודה

עולם כמנהגו נוהג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ברשימת המתנה בלוד - בן שמן אני במקום 42 - זכיתי במקום 116 יש 66 דירות ושמונה בינתיים ביטלו את השתתפותם
מה אתם אומרים? יש לי סיכוי?

כמו כן בהגרלת המשך מלפני איזה שנה אני ברשימת המתנה בקרית שמונה במקום 9 - זכיתי במקום 10 ויש דירה אחת
לפי מה שביררתי יש שם רווח של כחצי מיליון ש"ח ואני מתלבטת אם לבטל את ההשתתפות שמא פתאום יגיע שם תורי ואפסיד את ההשתתפות בהגרלות הטובות בבית שמש ואלעד וכן את הסיכוי לזכות בבן שמן
אשמח מאוד לעצה בעניין
תודה
ראשית כל אסור לבטל כל השתתפות בפרויקט שזכו בו ברשימת המתנה עד כמה מאות!!! , כבר היו סיפורים שהתקדמו בעשרות ומאות, מחמת משיכת הזמן שבד"כ יש בפרויקטים אלו וכולי.

ולגבי אחוזי זכיה

לגבי לוד, יש לך סיכוי מאוד גדול לזכות שם בדירה אולי אפילו זכיה וודאית בתנאי שתחכו עד הסוף ולא תבטלו מיאוש את המיקום בתור, עיקר ההתקדמות בתור הוא בשעת בחירת דירות כ20% יורדים מהזכיה מסיבות שונות כגון קניית דירה בינתיים, דירה גדולה או קטנה מידי, וכולי.

לגבי קרית שמונה, יש לכם לכאורה סיכוי קטן, אך כאמור אל תוותרו.

אך בשתיהם תספיקו בעז"ה להתעדכן בתוצאות ההגרלה בבית שמש ואלעד שיפורסמו שבוע הבא... ובכל מקרה כאמור אין לבטל זכיה בגלל חלום לזכות במקום יותר שווה, מכיר אישית כמה וכמה שביטלו בשעתם בגלל דימיונות.. והיום שוברים ראש בקיר!!!

אך כאמור זהו בגדר עיצה טובה, ואיני לוקח אחריות על שום דבר.

ומה דעתכם?

@ירמי וולדמן @ישראל אשר בך אתפאר @צחית ועוד...

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
כ20% יורדים מהזכיה מסיבות שונות כגון קניית דירה בינתיים, דירה גדולה או קטנה מידי, וכולי.
ורבים יוצאים מהרשימה גם משום אי חידוש תעודת זכאות מחוסר ידיעה
שימו לב !!! חייבים לחדש את תעודת הזכאות כל שנה גם לאחר זכיה עד חתימת החוזה
ראו כתבה בהמודיע

קבצים מצורפים

• _זורקים_דירה_לפח.pdf
    KB 93 · צפיות: 30

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
ראו כתבה בהמודיע
נכון מאוד!!
מצטרפת לנ"ל

שימו לב שאפשר לחדש זכאות באתר בפעולה פשוטה וקלה
רק צריך לזכור לבצע את זה!!

צחית

משתמש מקצוען
ראו כתבה בהמודיע
אפשר לחדש גם באמצע השנה
וכל פעם כשיש כמה דקות מיותרות כדאי לחדש
אפי' הפרש של כמה ימים

צחית

משתמש מקצוען
ראשית כל אסור לבטל כל השתתפות בפרויקט שזכו בו ברשימת המתנה עד כמה מאות!!! , כבר היו סיפורים שהתקדמו בעשרות ומאות, מחמת משיכת הזמן שבד"כ יש בפרויקטים אלו וכולי.

ולגבי אחוזי זכיה

לגבי לוד, יש לך סיכוי מאוד גדול לזכות שם בדירה אולי אפילו זכיה וודאית בתנאי שתחכו עד הסוף ולא תבטלו מיאוש את המיקום בתור, עיקר ההתקדמות בתור הוא בשעת בחירת דירות כ20% יורדים מהזכיה מסיבות שונות כגון קניית דירה בינתיים, דירה גדולה או קטנה מידי, וכולי.

לגבי קרית שמונה, יש לכם לכאורה סיכוי קטן, אך כאמור אל תוותרו.

אך בשתיהם תספיקו בעז"ה להתעדכן בתוצאות ההגרלה בבית שמש ואלעד שיפורסמו שבוע הבא... ובכל מקרה כאמור אין לבטל זכיה בגלל חלום לזכות במקום יותר שווה, מכיר אישית כמה וכמה שביטלו בשעתם בגלל דימיונות.. והיום שוברים ראש בקיר!!!

אך כאמור זהו בגדר עיצה טובה, ואיני לוקח אחריות על שום דבר.

ומה דעתכם?

@ירמי וולדמן @ישראל אשר בך אתפאר @צחית ועוד...
לגבי שיש סיכוי לזכות ודאי
כי כמויות מבטלים

אני אישית שאלתי רב ואמר לי שכל מקום
שלא תגור אל תכנס כי זה פחות מהשקעה רגילה
שאתה מקבל את הדירה די מהר ואני לא נותן עצות בזה

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אפשר לחדש גם באמצע השנה
וכל פעם כשיש כמה דקות מיותרות כדאי לחדש
אפי' הפרש של כמה ימים
אפשר לחדש כמה פעמים בשנה?
כל חודש. נניח?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה