מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ככה זה נראה כי כבר הרבה זמן לא נפתח אז זה נראה מוזר.....
היה לפני חודש כמות מכובדת של הגרלות המשך ובמפמה של האתר מופיעים המון יישובים בהם יהיו הגרלות,בית שמש אלעד רכסים
רק שלא נראה לי שאפשר לדעת מתי נפתחים

שיראל לוין

משתמש פעיל
היה לפני חודש כמות מכובדת של הגרלות המשך ובמפמה של האתר מופיעים המון יישובים בהם יהיו הגרלות,בית שמש אלעד רכסים
רק שלא נראה לי שאפשר לדעת מתי נפתחים
יכול להיות גם עוד שנה אין לדעתתת
ובנתיים מחירי הדירות רק עוליםםם

די

משתמש סופר מקצוען
מתוך עיתון "חדש בבית שמש". לכאורה כתוב כאן שבחודש הזה/הבא תתקיים הגרלה על 410 דירות בבית שמש ו-468 דירות בירושלים. (שימו לב שהמדד על מחיר הקרקע מתבטל, הטבה משמעותית שיכולה להגיע לעשרות אלפי ש"ח)
הגרלות.png

• תודה
Reactions: shs

HMB

משתמש פעיל
אכן בפרסומים היה רשום שעתידה להפתח הגרלה
ויהיו 2 הטבות
1. ביטול שכ"ט עו"ד
2. על חלק מסכום הדירה לא יהיה הצמדה למדד תשומות הבניה

אין לי מקור מוסמך לכך זה מה שקראתי

צחי קרמר

משתמש פעיל
ממרץ ועד סוף השנה: 30 אלף דירות מוזלות ישווקו בהגרלות
מתוכם 4,000 באלעד
כאן
זה שווקים לקבלנים לרוכשים זה פרוייקטים ששווקו ועכשיו בשלבי התרים מתקדמים
מה זה אומר??
שאת ההגרלות שיהיו בזמן הקרוב אפשר לראות באתר ההגרלות (כמובן שבהתחלה מופיעות הגרלות שנסגרו כבר)
וההודעה הנל זה על קרקעות שישווקו לקבלנים ורק כשהם יהיו בהליך מתקדם הם יצאו להגרלות
ה4000 באלעד ספק אם ישווק השנה לקבלנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה