מאמרים

 1. עיפרון האקטואליה: "האתיופים הם רק כבשים תמימות" (יוני גירשטיין)

  במשך שנה- מדיי שבוע, ניסינו לפענח את מבחר הקריקטורות המתפרסמות בעיתונות החרדית. השבוע נארח את הצייר יוני גירשטיין שישתף מהמהלכים המרתקים המתרוצצים במוחו... בואו נחשוב קריקטורה!
 2. תוסס, חי, כועס ומזהיר: צבע אדום לפניך- אל תעצור!

  יש כאן מישהו שלא אוהב את הצבע האדום? הוא חיוני, חינני, לבבי וממריץ לפעולה... אבל צריך להיזהר ממנו, ולא רק כאשר אתם הולכים לבקר בחווה של שוורים זועמים. בואו להכיר את הצבע האדום, מקורותיו והשפעותיו.
 3. הרפורמה של משפחת פונטביט

  אם אתם משתמשים בפונט רפורמה של פונטביט הוא כאן כדיי שתכירו אותו קצת יותר. ואם אין לכם מושג על מה מדובר, אחרי הפוסט של יצחק למפרט, תרוצו לחפש אותו ולבדוק איך הוא יושב על העבודה הבאה שלכם.
 4. פרועגא 3# : הגיע הקיץ, באיזו גלידה אתם בוחרים?

  מי פתח משרד חדש השבוע? ומה זוממים ירוחם אסטרייכר ושמחי רובינשטיין ולמה שניאור גנדל נירדם על הכסא במשרד? ומה עשה חיים דיקמן באותה סיטואציה- כשהתעורר? היכנסו למדור הסיכום השבועי ותהיו מעודכנים בכל...
 5. יעל אייזיקוביץ: צילומי ניו בורן, זה הבייבי שלי

  היא אף פעם לא ציינה לעצמה פסגות, אבל היא כובשת אותן בסייעתא דשמיא גדולה, בזו אחר זו. יעל אייזיקוביץ' שחשבה פעם להיות מרפאה בעיסוק עם תואר, מוצאת את עצמה עוטפת תינוקות רכים לצילומים, נותנת לנו טיפים בתחום...
 6. היי, אני אתה מהעתיד! לתשומת לבך, העולם מתחיל להשתנות מהר!

  טרנד עולמי מגיע לאותת לנו המעצבים, העתיד כבר כאן! מליוני אנשים ברשתות החברתיות פוגשים תמונות של חבריהם מהעתיד. זה מדהים, כמעט מדויק, ומעורר תהיות על מכונות עיצוב ועיבוד תמונות.
 7. שקופה- הכל על זכוכית

  כשמתעסקים בעיצוב פנים, אי אפשר לדלג על לימוד סוגי חומרים לעומק. אחד מחומרי הגלם המסייע לנו בעיצוב פנים, הן לאווירה והן לשימוש המגורים, הוא חומר הזכוכית. בואו נלמד עליו וננפץ כמה מיתוסים, שיסייעו לכם בבחירה הנכונה....
 8. המסע שלהם הסתיים. רוצו להתחיל אותו כעת!

  מה המכנה המשותף בין חוצניק לצ'אלמער, חסיד גור לתימני שורשי?
  כישרון, הרבה השקעה וכמובן מכללת פרוג.
  ותודה לגל אקסלרוד!

  (בתמונה: חבר מועצת עיריית בני ברק ואחראי הדרכת
  חרדים בג'וינט, ישראל הפטקה,...
 9. בואו נלטש את הלוגואים שלכם! | פרק עשירי ואחרון לעונה

  אחרי עשרות ליטושים שעברנו יחד ב-3 חודשים, הגענו לסיומה של העונה הראשונה של הסדרה. תובנות כלליות? הערות? מחמאות? זה המקום להוציא הכל :)
 10. מלצר, רוצה טיפ?

  מתי לאחרונה הרגשת שאתה לקוח פרימיום או מינימום... לקוח נחשב? בטור שכתבה אתי קצבורג מדם ליבה, היא עוד תגרום לכם להבין את משמעות המילה 'שירות' וללקוחות שלכם... לכתוב עליכם ברשת ובכל במה: המלצות, פרגונים ופוסט הערצה.
 11. קלי כליות

  האם אכן נכון לבית חולים, המצליח בהשתלות כליה ברמה בינלאומית (לטענתו) להקים קמפיין מוצלחות? האם כלי ניתוח המהדק את כלי הדם, הוא המוטיב הנכון להמחיש את ההשתלות המוצלחות בגוף האדם? היכנסו לבחון את הפרסום ולתת הצעות...
 12. מודל אייזנהאואר

  "בכל פעם שאומרים כן למשהו שאינו חשוב, אומרים לא למשהו חשוב" אמר פעם אדם חכם בשם רובין שארמה. אז מה חשוב יותר- לענות לצלול טלפון או לפתוח את הדלת ללקוחה? גילי שלזינגר מגלה את הסודות של סדרי עדיפויות.
 13. קונספט: מה התפיסה שלכם

  האם פומפייה נראית כמו פירמידה על שם העבודה המשברת את אצבעות הידיים? המעצבת רבקי ברנדווין נותנת פרשנות חדשה ומעוררת עניין למושג 'קונספט'.
 14. קחו סגולה אחת לדרך

  בואו נלמד אחת ולתמיד: האם הצבע הסגול מתאים יותר לעיצוב חלל לבן או לבת? ומי המיתוג הסגול הכי מוכר? קחו קצת פירות יער ובואו לנשנש מידע...
 15. לסיכומו של שבוע מאויר

  שבוע האיור חלף לו ביעף, משאיר אותנו נפעמים מהכישרונות הגדולים שנמצאים איתנו בפורום.
  קיבצנו על קצה המכחול סיכום קצר של השבוע הגדוש בתוכן ופעילות.
 16. צילום (לב) פנורמי

  לאחר סירטון ויראלי ברשת בו הוא מסביר לכל היוצרים ממה באמת עושים כסף ומהם החוקים שמוטב להיצמד אליהם כדי להפסיד את המקצוע, ביקשנו משמוליק וינרייך איש הדיגיטל והצילום ריאיון אישי- מקצועי. מאחורי המצלמה, מצאנו לב.
 17. Featured

  אז מי זכה בהגרלה בוורקאפ?

  לפני כחודש הוכרז בבית פרוג על הגרלה למקום עבודה נחשק במתחם חללי העבודה WorkUp המותאם למגזר החרדי.
  השבוע נערכה ההגרלה ומי הזוכה או הזוכים? פרטים בפנים.
 18. בדרך לעבודה עוצרים פה... (חלק ב', הפוך ממה שחשבתם...)

  חשבתם שאתם באים לראיון עבודה, והמראיין בודק אם אתם מתאימים למשרה הנכספת?תתפלאו לשמוע, אתה, המרואיין, בוחן את המראיין ואת המשרה המוצעת, לא פחות ממנו... הכל על "ריקוד טנגו" ששמו ראיון עבודה.
 19. בואו נלטש את הלוגואים שלכם! | פרק תשיעי - הכל, בגלל חסרונו של מסמר.

  אחד הפרקים המשמעותיים שידענו פה. תכינו את הקפה / השוקו / התה ותחגרו חזק. אתם הולכים לעוף.
 20. מה אפשר ללמוד מפתק בחדר מלצרים?

  מה הנכס הכי חשוב בעסק שלכם? ואיך זה קשור לפתק דהוי ומקומט התלוי בחדר המלצרים של מלון בהתאוששות כלכלית מפתיעה? | לאה הופמן על המוצר שכדאי לשמור בכספת העסק, ולמה כדאי לכם להיות מארחים לעניין.
טוען...