מאמרים

 1. הכירו אותם: החובות הטובים

  נשארתם סקרנים מהפרק הקודם, עם תהיה על המושג 'חובות טובים'? במאמר שלפניכם תתחילו להכיר מעט מהמושג הזה ולגלות כיצד להשקיע כסף באופן שיניב לכם רווחים.
 2. Adobe Illustrator| פרק 3

  Adobe CC 2020 (אדובי 2020) איתנו כבר בפרק השלישי עם הדרכה מפורטת על כל רזיה וענפיה. בואו נמשיך! הפעם - שדרוגי אילוסטרייטור.
 3. היציאה הבאה: הגופן שמורה את הדרך

  בעידן בו ה'וויז' בכלל לא היווה אפילו אלמנט לחלום עליו, היו ההורים שלנו מסתכלים רק על השלטים ומנתבים לנו טיול: כביש 4 דרום או צפון, כביש הערבה ועוד. מכירים? הפעם הטור יעסוק בפונט שכתובים בו מרבית שלטי הדרך...
 4. בואו ללמוד שיטות לוחמה

  לא ממש התכוננו לזה והאמת שגם שירות צבאי לא מבין הדברים הרשומים בקורות חיינו, אבל הציירים האלופים האלו פשוט הכתיבו לנו כמה כללים לשעת מלחמה. אז אם יצאתם מהבונקר, בואו לתקוף!
 5. מושג בפרסום - בריף | פרק 2

  מהו בריף? כמה סוגי בריפים קיימים? ומי כותב את הבריף? היכנסו לפרק 2 מתוך סדרת "מושג בפרסום" ותגלו שיש דברים שאתם עדיין לא יודעים...
 6. סקיצה על הקיר: הבת שלי ציירת אלופה!!!

  "מוסיא מה את עושה?!?!" צצנו פיתאום אני ואשתי, הרסנו לה את ההפתעה באמצע...:(
  מוסיא הצביעה על הקשקוש בקיר ואמרה "יונה יונה בואי אלי... תור תור"
 7. "הכל משמים" של מרדכי שפירא | קליפע'ס 3

  "בתוך כל ההמולה והתזוזה הזאת, הרקדנים, המים, המילים, אפילו המצלמה בזום-אאוט. במרכז, קצת מוסתר בצל עמוד העץ, עומד הזמר ללא תנועה, בפוזה שבאה להביע משהו". בואו לקפוץ ולהשתחרר עם קליפע'ס, בפרק 3.
 8. שינוי גוון לאובייקט ב- 6 לחיצות עכבר | אילוסטריטור

  הכל התחיל תוך כדי עבודה על באנר... היה לי קובץ עם מטריה בול כמו שרציתי,
  אבל!! הוא היה בגוון לא מתאים..
 9. Adobe Photoshop | פרק 2

  Adobe CC 2020 (אדובי 2020) כבר איתנו! וזו הזדמנות נהדרת לקבל הדרכה מפורטת על שיטת ההתקנה ועוד שימושים מרתקים שטרם הכרתם. פרק 2 - Adobe Photoshop
 10. יעקב דינר: "החיים בנויים מפיקסלים, צריך לדעת לקבץ אותם לתמונה אחת"

  אם יש חוויה שלא תצא לכם מהראש, זו הישיבה בחדר ההמתנה לרופא, או בכניסה למכון הכושר ו... המסך המרצד בצבעוניות מרתקת ובצלילים מגוונים, שמבקש 'להנעים' לכם, ועל הדרך... להלעיט אתכם בפרסומות. קבלו את האיש שמאחורי כל זה:...
 11. מותחים סרגל לאשראי

  מהם סוגי האשראי הקיימים בשוק הכספים? כיצד ניתן להשתמש בהם בלי ליפול לחובות? והאם יש דבר כזה חובות שהם טובים? מדור כלכלי חדש, עם היועץ הכלכלי חזי עבאדי. בואו ללמוד להרוויח!
 12. המלך חפץ ביקרו?

  מה עוד נישאר למשטרת ישראל והפרקליטות, כדי להשיג את ההוכחות שהם מבקשים, סביב תיקי האלפים של בנימין נתניהו? ומה ה'משקה' שעושה את ליברמן זחוח כל כך? כל הקריקטורות- בפנים >>>
 13. קחו מושג: לא כל פרסום הוא פרסום.

  מה זה בריף? ומה זה פלנר? מה התפקיד של התקציבאי? מה התפקיד של הסופרווייזר? טוב נו, ברור שאתם יודעים מה זה 'משרד פרסום' אך לשם הפרוטוקול, או כמו שאומרים בשפה פרסומית 'הבריף' צריך להתחיל מבראשית. בואו תחכימו...
 14. התחלנו לכתוב, 503 השתלט... אבל בסוף הצלחנו! בואו לפרגן!

  מהו הדיון הסוער ביותר של השבוע בקהילת הכותבים של פרוג? את מי מצאנו בתוך אתר בניה ו...למה?! איך עושים פרסום מטורף מחווית אמת, וכותרת אחת שכבר התחילה שינוי משמעותי בעולם. הכל בפנים!
 15. מעצבי מערכות: ככה תגרמו למשתמשים שלכם לעצב יפה

  פעם היינו עושים ללקוח ספר מותג. אבל מה אם הלקוח שלנו הוא בכלל הלקוח של הלקוח שלנו, כמו במוצרים דיגטליים? כמה רעיונות איך לדאוג שהמשתמש הסופי של מוצר דיגטלי יוציא ממנו תוצרים יפים.
 16. תתחדשו: Adobe CC 2020 / פרק 1

  Adobe CC 2020 (אדובי 2020) כבר איתנו! וזו הזדמנות נהדרת לקבל הדרכה מפורטת על שיטת ההתקנה ועוד שימושים מרתקים שטרם הכרתם. בואו נתחיל!
 17. האקדמיה מחלקת תקציב, אילו משרדים יזכו בהם?

  כמה כסף משקיעים מוסדות ללימודים גבוהים בפרסום שנתי? בשבועות האחרונים יצאו שלוש אוניברסיטאות מהגדולות בישראל למכרז על תקציב הפרסום שלהן מול משרדי הפרסום. היכנסו לקרוא את הנתונים המספריים ולקבל פרופורציות בתקציבאות.
 18. סגנונות עיצוב - כך תמקדו את הלקוח לפני עיצוב הפנים

  "מרבית הלקוחות לא מודעים או לא יודעים איך להגדיר את העיצובים שהם אוהבים, ולכן את, כמעצבת, צריכה להראות לו תמונות ולעזור לו לבחור. ברגע שתדעי לחלק לעצמך את העיצוב לפי סגנונות תוכלי לבחון לאן הלקוח נוטה"
 19. Featured

  "אחד" ר' מוטי ודניאל קורנפלד

  זה הולך להיות שונה לגמרי. אתם יודעים, שיהיה מגוון. אם שבוע שעבר ניסינו לדבר אל הצחוק, הפעם ננגן לכם על הרגש. אז תפתחו את הלב, ובואו נתחיל. קליפע'ס פרק 2.
 20. שיפי פוקסמן: "ההבדל בעיצוב בין המגזרים בציבור החרדי, הוא 'הגוי שבתוכינו'"

  כאשר אתר חדשות ישראלי יוצא בכתבה מגמתית נגד 'הדירות המעוצבות של החרדים' בחרנו להביא את הזווית הפרקטית והמעשית של העיצוב החרדי, או כמו שאומרת המעצבת שיפי פוקסמן. 'אין דבר כזה עיצוב חרדי'.
טוען...