מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
או שלא יהיה זמן אחרי שמתחילים חברותה חדשה:)
אני מקווה שההגרלה תהיה לפני אלול.

ואיך אמרה הבת שלי היום, אם אבא מתחיל להתעסק עם מחיר למשתכן, ולמכור את דירת החלומות שלנו, הוא באמת נהיה אברך :)

צחית

משתמש מקצוען
אני מקווה שההגרלה תהיה לפני אלול.

ואיך אמרה הבת שלי היום, אם אבא מתחיל להתעסק עם מחיר למשתכן, ולמכור את דירת החלומות שלנו, הוא באמת נהיה אברך :)
תקווה שתזכה בהגרלה שנפתחה בתחילת החודש
שהתוצאות בימים הקרובים תחילת אוגוסט
לא הבנתי איזה דירת חלומות למכור?
איך אפשר גם להכנס למחיר למשתכן עם זה או משפרי דיור?

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא הבנתי איזה דירת חלומות למכור?
יש לנו דירה ברוך השם, שבנינו והשקענו בה רבות.
אבל אם באמת יש רווח נחמד נמכור אותה, ואפשר אחרי חתימת חוזה לקנות דירה שוב בבני ברק.
איך אפשר גם להכנס למחיר למשתכן עם זה או משפרי דיור?
אנחנו משפרי דיור.

צחית

משתמש מקצוען
יש לנו דירה ברוך השם, שבנינו והשקענו בה רבות.
אבל אם באמת יש רווח נחמד נמכור אותה, ואפשר אחרי חתימת חוזה לקנות דירה שוב בבני ברק.

אנחנו משפרי דיור.
תמכרו לחבר או בן משפחה שאחרי זה ימכור לכם
את זה מיד באותו מחיר
:):)

mom10

משתמש פעיל
נרשמתי להגרלה שנסגרה ב 1707 ואני רוצה לבטל (לא להיות בהגרלה) יש אפשרות? ואיך?

פשלמה

משתמש רשום
אשמח לדעת על מישהו שהצליח או ניסה לעביר רישום בן מקום לבן מקום בעיר אחרת כי שמעתי שלא באמת בדקים3שנים אלא לפי מה שכתוב עכשיו בספח??

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אשמח לדעת על מישהו שהצליח או ניסה לעביר רישום בן מקום לבן מקום בעיר אחרת כי שמעתי שלא באמת בדקים3שנים אלא לפי מה שכתוב עכשיו בספח??
כן בודקים שלוש שנים. ספח כל אחד מוציא בשניה.

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מתי ההגרלה הראשונה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה