דרוש מידע טסט שנכשל - זכות קדימה בכיכר

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שלום וברכה לכל העונים והמסייעים והעוקבים באשכול זה.
אני הקטן פתחתי את האשכול.
ואני יודע שאלו שנמצאים באותו תהליך, או שלאחרונה עברו אותו - הנושא הזה מעניין אותם.
אז היום היה לי בשעטו"מ טסט שני.
ספוילר - נכשלתי.
על מה?
על כל מיני דברים קטנים, הרוב הייתי מתווכח אתם, (למשל נסיעה איטית מדי... חביבי בבית שמש בשעות הבוקר לנסוע מהר זה אומר לדרוס אנשים..., אבל לך תוכיח...)
ופעמיים בצדק (או שלא, תחליטו אתם).
פעם אחת משאית זבל פנתה לצד כדי שאוכל לעבור, אך דא עקא שהותירה עבורי רק מעבר צר מאוד. ותוך כדי שאני מנסה להשתחל בינה לבין המכונית החונה בצד ימין, באיטיות ובזהירות, בווום, בלימה. נצמדתי יותר מדי לרכב החונה... נו שויין טעות.
ועוד פעם נבלמתי בטענה שהתקרבתי מהר מדי לעיקול באזור שאין בו שדה ראייה מספיק... נו טעות (של הטסטר אולי?)

אבל מה כן, הרגשתי, ואולי זו סתם הרגשה ותו לא, שבהתחלה, כאשר עליתי לטסט, לא הפסקתי לשנן לעצמי, ואפילו לפזם בשקט את המילים "אין עוד מלבדו", ובמשך כל הזמן הזה הטסטר היה נחמד, ואפילו ישנוני, היה נראה כאילו אני מסיע איזה סבא'לה חביב למרפאה... וברגע שתחושת הנצחון עלתה. הפסקתי לפזם... ואז, הוא התעורר. העיר. בלם. וכו' וכו'...
הוי אומר שלטסט לא צריך כישרון, ואני יודע את זה, בשיעור שלפני הטסט אני נסעתי חלק. ואילו זה שהיה אמור להיות אחרי עשה כל טעות אפשרית, מלא לעצור על קו עצירה, סטיה ותחילת נסיעה ללא איתותים ועד לחנייה מזעזעת.
ואילו בשעת הטסט, אני טעיתי (לפחות לדברי הבוחן) ואילו התלמיד השני, בן דוד - אם זה מעניין אתכם - עבר...
אז מה צריך - המון סייעתא דשמיא, עוד קצת אמונה, קמצוץ של רוגע ושלווה.
כישרון? נכון צריך אבל לא זה קובע.
אם אני למדתי משהו מהטסט הראשון והשני, (ואני מקווה שלא אצטרך ללמוד מהטסטים הבאים...) זה שצריך להסתכל על כל העניין הזה בדרך אחרת. שהרי לפי הסטטיסטיקה היבשה הרוב לא עוברים בטסט הראשון, וכן לא בשני. ויש הרבה מאוד נהגים מוכשרים שלא עוברים גם בשביעי. זה באמת ענין של סייעתא דשמיא נטו. (ושאף אחד לא ימכור לכם אחרת...)
אלא מאי?
צריך להסתכל על זה כך: ישנם 28 שיעורים חובה. ובדר"כ בשיעורים האחרונים נוהגים סתם ומשננים את אזור הטסטים (לאלו שלומדים מהר...). ואז יש כמה שיעורים שעולים כפול כסף, כל פעם עם מורה אחר (יש עצבנים ויש נחשים... הרי צריך לדעת גם לנהוג עם השוויגער או האח הלחוץ לידך...). ומהשיעורים האלה אתה לומד ומכניס טוב טוב לראש עד כמה חשוב לזכור כל פרט ופרט. שהרי בשיעורים לא למדתי (לפחות לא בצורה כל כך מוקפדת) כמה זה נקרא לנסוע מהר/ לאט, מה נחשב להיצמדות/זליגה, מה זה הסתכלות/מבט. מה זה חניה/עצירה אקראית...
אבל אי"ה בעתיד, בכל פעם שאעלה לכביש, ואקלע לסיטואציות שהיו לי בטסט אני אדע פי שניים איך להתכונן לקראתם, ואיך להימנע או לעבור אותם בבטחה, כאשר דמותו של כל אחד ואחד מהטסטרים יעמוד לנגד עיני, ורגלו תנוח על בלמו...
דברים שלולא הטסט לעולם לא הייתי לומד. ואם כן זה היה בדרך הכואבת...

לגבי תגובות, חיזוק וטיפים יתקבלו בברכה.
ואם אתה מאלו שרוצים לייאש (בדרך כלל מדובר באלו שהתייאשו כבר ורוצים לשכנע את כולם/עצמם בצדקת הדרך ובחוסר צדקת הממסד...)
אז בבקשה - בעדינות.

רק בשורות טובות(y)

אברהם קורניק

משתמש מקצוען
אני זוכר את ההרגשה שלי אחרי הכשילון בטסט השני....
אתה נשמע ממש בסדר....
אני הסתובבתי עצבני כמה ימים...
הגעתי לטסט השלישי עם מצב רוח בקרשים.
ב"ה עברתי...
היום בנהיגה זה מצחיק אותי להיזכר בזה...
כל ככר שבטסט הייתי כ"כ לחוץ
אני עובר את זה בלי להרגיש... בכיף. הרגשה מצוינת על ובטוחה על הכביש...

אברהם קורניק

משתמש מקצוען
כאשר עליתי לטסט, לא הפסקתי לשנן לעצמי, ואפילו לפזם בשקט את המילים "אין עוד מלבדו"
כתבתי בעבר באשכול מקביל
שגם אני בטסט השלישי שלי
פיזמתי כל העת לעצמי את השיר "ריבון העולמים ידעתי כי הנני בידך וכו'"

יש לזה תועלת כפולה,
גם מחדיר אמונה שאין עוד מלבדו
וגם מרגיע ומשחרר את הלחץ

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם יש לך קצת זמן...
תוכל לצייר לי את זה על דף?
תודה!
בכיף, אני עכשיו בדרכים בחו"ל..
היום בערב בעז"ה אני נוחת בארץ, תזכירי לי מחר מחרתיים (לגמרי ללא ציניות)

אם יש לך קצת זמן...
תוכל לצייר לי את זה על דף?
תודה!
1674387014903.png

מתוך החוברת..
1674387152869.png

ניק ירושלמי

משתמש פעיל
בטסט לא כדאי להסתבך עם מעברי נתיבים בתוך המעגל, ולכן עדיף לעשות הכל מהנתיב הימני, כך המורה של הדריך אותי.

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
רוצה דווקא לומר משהו מנקודת מבט לא שגרתית
עזוב אותך כל הנ"ל
אתה מתי שהוא תעבור טסט
אתה נשמע אחלה גבר בחור לעניין שמבין עניין
ויודע דברים שגם אנשים שנוהגים לא יודעים

רק תדע לך דבר אחד
אני עברתי טסט שלישי
טסט ראשון כישלון מוצדק
טסט שני-כישלון לא מוצדק לדעתי
היה לי טסט נפלא בכל החלקים נהגתי טוב
רק שפעם אחת הוא אמר לי לפנות שמאלה
ופשוט שכחתי...

בכל אופן בסוף הבנתי למה כדאי הסרבול הזה
כי שאתה תסע בכביש ותראה איזה נהגים הזויים יש
וכמה צפוף פה במדינה
אתה תודה להשם יום יום
שלא כל מי שרוצה לעבור עובר
ויש הרבה שאפילו לא מתחילים

shimשימי

משתמש סופר מקצוען

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני נכשלתי בשלוש טסטים על כל מיני דברים אפילו שהמורה אמר שאני נוהג מצוין. בטסט הרביעי כל הזמן שיננתי לעצמי אין עוד מלבדו, רק רצון השם קובע. הטסטר הוא בובה.
אני יעשה את המקסימום שאני יכול והשם יעשה הטוב בעיניו.
ובאמת רצון השם היה שאני אכשל, ונכשלתי.

יאיר אגוזי

משתמש צעיר
עזוב שטויות.

תבטיח שאם אתה עובר את הטסט בהצלחה אתה תורם 200 ש''ח צדקה. ומאה אחוז שאתה עובר.

בהצלחה.

שרה מביתר

משתמש צעיר
לכל מי שעוקב אחרי המסע אל עבר הרישיון.
מחר אי"ה טסט שלישי, נא להתפלל עבור משה אורי בן שיינא אסתר
ונעדכן כמובן
עזוב שטויות.

תבטיח שאם אתה עובר את הטסט בהצלחה אתה תורם 200 ש''ח צדקה. ומאה אחוז שאתה עובר.

בהצלחה.
למה שטויות? הוא מבקש שיתפללו עליו. אני אמרתי פרק תהילים קצר. אתה יודע מה היא תפילה של יהודי?
הכל אופן, לפני הטסט של בעלי הבטחתי 700 ש"ח לצדקה והוא לא עבר. אז אל תגיד 100% שהוא עובר.
(אלא אם כן יש משהו ב200 ש"ח שאין ב700 ש"ח;))

יאיר אגוזי

משתמש צעיר
אולי
למה שטויות? הוא מבקש שיתפללו עליו. אני אמרתי פרק תהילים קצר. אתה יודע מה היא תפילה של יהודי?
הכל אופן, לפני הטסט של בעלי הבטחתי 700 ש"ח לצדקה והוא לא עבר. אז אל תגיד 100% שהוא עובר.
(אלא אם כן יש משהו ב200 ש"ח שאין ב700 ש"ח;))
אולי הבעיה בבעלך....:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

ק'סניק

משתמש מקצוען
קודם כל בככר ישנם כאלו שטענים שלא צריך לאותת כך שגם אם ההוא שמימולך לא אותת זה לא אומר שהוא ממשיך ישר..
בנוסף גם לאלו שאומרים שצריך איתות למעי'שה כמעט ואף אחד לא מאותת כך שבאמת יכול להיות שלקחת לו את הקדימה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה