לימוד נהיגה נהג?!! שים לב טסט לפניך!!!

Ruchele

משתמש רשום
אני הבנתי מהטסטר שלי (במסר עקיף) שהוא פשוט שונא נהגים חדשים ומעצבן אותו הכבישים העמוסים ולכן הוא מנצל היטב את תפקידו לדאוג לכך שבמשמרת שלו לא יעבור אף אחד (כמעט כפשוטו!, המורה שלי אמר בשעתו ש25 שנה הוא מורה והוא לא זוכר מי שעבר אצלו).
לא מופקע כ"כ (בלשון המעטה) שהו אלא היחיד בעולם שחושב ועושה כך...
הם רוצים להרוויח שיהיה עוד טסטים ופרנסה לו ולחבריו

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אלא רק: "אתה צמוד מידי"
לא הצלחתי להבין, מזה שהוא אמר אתה צמוד מידי, והיית רחוק (לעניות דעתך ואתה בלי לזלזל היית אז בסה"כ נהג שבקושי הסתובב בכבישים..) הבנת ש..
שהוא פשוט שונא נהגים חדשים ומעצבן אותו הכבישים העמוסים
???
האמנם?

אוזן שומעת

משתמש צעיר
אוו נוואוו, אז אני יוסיף שהיית צריך לראות באיזה שמחה הוא דפק ברקס כי ב5 מטר ליד המעבר חציה הלך מישהו שהסתכל לכיוון הירח, וכשאתה רחוק 80 100 ס"מ מרכבים הוא אומר שזה קרוב מידי כשבצד השני יש את אותו מרחק אתה מבין מזה משהו.
תוסיף ע"ז את התוצאה שכתבתי
המורה שלי אמר בשעתו ש25 שנה הוא מורה והוא לא זוכר מי שעבר אצלו
והנה המסקנות.

איזהו

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני עקפתי על פס לבן כי משאית הייתה באמצע לפרוק סחורה וחסמה את כל הנתיב ואמרתי לו שאני יוצא לעקיפה בלית ברירה והוא המהם משהו שנתן לי להבין שזה בסדר ואכן עברתי
הנהג שנבחן איתי ולא עבר, קיבל ברקס על סיפור כזה בדיוק

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
בטסט שלי שבאתי לחנות ברוורס מישהו בא מאחורי ועצרתי באמצע הרוורס ונתתי לו זכות עקיפה כחוק...
והוא ברוב "נחמדותו" ו"צדקתו".......עצר ונתן לי לסיים את החניה...
יש לציין שהוא באמת התכוון לטובה... בשביל לא להפריע לי ולגרום לי להעצר...
ת'אמת... יודעים מה... יש מצב שהוא ישב ברכב מאחור ואמר לעצמו בא נפריע לו ונהרוס לו ת'טסט.. :devilish::devilish::devilish::devilish::devilish:
[ספוילר - לא הצליח לו...]
היתה לי התלבטות... שתי אופציות...
א. לסיים את החניה... ולקוות שהטסטר שם לב שהוא עצר וויתר לי על הזכות קדימה..
ב. לחכות שהוא יעקוף אותי עד עצם היום הזה...
אם אני כותב כאן כנראה שבחרתי באפשרות א...;)

תרגעו.... עברתי.....
אבל הטסטר יכל להפיל אותי אם לא היה שם לב... או מחפש אותי....
אז נא התחשבותכם....
אל תקחו את מה שלא מגיע לכם! אבל מה שכן מגיע קחו!! אל תגרמו לאנשים להיכשל!!
רק להבין- התחלת חניה?
אז זכותך לסיים אותה ולא להתחשב באלה שנכנסו לתנועה מאחור!!
כך בכל אופן מחדיר לי המורה נהיגה
אשמח אם מישהו יכתוב לי שהחוק אכן כך יש לי טסט אוטוטו

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
רק להבין- התחלת חניה?
אז זכותך לסיים אותה ולא להתחשב באלה שנכנסו לתנועה מאחור!!
ממש ממש לא נכון!
אם רק התחלת את החניה, ואתה לא סוגר את המניפה.. אתה חייב לחכות לכל מי שנכנס לכביש.

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
ממש ממש לא נכון!
אם רק התחלת את החניה, ואתה לא סוגר את המניפה.. אתה חייב לחכות לכל מי שנכנס לכביש.
מוזר מוזר מוזר!!!!!
המורה אומר לי ברגע שהתחלת לסוע רוורס לא מעניין אותך מה קורה בתנועה מאחור!!
יש עוד מישהו שיודע?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
מוזר מוזר מוזר!!!!!
יש עוד מישהו שיודע?
זה נכון ברחוב חד סיטרי עם נתיב אחד, שאז אף אחד לא אמור לנסות לעקוף אותך (והאמת גם זה לא נכון כי תמיד יכול להגיח אופנוע)

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
אני הבנתי מהטסטר שלי (במסר עקיף) שהוא פשוט שונא נהגים חדשים ומעצבן אותו הכבישים העמוסים ולכן הוא מנצל היטב את תפקידו לדאוג לכך שבמשמרת שלו לא יעבור אף אחד (כמעט כפשוטו!, המורה שלי אמר בשעתו ש25 שנה הוא מורה והוא לא זוכר מי שעבר אצלו).
לא מופקע כ"כ (בלשון המעטה) שהו אלא היחיד בעולם שחושב ועושה כך...
חייבים להתלונן עליו.
יהיה אפשר להוכיח שסטטיסטיקה אצלו שלא עוברים.

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזר מוזר מוזר!!!!!
יש עוד מישהו שיודע?
כל עוד התנועה שלך מצמצמת את המעבר בכביש- את אמורה לעצור ואפשר לנהג השני לעבור ורק אז להמשיך בחניה
ברג שאת עוברת לחלק שבו את רק מפנה את הכביש- זה לכאורה כבר לא רלוונטי כי גם אם תמשיכי בתנועה רוורס לא תפגעי בזכות שלו

אוזן שומעת

משתמש צעיר
חייבים להתלונן עליו.
יהיה אפשר להוכיח שסטטיסטיקה אצלו שלא עוברים.
המורה טען את זה השכם והערב, אבל לא היה מוכן לעזור בזה כלום, מה אכפת לו.
ואילו התלמידים המסכנים מפחדים או בדמיון או במציאות שעד שזה יקרה ויטפלו בזה הם כבר יעברו, ועד אז אולי הטסטר הזה יקלקל להם יותר...

avi++

משתמש מקצוען
אם זה נכון וידעים שאף אחד לא עבר אצלו טסט, אני מאמין שכבר התלוננו עליו והוא פוטר.
אם הוא לא פוטר, הנתונים הנ"ל כנראה אינם מדויקים במאת ה% - ככל הנראה.
היום שמעתי מהמורה שלי שהיה טסטר שהתלוננו עליו ובדקו את הסרטים של הטסטים במשרד התחבורה, גילו שהתלונות לא היו מוצדקות והעלו אותו לבוחן בכיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה