ב"ה
הגיע הזמן להפסיק להגיד אויש בכל פעם שאנחנו נכנסים לעו"ש:
אחד מכל שני אנשים בארץ נמצא במינוס, רובם יכולים לצאת ממנו, הם רק לא יודעים איך • זה הזמן לצאת לחירות כלכלית ולהיעזר בשירות חדש שהופך את כל הדבר המלחיץ הזה שנקרא 'תזרים חודשי' לפשוט וקליל • איזהו העשיר הקורא את הכתבה


אנחנו אלופים בללהטט בין העבודה לאיסוף הילד מהגן. אנחנו מומחים בלקחת את הקטנצ'יק לרופא ולהספיק להגיע לכולל בזמן, אנחנו חכמים ללכת לפארק הסמוך למרכז המסחרי על מנת לתפוס שתי ציפורים במכה: גם שהילדים ייהנו במתקנים וגם שאנחנו נספיק סידורים בחנויות השונות.

אז למה כשזה מגיע לכסף אנחנו נשארים חסרי אונים? מה גורם לנו להילחץ בכל פעם שצריך לקבל החלטות כלכליות שהן מעבר ללחם והחלב שבשגרה?

התשובה היא פשוטה, חוסר הידע גורם לנו לאיבוד שליטה ומכאן זה מתגלגל לחרדה כלכלית. עם יד על הלב כמה מאתנו באמת יודעים את הסכום שהם הוציאו החודש על מזון?

הגיע הזמן להכיר דרך פשוטה, חכמה ויעילה לנהל את הכסף שלנו – לא רק כדי שלא נהיה במינוס אלא אף נחיה בפלוס ונצליח לחסוך לעתיד.

איך זה עובד? האם מדובר בקסם? לא ולא. הכירו את רייזאפ. שירות ידידותי שעוזר לך לחיות בטוב עם הכסף, להבין מה נכנס וכמה יוצא ואיך אפשר לשים כסף בצד למרות הכל.

אחרי ההצלחה האדירה בציבור הכללי מביאה רייזאפ את הבשורה גם לציבור החרדי. המטרה: שאנחנו ננהל את הכסף ולא הוא אותנו.

רייזאפ הינה מערכת חכמה שמתחברת לכל חשבונות הבנק וכרטיסי האשראי שלנו ויודעת לחשב עבורנו – כבר בתחילת החודש – מה ההוצאות הצפויות לנו, כמה כסף נשאר לנו לכל סעיף שהקצנו, כמה עמלות אנחנו משלמים, תשלומים חריגים, ועוד תובנות כלכליות ששוות לנו כסף, כפשוטו.

אני רוצה חודש ניסיון חינם >>>

המערכת הינה מאובטחת, קלה לתפעול וידידותית למשתמש עם שירות תמיכה מהיר וזמין לאורך שעות היום.

לקוחות רייזאפ מדווחים שכבר אחרי שלושה חודשי שימוש הם הצליחו לחסוך בממוצע 2,473 ₪
כל חודש

אם אתם עדיין מתלבטים, רייזאפ מאפשרים חודש ניסיון חינם ללא התחייבות. במהלך החודש הזה תכירו את כל יתרונות המערכת ותתחילו להרגיש בשליטה, תקבלו טיפים ממומחי רייזאפ וכמובן למטרה שלשמה נתכנסנו, תוכלו לראות בלייב איך אפשר לחסוך כסף.

קדימה, זה הזמן לעשות סדר, בכל ההוצאות הגדולות שליוו אותנו בין פורים לפסח ולפתוח פרק חדש בכל נושא הכספים במשפחה.

אני רוצה חודש ניסיון חינם>>>

לפרטים נוספים ולהרשמה לחודש התנסות בחינם הקליקו כאן.​