לימוד נהיגה נהג?!! שים לב טסט לפניך!!!

החולם מפראג

משתמש רשום
לא הבנת, הרי מדובר כאן בטסטר שלפי טענת המורה הוא לא מעביר אף אחד, אז למה שלא יתלוננו?

רומי זית

משתמש צעיר
למה דווקא נהג? הולך רגל יכול ופוסל להרבה את הטסט!!!
אם אתה לא יודע אם אתה רוצה לעבור את הכביש או לא אל תעמוד לכיוון של המעבר חציה, הטסטר ידפוק לו ברקס אפילו אם אתה מטר וחצי רחוק מהמעבר חציה
אתה רואה תלמיד בטסט פנה לכיוון הפוך!!! (כך אני נוהג לעשות)
צודק בכל מילה
לפני חודש היה לי טסט ראשון ונפלתי בגלל שהטסטר טען שמישהו עמד קרוב לשפת המדרכה והראה נכונות לחצות למרות שלא היה במקום מעבר חציה

ד. מ.

משתמש פעיל
מורה נהיגה לא 'יודע ללמד נהיגה' יותר מכל נהג מנוסה אחר שישב שם.
אני לא יודע, אבל המורה נהיגה שלי סיפר לי שבחנו אותו (בשביל להיות מורה נהיגה) לנסוע בשעות העומס מדיזינגוף בתל אביב למודיעין כשהוא במושב ליד הנהג (איפה שהמורה יושב)
לא נראה לי שיש כאן הרבה שהיו מצליחים, ומכיון שזה המקום שמי שמלמד נהיגה יושב כנראה שמורה נהיגה יותר יכול ללמד נהיגה מכל נהג מנוסה אחר.............

ד. מ.

משתמש פעיל
בנוגע לשאר האשכול מסכים מאד עם מה שנאמר כאן
אני אברך צעיר אחרי החתונה בכולל של אברכים צעירים שזה הזמן שרבים מוציאים רשיון ויש הרבה סיפורים של נבחנים שנפלו בגלל נהגים אחרים שלא התחשבו
מקרה נוסף שלא ראיתי שכתבו זה כשנוסעים בדרך יותר ראשית אחרי רכב של נבחן שנבחנים לא נוסעים במהירות המרבית ואם הנהג נצמד אליהם מאחורה הטסטר יכול לומר שמעכבים את התנועה, ולכן אפשר להתחשב קצת ולנסוע קצת יותר לאט (כמובן לא במקרה חריג) ולתת לנבחן לנסוע במהירות שאינה המרבית ולא להיות לחוץ שהרכב מאחוריו נצמד אליו

החולם מפראג

משתמש רשום
אני לא יודע, אבל המורה נהיגה שלי סיפר לי שבחנו אותו (בשביל להיות מורה נהיגה) לנסוע בשעות העומס מדיזינגוף בתל אביב למודיעין כשהוא במושב ליד הנהג (איפה שהמורה יושב)
כל מורה נהיגה נבחן בצורה כזו על הכביש,
ונראה לי שזה כמה וכמה שיעורים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה