לימוד נהיגה טסט - לא מה שחשבתם

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני חושב שכל הדיון כאן, על למידה באזור קשה, טסט באזור קשה, למידה קלה, למידה קשה וטסט קל וכו' וכו'
הכל תיאוריות, אין בזה מדע מדויק, יש בזה כ"כ הרבה משתנים
החל מעיר הלימודים, הטסט, כישרונות התלמיד, הרגלי הנהיגה שלו ועד למה שהוא יעשה בפועל עם הרישיון
וכל אחד יעשה בזה כדעת רבותיו :p

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
במודיעין עילית מאוד קל לעבור...
יש הרבה כיכרות... גם חוסך זמן... (:
וגם אין התלבטות שנוסעים לפני רמזור והוא נהפך לכתום.... האם לעצור או להמשיך.....
וגם די שקט שם מבחינת רכבים ונהגים.....
מומלץ.

תגובתי

משתמש מקצוען
אני חושב שכל הדיון כאן, על למידה באזור קשה, טסט באזור קשה, למידה קלה, למידה קשה וטסט קל וכו' וכו'
הכל תיאוריות, אין בזה מדע מדויק, יש בזה כ"כ הרבה משתנים
החל מעיר הלימודים, הטסט, כישרונות התלמיד, הרגלי הנהיגה שלו ועד למה שהוא יעשה בפועל עם הרישיון
וכל אחד יעשה בזה כדעת רבותיו :p
רבותינו לא הביעו את דעתם בנושא הם רק אסרו על בחורי הישיבה לעשות רשיון :D:D:D:D

העשיל פרידמאן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מהיכן אתה יודע מה הסיבה? נהגתי מצוין בכבישים הצרים המורה דווקא אימן אותי לא לחשוש ממעברים צרים מה לעשות שהטסטרים לא לוקחים סיכונים וגם ממרחק חצי מטר שמים ברקס
מבחנתי השיח אתך בנושא תם לא חייבים להגיע להסכמות היה לי מסר לחברי הפורום הפשוטים ולא לבעלי כשרון וחוש נהיגה כמוךוהעברתי אותו
לא יודע מה היה אצלך ספציפית.
רק מענין שלי הטסטר לא לחץ ברקס ממרחק של חצי מטר - וזה היה טסט ראשון בירושלים.
לא בשביל להשוויץ - אלא בשביל להבהיר לך כי אם זה היה מרחק בטוח ובמרכז הכביש - לא היית חוטף ברקס - כנראה סטית מידי הצידה, אז חטפת את הברקס לפני שנתקעת - נו מה רצית שיבלום אותך אחרי הפגיעה? וודאי ממרחק חצי מטר!

שירת מלכות

משתמש רשום
שמעתי שכל הטסט מתועד בצורה מקסימלית,
הסרטה, הקלטה ושימו לב לחידוש הגדול:
מערכות הגז והברקס, ההגה וההילוכים, של הנהג ושל הטסטר,
כל מה שקורה איתם מוזן אוטומטית לטבלט,
הכל נרשם ומתועד.
מישהו יודע לאמת או להכחיש?
והיכן ניתן לראות את כל התיעוד המדהים הזה?
(הבנתי שאפשר לראות את זה באתר של משרד התחבורה או משהו כזה)

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
שמעתי שכל הטסט מתועד בצורה מקסימלית,
הסרטה, הקלטה ושימו לב לחידוש הגדול:
מערכות הגז והברקס, ההגה וההילוכים, של הנהג ושל הטסטר,
כל מה שקורה איתם מוזן אוטומטית לטבלט,
הכל נרשם ומתועד.
מישהו יודע לאמת או להכחיש?
והיכן ניתן לראות את כל התיעוד המדהים הזה?
(הבנתי שאפשר לראות את זה באתר של משרד התחבורה או משהו כזה)
אין סיכוי בעולם!
גם אם נניח שיושקעו עליות מטורפות לסנכרון עם המחשב של הרכב (שזה דבר הזוי לחלוטין ולא יקרה), בשביל להבדיל בין הברקס של הנהג לברקס של הטסטר צריך להתקין חיישנים על הדוושות עצמם... וגם אז מה תעשה כשהתלמיד חלם ורק ליטף את הברקס והטסטר ראה צורך ללחוץ עליו חזק?
וההגה אותו הגה, וההילוכים אותם הילוכים
קיצער ודאי לא קיים, וגם לא יקרה

החסידים

משתמש צעיר
לכל אלו שרצו ללמוד נהיגה לבד מאבא ולקנות רכב ממורה נהיגה שאלתי את המורה שלי והוא אמר לי שאסור למורים למכור את הרכב לפני שמפרקים את הדוושות הכפולות

החסידים

משתמש צעיר
וגם לי הטסטר שינה מסלול מהטאבלט
לפי הטאבלט היו צריכים לפנות ימינה והוא גם אמר לי ימינה ואז שניה לפני הצומת הוא אומר לי אתה יודע מה סע ישר

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לכל אלו שרצו ללמוד נהיגה לבד מאבא ולקנות רכב ממורה נהיגה שאלתי את המורה שלי והוא אמר לי שאסור למורים למכור את הרכב לפני שמפרקים את הדוושות הכפולות
לא צריך לקנות רכב ממורה נהיגה, אתה הולך עם הרכב שלך למוסך ומתקינים לך.
הבעיה היא הפרוצדורה והכאב ראש בכל התהליך הבירוקרטי(לא של הדוושות), וגם השקעת זמן רב שלחלק מאיתנו שווה יותר מהכסף (כשהמלמד לא מקצועי יצטרכו לפחות 80 שעות נהיגה) מה גם שהוא יהיה פחדן ולחוץ פי 10 ממורה מנוסה.
מתאים רק לכאלה שרוצים מבחינה אידיאולוגית ללמד את בנו ''לשוט במים''.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה