ב"ה
הכירו: הפרופסור שמאגד סביבו מקצועיות ולבביות

מקצועיות ולבביות בפרופסור אחד: הכירו את המנתח והיועץ המומחה לכל תחומי גינקולוגיה אונקולוגית במרכז הרפואי מעיני הישועה שזמין עבורכם בכל שאלה חשובה • ומה משמח אותו במיוחד?


אם טרם יצא לכם להכיר את פרופ' עוזי בלר, הגיע הזמן שתכירו.

פרופ' בלר הינו מנתח ויועץ מומחה לכל תחומי גינקולוגיה אונקולוגית במרכז הרפואי מעיני הישועה.

לפרופ' בלר רקורד עשיר בניתוחים גינקולוגים רדיקליים, ורפואת נשים. הוא ניהל בעברו את אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי שערי צדק וניהל את המרכז לבריאות האישה של שירותי הבריאות כללית בירושלים. כיהן בעברו כיו"ר החברה הישראלית לגינקולוגיה אונקולוגית ועל מינוי של פרופסור מן המניין האוניברסיטה העברית ובאוניברסיטת בן גוריון.

כיום, פרופ' בלר הינו גינקולוג אונקולוג במערך הגינקולוגי במרכז הרפואי מעיני הישועה, מנתח ויועץ מומחה בתחום זה.

מה שמיוחד בפרופסור בלר הינה העובדה שהוא לא רק המקצועי ביותר אלא אדם לבבי ונעים שיחה. פרופסור בלר מסביר למטופלות 'בגובה העיניים' על הטיפול הנדרש ועונה בסבלנות לכל שאלה שמתעוררת. עם פרופסור בלר אתן תרגישו בטוחות שיש מי שעונה לכם על כל שאלה, קטנה כגדולה, בפן המקצועי ביותר תוך שימת לב לכל הפרטים החשובים בהליך הטיפול.

"היום מחלות הסרטן הן כבר לא גזר דין מוות, חלילה, אודות לזיהוי מוקדם, מודעות לנושא, ניתוחים וטיפולים יעילים", מציין פרופסור בלר. "התמותה מסרטן השחלה, למשל, עמדה בעבר על פרק זמן שבין חצי שנה לשנה והיום לא מעט נשים מטופלות אצלנו שנים רבות. מרגש אותנו לדעת שיש לנו היום יותר יכולות וידע שמאפשרים לנו להציל חיים.

"אחרי קריירה ארוכה במרכזים רפואיים בארה"ב ובעיקר בישראל, שמחתי להצטרף למעיני הישועה ולהיות חלק משינוי משמעותי. אני פוגש כאן חדוות יצירה וצמיחה, עם צוות שמוביל התחדשות בכל העת", מציין פרופסור בלר.

הניתוחים המורכבים שמבצע פרופסור בלר בהצלחה רבה מתאפשרים אודות לחדרי ניתוח חדשים עם כלים טכנולוגים מהחדישים ביותר. למרכז הסכמים עם כל קופות החולים ומתאפשרת זמינות גבוהה לעשות את הניתוח דווקא אצל פרופסור בלר.

"כמי ששואפים לייעל תמיד את השירות בד בבד לשמירה על מקצוענות ברמה הגבוהה ביותר, אנו שמחים על מינויו של פרופסור בלר למנתח במחלקה. אין ספק כי ניסיונו הרב, מקצועיותו ואופיו הטוב – יוסיפו למעיני הישועה נופח נכבד של שירותיות ומקצועיות במקום אחד", אומר פרופסור אריאל מני, מנהל המחלקה למיילדות וגינקולוגיה, "פרופסור בלר זמין לשאלות הבאות בשערי המרכז הרפואי והוא כאן לייעץ במקצועיות בכל מה שקשור לתחום הגינקולוגיה אונקולוגית".

יש לכם שאלה חשובה בתחום הגינקולוגיה אונקולוגית?

לחצו כאן לשאלה עבור פרופסור בלר >>>
  • תודה
Reactions: יעקב ויצמן