ב"ה

רוצה ללמוד הרבה יותר גמרא בהרבה פחות מאמץ?

רוצה להצליח לסיים הרבה יותר דפים בלי להשתנות?

רוצה להבין הרבה יותר גמרא בלי עזרה של אף אחד אחר?


מגיע לך ללמוד יותר, לסיים יותר, ולהבין יותר,

בלי עזרה של אף אחד אחר!

שלום, נעים להכיר, קוראים לי יומי - מבית וידעת היום!

מאחוריי עומדים ראשי ישיבות, רבנים, ופסיכולוגים מהשורה הראשונה,

עם יותר ממאתיים שנות חינוך והדרכה בהוראת הגמרא, שהשקיעו אלפי שעות של מחשבה בשאלה:"למה אנחנו לא מצליחים להתמיד בלימוד הגמרא?

יש את הברען, יש את השאיפה, אז איפה זה נתקע?"למה כל כך הרבה אנשים מתכווצים כשהם שומעים את המילה גמרא?

למה כל כך הרבה אנשים חושבים שלסיים מסכת אחרי מסכת זה חלום

בלתי ניתן להשגה?


לאחר השקעה ומחקר בעלות של מיליוני שקלים עם אלפי אנשים בכל רחבי העולם אנחנו מבינים שהבעיה זה לא אתה, אתה לא אשם!


הבעיה היא שהגמרא לפעמים יכולה להיות מורכבת וקשה, שנכתבה בשפה לא מדוברת ובצורה תמציתית ולא תמיד מובנת. הבעיה היא שרוב האנשים לא באמת מקבלים עידוד ודחיפה. הבעיה היא שרוב האנשים מתמודדים לבד.


הפיתרון להתמדה נמצא בשלוש נקודות זהב - בשביל שאדם יצליח להתמיד, הוא חייב:

א. להפוך את הגמרא מדבר מורכב ומסובך לדבר פשוט וקל בעברית מדוברת. ב. לקבל מנות של מוטיבציה עידוד, גירוי ואתגר. ג. לא להתמודד לבד.


אם תיישם את שלושת הדברים האלה, אתה תפסיק את תחושת התסכול שלך, ותתחיל לחגוג את הנצחונות הלימודיים שלך. אתה תלמד גמרא ותבין כל מילה, אתה תסיים דף אחרי דף, ותגמור מסכת אחרי מסכת, אתה תשב בבית בשלחן שבת ותספר לילדים שלך סיפורים מרתקים מתוך הגמרא, אתה תוכל ללמוד עם הבן שלך כל סוגיא בגמרא בכיף גדול, אתה תקום אחרי הלימוד ותהיה בן אדם אחר לגמרי אתה תרגיש טוב, מסופק, ושלם עם עצמך ברמה שלא הכרת!


הגיע הזמן שתפסיק להאשים את עצמך, תבין שאתה מוכשר ברמה לא רגילה, ואם לא למדת עד היום, זה בגלל שלא קיבלת את הכלים, והלוואי שהיית נחשף לזה לפני הרבה שנים!


עכשיו הכל הולך להיראות אחרת, אתה הולך לקבל כלי טכנלוגוי הכי חדשני שיש, כלי שפותח במיוחד עבור לומדי התורה, על ידי טובי המוחות, עם כל הכלים הכי חכמים בעולם.


הכלי הזה יעזור לך ללמוד גמרא, הוא יתן לך את הגמרא בעברית מדוברת, הוא ישאל אותך שאלות, ויראה לך איפה אתה אוחז, הוא יתן לך מוטיבציות, ויתן לך את התחושה שאתה לא לבד.


אתה חייב לנסות את הכלי הזה, אלפי אנשים מכל העולם כבר בפנים, נהנים מרגעים של לימוד מהנים, הם משתמשים בזה בכל מקום, בתור לסופר, בתור לרופא שיניים, או בנסיעה באוטובוס, בזכות הפלטפורמה הזאת, כל הגישה לגמרא תראה אחרת!


זה כלי שחורך את הרשת, הוא מחכה לך.


להרשמה מהירה – לחץ כאן!

הגמרא ואתה חברים טובים.png
זמן אבוד לזמן לימוד.png

חיים של תורה.png
יומי זה משפחה.png

  • תודה
Reactions: אליהו לשם