דרוש מידע מתי פדהאל יצא לאור?

מצב
הנושא נעול.
ראיתי המון אשכולות שליפך אמרו שהיא לא מדייקת

אני גם כותבת. עדיין לא הוצאתי ספר, אבל זה בדרך. ואני חושבת שאני אשב שנה יותר על הספר כדי שהוא יצא מושלם לגמרי.
ומה שאת אומרת לגבי השנים שעברו- אז אין לך אמונה:)
סתם- סתם....
אני מכירה את מ. קינן אישית. (@פדהאל לסיים סיפורים או לא?;)) ויש לה סיבה טובה מאוד כדי להתעכב.
אז אני מקווה שבמקרה שתוציאי סדרה תכתבי את שני החלקים הראשונים תוציאי את הראשון תכתבי את השלישי ואז גם אם יקח לך יותר משנה לכתוב יהיה לך את חלק 2 מוכן בסטנד ביי בלי לחץ של זמן.. אגב אני עוד לא קיבלתי את הספר שאמרת שכתבת... לשים מייל עוד פעם או שזה לא רלוונטי?
[/QUOTE]
תני לי קישור אליהם

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לא יודעת. זה סוג של פרסום במאגר כל שהוא\אין להעלות לרשתות...
כן אבל זה לא חלק של משהו שהוא כתב לספר ואז זה זכויות יוצרים.
@יונה ספיר אפשר תשובה בבקשה??
מותר לצלם את ההקדמה ולהעלות לכאן???
??
תני לי קישור אליהם
אל מי???:eek:

אברה דקברה

משתמש פעיל
מחר או עוד כמה ימים אני אפתח נושא עם קישור לסיפור. כאילו סוג של מייל חוזר.
ואז תכנסי. אוקי?
אם אני אראה אותך במקרה עוד פעם אז אני אודיע לך ראשונה.

מה שאני הכי הולכת לצחוק, זה שהעולם (בלי לעוף) הולך להשתגע מהסיפורים שלי.
הדמיון שלי פרוע ברמה הזויה, רעיונות לסיפורים שיוצאים לי מאיפושהו, ודברים מצחיקים. קיצר. אני צריכה לשלוח את הפרטים שלי לקהילת כתיבה מקצועיים. כי בינתיים אני רק תוקעת את 'איש את רעהו':)
אשמח גם להכנס.
דמיון פרוע הוא מוצר מס' 1 בסיפורים שמרבית האנשים אוהבים לקרוא ;)

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי

אברה דקברה

משתמש פעיל
https://www.prog.co.il/threads/ביקורת-סופרים-תש-פ.542381/ בהודעה הראשונה נראה לי תחת קטגוריה החוקרות... אין לי כח לחפש עוד מקווה שזה מספק אותך
זה נכון, אבל היא בעצמה כותבת באל הקורא בסוף הספר...
אם תבדקו את ההיסטוריה הכוזרית
תבינו כמה ענווה טמונה בהצהרה שכל קשר בין העלילה למציאות ההיסטורית הוא מקרי לחלוטין...

וואלוזין

משתמש פעיל
אה....
עכשיוהיא הפסיקה, כי היא פתחה רישום מחדש. זה עוד מעט יתחיל. שאלתי אותה במייל האישי שלה (!) עליתי עליו והיא התחננה שאני לא יתכתב איתה דרכו;)
פתחה רישום מחדש? אני בתפוצה הרגילה שלה איך נרשמים מחדש?

אברה דקברה

משתמש פעיל
תודה!
האאוטלוק אצלי לא פעיל, כך שלא יכולתי להשתמש בקישור הראשון.
ולשני נרשמתי לפני חודש...

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
סליחה על הקפצת האשכול. אם טעיתי בהקפצה, מי שאחראי כאן שימחוק.
פדהאל בדרך ממש!
מ. קינן התחילה כבר לכתוב אותו. מנוייה יודעים....
אז תתחילו ספירה לאחור
התחילה לכתוב אומר שסיום בקרוב?
או מינימום 4 שנים? :rolleyes:

nesimov

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
דיי רציני זה יוצא לאור השנה? סוףףף סוףףף אני מחכה לזה ממש בקוצר רוח!! לדברים שווים תמיד מוכנים לחכות:p:p וכמובן שכולנו מחכים למשיח צדקנו..אין לזה כל קשר:D:D

צלמת שאוהבת ילדים

משתמש פעיל
צילום מקצועי
sipurbamail#etrog.net.il
זה היה פעם, אז אני לא ממש זוכרת, אבל היה איזשהו סוג של מבצע,
ומי ששלחה ל5 אנשים קיבלה פרק מפדאהל מתנה
תשאלו במייל הזה פרטים יותר מדויקים

תמר#

משתמש צעיר
אני ממש ממש מאוכזבת ממ. קינן!
הספרים שלה יפים נכון, אבל ההתנהלות...
אני לדוגמא שלחתי את המייל שלה ל10 אנשים וכלום! לא קיבלתי כלום למייל! בחיים לא קרה לי דבר כזה, שמישהו מבטיח לשלוח ולא שולח כלום!
ולרשימת תפוצה שלה- אפשר לחשוב שמחלקים שם כסף חינם שצריכים לנדנד ולשכנע כדי להכנס.
הייתי מנויה על קוראים פלוס, אבל לרשימה- אני לא מצליחה להתחבר!
ואין שום דרך נורמלית לעשות זאת.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה