דרוש מידע מתי פדהאל יצא לאור?

מצב
הנושא נעול.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
היא משקיעה ממש המון בספרים שלה. הכל מדויק לפרטים.
לא רואה את זה בספרים אחרים. לכן לוקח לה יותר זמן.
האמת שנמאס לי כבר לדבר על זה... לא עוזר לי הדיוק בספר אם הוא יוצט אחת ל-4 שנים. ולמה את מתכוונת במילה מדויק? לתיאורי התקופה ולאופן הנפת החרב? כי יש עוד הרבה סופרים שמדייקים בהמון נתונים כמו אלה יש דברים שסופר חייב לדייק בהם כי אם לא לא יקראו את הספרים שלהם. (אם נמיר את התקופה של ממלכה במבחן לעכשיו אז הדיוק יהיה בצורת לחימה, מעקבי פלאפון, סייבר וסוגי נשק. או בספרים כמו של ליבי קליין שאז הדיוק יהיה בנתונים של מחלות.)

אברה דקברה

משתמש פעיל
האמת שנמאס לי כבר לדבר על זה... לא עוזר לי הדיוק בספר אם הוא יוצט אחת ל-4 שנים. ולמה את מתכוונת במילה מדויק? לתיאורי התקופה ולאופן הנפת החרב? כי יש עוד הרבה סופרים שמדייקים בהמון נתונים כמו אלה יש דברים שסופר חייב לדייק בהם כי אם לא לא יקראו את הספרים שלהם. (אם נמיר את התקופה של ממלכה במבחן לעכשיו אז הדיוק יהיה בצורת לחימה, מעקבי פלאפון, סייבר וסוגי נשק. או בספרים כמו של ליבי קליין שאז הדיוק יהיה בנתונים של מחלות.)
זה לא אותו דבר.
בממלכה במבחן מדובר בדיוק רב הרבה יותר.
יעידו הרבה אשכולות שנפתחו בנושא באגים בספרים...

לא התכוונתי לזה. התכוונתי להגיון ודמיון.
יש סופרות שאני לא רוצה לדבר לשון הרע- אבל הן עושות חילול לספרות. כותבות המצאות פז. דברים מהגרביים. שלילדה תיפגוש את אמא שלה בחנות נעליים בגלל שיש להן אותן עיניים, ברצינות!!!
אני גם כותבת. עדיין לא הוצאתי ספר, אבל זה בדרך. ואני חושבת שאני אשב שנה יותר על הספר כדי שהוא יצא מושלם לגמרי.
ומה שאת אומרת לגבי השנים שעברו- אז אין לך אמונה:)
סתם- סתם....
אני מכירה את מ. קינן אישית. (@פדהאל לסיים סיפורים או לא?;)) ויש לה סיבה טובה מאוד כדי להתעכב.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ממש לא!
ממליצה לך לקרוא את ההקדמה הארוכה של לוחמי הצללים.
ואני מכירה את ישראל פלר ממש טוב.
סיכום ההקדמה:
1. גזירת קטעים שאין בהם צורך
2. תיקון של טיוטות הספר
3. תיחקור
4. יש שם תזכורת לכמה אנשים ולמה שעשו... שלמה דודק- תחקירן, אליעזר שולמן- הביא מידע על כלי נשק עדכניים והתנהלותסוכנויות מודעין שונות, עו"ד ישראל גרוסמן- עזר להם בכל הקטע של החוקים בקשר לתאונה של יומטוב, ישראל פלר משה שטרן גיל צינדר ויונה קציר שהביאו מידע ולוקיישן.
ולסיום.. כל הכשלונות והטעויות הינן פרי ידי בלהבלהבלה...

אני מקור אמין יחסית:)
שנה הבאה, מקסימום בסופה.
אמיתית איתי????????אנחנו דוהרים לקראת השנה החמישית כבר...

סיכום ההקדמה:
1. גזירת קטעים שאין בהם צורך
2. תיקון של טיוטות הספר
3. תיחקור
4. יש שם תזכורת לכמה אנשים ולמה שעשו... שלמה דודק- תחקירן, אליעזר שולמן- הביא מידע על כלי נשק עדכניים והתנהלותסוכנויות מודעין שונות, עו"ד ישראל גרוסמן- עזר להם בכל הקטע של החוקים בקשר לתאונה של יומטוב, ישראל פלר משה שטרן גיל צינדר ויונה קציר שהביאו מידע ולוקיישן.
ולסיום.. כל הכשלונות והטעויות הינן פרי ידי בלהבלהבלה...

אמיתית איתי????????אנחנו דוהרים לקראת השנה החמישית כבר...
אוקי.
לגבי ההקדמה, יש שם כמה פרטים מסגירים, וכיוון שהספר לא ליידי, לא אוכל לכתוב לך אותם.
אבל תסמכי עליי שאני מכירה את ישראל פלר.

זכור לי משפט אחד מההקדמה: וליונה ספיר, שאני כותב---- התבלבלתי, סליחה.

קיצור. נראה לי שעדיף שאני אברח, לא? כי עוד מעט יתחילו החקירות

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
זה לא אותו דבר.
בממלכה במבחן מדובר בדיוק רב הרבה יותר.
יעידו הרבה אשכולות שנפתחו בנושא באגים בספרים...
ראיתי המון אשכולות שליפך אמרו שהיא לא מדייקת
לא התכוונתי לזה. התכוונתי להגיון ודמיון.
יש סופרות שאני לא רוצה לדבר לשון הרע- אבל הן עושות חילול לספרות. כותבות המצאות פז. דברים מהגרביים. שלילדה תיפגוש את אמא שלה בחנות נעליים בגלל שיש להן אותן עיניים, ברצינות!!!

אני גם כותבת. עדיין לא הוצאתי ספר, אבל זה בדרך. ואני חושבת שאני אשב שנה יותר על הספר כדי שהוא יצא מושלם לגמרי.
סתם- סתם....
אני מכירה את מ. קינן אישית. (@פדהאל לסיים סיפורים או לא?;)) ויש לה סיבה טובה מאוד כדי להתעכב.
[/QUOTE]
אז אני מקווה שבמקרה שתוציאי סדרה תכתבי את שני החלקים הראשונים תוציאי את הראשון תכתבי את השלישי ואז גם אם יקח לך יותר משנה לכתוב יהיה לך את חלק 2 מוכן בסטנד ביי בלי לחץ של זמן.. אגב אני עוד לא קיבלתי את הספר שאמרת שכתבת... לשים מייל עוד פעם או שזה לא רלוונטי?

ראיתי המון אשכולות שליפך אמרו שהיא לא מדייקת

סתם- סתם....
אז אני מקווה שבמקרה שתוציאי סדרה תכתבי את שני החלקים הראשונים תוציאי את הראשון תכתבי את השלישי ואז גם אם יקח לך יותר משנה לכתוב יהיה לך את חלק 2 מוכן בסטנד ביי בלי לחץ של זמן.. אגב אני עוד לא קיבלתי את הספר שאמרת שכתבת... לשים מייל עוד פעם או שזה לא רלוונטי?
[/QUOTE]
חחח...
זו את?
לא קלטתי, שכחתי:)
אני חושבת. כי הסיפור הועבר לכמה אנשים. והוא כבר לא נראה לי ייועבר לעוד (סליחה)
אבל עכשיו אני כותבת סיפור חדש. אם בא לך להיות בתהליך, אז אולי כן.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אוקי.
לגבי ההקדמה, יש שם כמה פרטים מסגירים, וכיוון שהספר לא ליידי, לא אוכל לכתוב לך אותם.
אבל תסמכי עליי שאני מכירה את ישראל פלר.

זכור לי משפט אחד מההקדמה: וליונה ספיר, שאני כותב---- התבלבלתי, סליחה.

קיצור. נראה לי שעדיף שאני אברך, לא? כי עוד מעט יתחילו החקירות
אחסוך לך.
ציטוט:

סוף ציטוט.
התכוונת לזה?

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מחר או עוד כמה ימים אני אפתח נושא עם קישור לסיפור. כאילו סוג של מייל חוזר.
ואז תכנסי. אוקי?
אם אני אראה אותך במקרה עוד פעם אז אני אודיע לך ראשונה.

מה שאני הכי הולכת לצחוק, זה שהעולם (בלי לעוף) הולך להשתגע מהסיפורים שלי.
הדמיון שלי פרוע ברמה הזויה, רעיונות לסיפורים שיוצאים לי מאיפושהו, ודברים מצחיקים. קיצר. אני צריכה לשלוח את הפרטים שלי לקהילת כתיבה מקצועיים. כי בינתיים אני רק תוקעת את 'איש את רעהו':)

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מחר או עוד כמה ימים אני אפתח נושא עם קישור לסיפור. כאילו סוג של מייל חוזר.
ואז תכנסי. אוקי?
אם אני אראה אותך במקרה עוד פעם אז אני אודיע לך ראשונה.

מה שאני הכי הולכת לצחוק, זה שהעולם (בלי לעוף) הולך להשתגע מהסיפורים שלי.
הדמיון שלי פרוע ברמה הזויה, רעיונות לסיפורים שיוצאים לי מאיפושהו, ודברים מצחיקים. קיצר. אני צריכה לשלוח את הפרטים שלי לקהילת כתיבה מקצועיים. כי בינתיים אני רק תוקעת את 'איש את רעהו':)
תודה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה