דרוש מידע מתי פדהאל יצא לאור?

מצב
הנושא נעול.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי

אברה דקברה

משתמש פעיל
על מה?

לגבי העלילה או לגבי פרטים טכניים כמו למה צריך לפצל ספר לשתיים כשביחד זה בקושי 450 עמודים? / למה לוקח לספר 4 שנים לצאת?
דבר ראשון- באנגלית יוזבד הוא בספר אחד.
ולשאלת השאלות- הזמן- כנראה שדברים כאלה לוקחים זמן...

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אולי בשביל ההילה?
סוג של צומי יעני??? כי אני ממש התלהבתי מאיסתרק ומהלאלל כמה חודשים אחרי שהכרתי את איסתרק יצא גם יוזבד (שעליו התבעסתי..) ואז אמרתי כזה יאללה סבבה עוד שנה יצא עוד ספר והסיפור יגמר אופס עברו כבר איזה 4 שנים ולא שמענו ולא ראינו... אז ירדה לי ההתלהבות מהסדרה..למזלי יונה ספיר מוציא ספרם בתדירות נורמלית...

דבר ראשון- באנגלית יוזבד הוא בספר אחד.
ולשאלת השאלות- הזמן- כנראה שדברים כאלה לוקחים זמן...
מה שאומר שהיא ידעה שאוהבים את הספרים שלה בארץ אז היא החליטה לפצל לשניים כי הרי אינו דומה ספר שנמכר במאה עשרים לספר מפוצל שנמכר כל אחד במאה עשרים.. במילה אחרת נקרא לזה.. אהמממ ניצול???
לגבי הזמן אני מבינה שלהוציא ספר לוקח זמן במיוחד אם מתפצלים למאה כיוונים ומוציאים עשר ספרים באמצע ברגע שסופר מוציא סדרה הוא אמור
1. לעמוד בזמנים נורמלים.
2. להתמקד בספר הבא בסדרה ולא בספר שלא קשור בכלל כי אז הוא לא יעמוד בזמנים..

אברה דקברה

משתמש פעיל
סוג של צומי יעני??? כי אני ממש התלהבתי מאיסתרק ומהלאלל כמה חודשים אחרי שהכרתי את איסתרק יצא גם יוזבד (שעליו התבעסתי..) ואז אמרתי כזה יאללה סבבה עוד שנה יצא עוד ספר והסיפור יגמר אופס עברו כבר איזה 4 שנים ולא שמענו ולא ראינו... אז ירדה לי ההתלהבות מהסדרה..למזלי יונה ספיר מוציא ספרם בתדירות נורמלית...

מה שאומר שהיא ידעה שאוהבים את הספרים שלה בארץ אז היא החליטה לפצל לשניים כי הרי אינו דומה ספר שנמכר במאה עשרים לספר מפוצל שנמכר כל אחד במאה עשרים.. במילה אחרת נקרא לזה.. אהמממ ניצול???
לגבי הזמן אני מבינה שלהוציא ספר לוקח זמן במיוחד אם מתפצלים למאה כיוונים ומוציאים עשר ספרים באמצע ברגע שסופר מוציא סדרה הוא אמור
1. לעמוד בזמנים נורמלים.
2. להתמקד בספר הבא בסדרה ולא בספר שלא קשור בכלל כי אז הוא לא יעמוד בזמנים..

לא, דבר ראשון ספרים של ארטסקרול יקרים מאד,
וחוץ מזה גם בחו"ל אוהבים מאד את הספרים שלה.
דבר שני אם היו באמצע עשר ספרים היינו מאד שמחות...

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לא, דבר ראשון ספרים של ארטסקרול יקרים מאד,
וחוץ מזה גם בחו"ל אוהבים מאד את הספרים שלה.
אז בואי ותסבירי לי למה באנגלית היא הוציאה כספר אחד ובעברית כשני ספרים
התכוונתי לעיקרון שבדבר אני לא ממש עוקבת אחרי הספרים שהיא מוציאה אבל ראיתי פה משהו אחד מאלף והיו פה עוד או שניים שאני לא זוכרת. הנקודה היא שרב בני האדם לא יכולים לכתוב כמה ספרים בשנה שנתיים ולכן ברגע שמתחילים סדרה צריך להתמקד בה כדי שלא תהיה הפסקה גדולה מדי שתפריע לרצף

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה