דרוש מידע מתי פדהאל יצא לאור?

מצב
הנושא נעול.
יש למישהו את המייל?
כן.
@פדהאל לסיים סיפורים , כתבת שהיא התחיל לכתוב, והאמת שאני קראתי בשבי רגע או ביחידה, שהיא פרסמה אולי בסוכות אולי קודם , ש "פסח תש"פ יהיה תאריך הגיוני להוצאה של הספר" משמע שהוא כתוב
וכמו שכולם יודעים
השיפוצים של הסידרה הזו, זה מה שלוקח זמן, פחות הכתיבה.
וחוצמזה, מיה בכלל לא מגיבה ברשימת תפוצה שלה:mad:
צודקת.
וקראת ברשימת תפוצה ת'פרק הראשון?

3333ציפי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי

אברה דקברה

משתמש פעיל

אברה דקברה

משתמש פעיל
אה....
עכשיוהיא הפסיקה, כי היא פתחה רישום מחדש. זה עוד מעט יתחיל. שאלתי אותה במייל האישי שלה (!) עליתי עליו והיא התחננה שאני לא יתכתב איתה דרכו;)
אני חייבת אותו כדי לבקש רשות להשתמש בקטע מאחד מאלף עבור ספר לימוד.
תשלחי לי בבקשה את הכתובת למייל matsegett שטרודל וכו'
תודה ענקית!

חחח חולמת!!
אני חייבת אותו כדי לבקש רשות להשתמש בקטע מאחד מאלף עבור ספר לימוד.
תשלחי לי בבקשה את הכתובת למייל matsegett שטרודל וכו'
תודה ענקית!
!!
נראה לך?
אני לא שודדת מיילים. ולא מתכוונת להעביר.
תצרי איתה קשר ב סיפור במתנה שטרודל....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה