לימוד נהיגה מעל 100 שיעורי נהיגה והחלפת מורה ולא רואה טסט באופק מה עושים

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
קצת מחוויותי...
התחלתי עם ידני. 35 שיעורים, טסט ראשון - נכשל. 5 שיעורים נוספים, טסט שני - נכשל.
עברתי לאוטומט. 5 שיעורים, טסט שלישי עם טסטר שהקפה שלו לא היה מספיק חם בבוקר - נכשל. 3 שיעורים נוספים, טסט רביעי עם טסטר שהסברתי לו בתחילת הטסט, שאני לא מפחד לא לעבור, אבל אני אשמח מאוד אם הוא יואיל בטובו להגיד לי באמצע הטסט אם עשיתי משהו לא נכון - עבר. אפילו שהיו לו 3 הערות באמצע.
קצת חנופה [אני מאוד רוצה לשמוע מהטסטר החכם מכל אדם] וקצת התנשאות ['לא שם עליך', גם אם לא תעביר אותי] - זה מה שהעביר אותי בסוף...
רוב האנשים קולטים את הבסיס אחרי סדר גודל של 40-50 שיעורים. מכאן והלאה זה מריחת זמן.

ובפירוש: יש מורים שמורחים את הזמן ודוחפים עוד ועוד שיעורים, כי הם רוצים להרוויח עליך עוד כסף. או בעברית צחה: שודדי הקופה הפרטית!!!

עולם הפוך

משתמש פעיל
כן, וכשנהגתי סתם ברכב של.... נהגתי מצוין ואמרו לי מוזר שעדיין לא העבירו אותך.

צדיקות וצדיקות ואוכפי חוק למיניהם - אני יודעת שזה לא חוקי - לא צריך תזכורת...
סתם מתוך דאגה תמיד נותנים לחבר לעשות סיבוב באיזה חניה והשוטרים עורבים באזורים האלה מפי שוטר
ובתור צדיק אני אומר שהבעיה לנהוג בלי רישיון מסכן אחרים
אין לאדם רשות לסכן משהו אחר עם עצמו שיעשה מה בה לו

נערך לאחרונה ב:

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אם אתה גר באיזור מודיעין יש שם מורה אחד התותחים
אני עשיתי אצלו עברתי טסט ראשון עשיתי סה"כ כולל הכול 35 שיעורים הוא יודע איך ללמד הוא איש טוב ולא רוצה לעשות עליך כסף
איך קוראים לו?

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
ממש במחילה, ציוני המתמטיקה הגבוהים ביותר בארץ הם בקרב נערות ערביות.
ממש לא אהבתי את ההכללה.
[/QUOTE
ממש במחילה, ציוני המתמטיקה הגבוהים ביותר בארץ הם בקרב נערות ערביות.
ממש לא אהבתי את ההכללה.
אני מוחלת! לא התכוונתי לערבים משכילים, ואין לי מושג במתמתיקה, עד היום לא מצאתי את הנעלמים, ועברתי בתאוריה ראשונה ב"ה

אבי עמנואל

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
כמה טסטים עשיתם עד שעברתם?
מענין אותי כמה אנשים עוברים בטסט ראשון וכמה לא...
אני עשיתי 18 שיעורם בגיל 19.5 והמורה אמר לי שאם אני משלם לו את כל הסכום הוא מעביר אותי לטסט, ועברתי בראשון... (ואני לא חושב שאני יותר מוכשר מהאלו שעשו 200 שיעורים ולא עברו...) עינין של סיעתא דישמיא

סערצע

משתמש מקצוען
למורה קוראים אבי יצחקי
ותוספת בשבילך, אינני מכירך, אבל לעבור עיר זה לא ממש פתרון מומלץ - אבל יתכן שמורה טוב יוכל לסייע
אם אתה מאיזור מודיעין יש לי מישהו להמליץ
יש מורה בשם אבי יצחקי - הוא מנהל בית ספר לנהיגה וגם מלמד אבל לא ממש מלמד... יש לו מורה שכיר בשם 'דני' שלא עונה לטלפון באמצע השיעור, והוא יודע ללמד שגם היום דברים שלימד אותי עדין משמשים אותי.

בהצלחה רבה

avi media

משתמש מקצוען
הרבה זה עניין של פחד מהנהיגה והטסט שגורמים לטעויות בטסט, ולתת לטסטר תחושה שאתה לא אוחז טוב בכביש ומסוכן לשחרר אותך כנהג בכביש.
וכן הפחד מהטסט גורם לא לישון מספיק בלילה לפני ואז בכלל המוח עייף ולא מרוכז וביחד עם הלחץ הטעויות חייבות לבוא.
לצערינו הרבה ממורה הנהיגה בפרט הזולים שבהם {כגון ד.ח שמסתובב בבני ברק עם רחבי פאר ובמחיר זול ומושך אליו המונים } נוהגים לנקוט בשיטת ההשפלה וההכנעה של התלמיד כאילו שאינו יודע לנהוג וחייב עזרה של המורה והמורה מחזיק לו כל הזמן את ההילוכים או הדוושות ולפעמים את ההגה על מנת לתת לו תלות במורה שיעשה עשרות שיעורים והכסף יזרום לכיססו של המורה, ובמקום שהמורה יתן גב לתלמיד וילמד אותו כמה שיותר להיות עצמאי הוא מורח את הזמן בסיבובים ובסיפורים ותמיד אומר אתה לא מוכן לטסט ויש לך עוד הרבה מה ללמוד... הגרועים שבהם גם מידי פעם מתפרצים בצעקות הדיוט וכו... בדרך כלל מורים אלו עושים שיעורים בכפולות וכל יום... כך שאתה מגיע ל30 שיעורים תוך תקופה קצרה מידי ומתרגל לטעויות שלך ולתלות במורה וגם שופך כסף ללא הגבלה... הם גם באים לאסוף אותך מהבית שלך ואולי אפילו מחזירים אותך או שאתה אוסף אחרים וכך רוב הזמן אתה נוסע לא באיזור הטסטים.
לעומתם יש מעט מאד מורים איכותים וטובים שהם עושים בדיוק את ההיפך והם שווים כל שקל!
הם לוקחים יקר על כל שיעור, הם לא אוספים אותך מהבית אלא כל השיעור הוא באיזור הטסט או בכבישים בין עירוניים חשובים, הם עושים מרחק גדול בין שיעור לשיעור כגון אחת ל4-5 ימים כך שהמוח שלך מעכל את הנהיגה בקצב שלו, וכל שיעור אתה משתפר, והכי חשוב הם זורמים אתך מהרגע הראשון, נותנים לך ביטחון עצמי מופרז ובזכות זה מעלים אותך על דרך המלך.
לשם המחשה כשאני למדתי נהיגה לפני כ 15 שנה הלכתי בתחילה לכמה מורים זולים ומבוגרים שלקחו 65 ש"ח לשיעור וכל שיעור היה כפול 2 , לאחר מסכת התלאות שעברתי ונכשלתי בטסטים ולא קיבלתי את הכלים באמת להסיע רכב לבד בביטחון גמור שמעתי לעצת חבר והלכתי לאחד תימני צעיר שהדהים אותי לגמרי, הוא לקח כ110 ש"ח לשיעור בודד והוא נתן לי את ההגה נשכב אחורה עם כסאו וקורא עיתון למרות משקפי השמש שלו, הוא הוציא אותי לכביש מהיר ואומר לי סע על 120 לבד, אני לא עוזר לך! רעדתי מפחד וסרבתי, אבל הוא התעקש ותוך כ5 שיעורים לא האמנתי איך הנהיגה שלי התנתה פלאים, עד אז חשבתי שאני יודע לנהוג,, ואחריו הבנתי באמת מה זה לדעת לנהוג, והוא שלח אותי לטסט על מנת להכשל רק כדי לראות כמה זה לא מפחיד ואמר לי בטסט אחריו אתה תעבור בטוח... וכך היה בטסט ההוא נכשלתי, ואחריו שיעור אחד נוסף בודד ואז טסט נוסף שסיים את כל הסיוט הזה ב"ה בהצלחה, ואני מודה לה' על כך שנכשלתי בכל הטסטים הללו עד שהגעתי למורה הזה שאכן נתן לי את הכלים לנהוג באמת.
מי שמעניין אותו, קוראים לו תומר והוא בפתח תקווה, אין לי את הטלפון שלו היום ועברו מאז הרבה שנים,
מי שלומד אצלו מההתחלה בד"כ עובר בטסט ראשון,.
לא מומלץ לנשים מאחר והוא אינו שומר מצוות וד"ל

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כל העצות פה נכונות על ביטחון עצמי ועל שימת לב על פרטים ועל לקיחת אחריות וכו'...
מה שחשוב מאד זה להיות רגוע!
בלי רוגע אין שיקול דעת. המח לא עובד.
לפעמים אנחנו מצליחים להרגיע את עצמינו במחשבה
אבל כשזה משהו מרגש וגדול לרוב זה לא עוזר
ולכן מומלץ מאד לקחת משהו להרגעה!
למשל טיפות רסקיו.
(כתוב על האריזה לקחת-5 או 6 טיפות ומנסיון זה לא מרגיע את קצב דפיקות הלב והלחץ. צריך לקחת 25 בלי לפחד,זה לא מזיק!)
יש את זה בכל בית מרקחת פשוט
בהצלחה!

עולם הפוך

משתמש פעיל
קצת מחוויותי...
התחלתי עם ידני. 35 שיעורים, טסט ראשון - נכשל. 5 שיעורים נוספים, טסט שני - נכשל.
עברתי לאוטומט. 5 שיעורים, טסט שלישי עם טסטר שהקפה שלו לא היה מספיק חם בבוקר - נכשל. 3 שיעורים נוספים, טסט רביעי עם טסטר שהסברתי לו בתחילת הטסט, שאני לא מפחד לא לעבור, אבל אני אשמח מאוד אם הוא יואיל בטובו להגיד לי באמצע הטסט אם עשיתי משהו לא נכון - עבר. אפילו שהיו לו 3 הערות באמצע.
קצת חנופה [אני מאוד רוצה לשמוע מהטסטר החכם מכל אדם] וקצת התנשאות ['לא שם עליך', גם אם לא תעביר אותי] - זה מה שהעביר אותי בסוף...
רוב האנשים קולטים את הבסיס אחרי סדר גודל של 40-50 שיעורים. מכאן והלאה זה מריחת זמן.

ובפירוש: יש מורים שמורחים את הזמן ודוחפים עוד ועוד שיעורים, כי הם רוצים להרוויח עליך עוד כסף. או בעברית צחה: שודדי הקופה הפרטית!!!
שילוב מאוד מקורי באמת
אני פעם ראשונה מזה התחנפתי ואיך שאני מתחיל לנהוג נוגע לי בהגה :rolleyes:
פעם שנייה לא ידעתי מה לעשות להתחנף יותר לא קיים
פשוט בוקר טוב יפה ומאז שתקתי כאילו אני לא יודע לדבר רק מה ששאלה עניתי
האמת לא נהגתי טוב ורוב הזמן פשוט נסעתי על הילוך ראשון עד שאמרה לי מדי לאט:p

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אין לאדם רשות לסכן משהו אחר עם עצמו שיעשה מה בה לו
לא אומרת שזה בסדר לנהוג בלי רישיון
אבל מי שאין לו רישיון בפועל זה לא אומר שהוא נוהג פחות טוב ממי שיש לו רישיון
בטסטים יש הרבה עניין של מזל...

שירןסט

משתמש רשום
אני עברתי טסט שלישי ...
אחרי בערך 50 שיעורים
הטסט הראשון היה מזעזע כל רגע הטסטר לחץ לי על הברקס בלי קטע
הטסט השני הכשילו אותי על משהו שלא עשיתי הגשתי ערעור וראו במצלמות שאני לא אמשמה ולא התקבל
והטסט השלישי עברתי בשלום !!

avi media

משתמש מקצוען
לא אומרת שזה בסדר לנהוג בלי רישיון
אבל מי שאין לו רישיון בפועל זה לא אומר שהוא נוהג פחות טוב ממי שיש לו רישיון
בטסטים יש הרבה עניין של מזל...
זה ממש לא עניין של מזל
מה שבטוח שחרדי שלא שילם שוחד ועובר טסט כנראה שהוא באמת יודע לנהוג טוב....
בתקופתי לפני כ 15 שנה נוכחתי היטב לדעת כמה זה גם רצון של הטסטר להפיל אנשים כדי שיוכל להעביר את מי שרוצה ולא יראה כאחד שמעביר את כולם, וזה לא סוד שבנות חילוניות עושות טעויות רציניות ועוברות בטסט למרות זאת {ואני אישית ראיתי את זה בטסט כשנאלצתי להתחלף עם חילוניה באמצע המבחן והיה לה 2 ברקסים חזקים וכמעט תאונה וכמובן שהיא עברה את הטסט וזה היה ברור לי לפי היחס שהיא קיבלה ממנו וד"ל ולעומת זאת אני שלא ראיתי שלט עצור שהיה מוסתר בעץ ענק ועצרתי מעט אחרי השלט נפסלתי}, ואנחנו סובלים מהנהיגה המופרעת של בנות אלו שעברו טסט בנהיגה בכבישים עם מהירות גבוהה וברקס פתאומי, ויש חרדים שלא עשו טעות והטסטר יזם ברקס כאילו היה נצרך והכשיל, והודה לי בזה מנהל בית ספר לנהיגה בתל אביב חילוני כמובן,
בנוסף היה אז אפשרות ללכת למורים מסוימים ובתשלום מסוים אתה עובר ודאי על הטסט הראשון... זאת אומרת שהכסף שלך התחלק עם עוד מישהו שם... {אומרים שהיום אוכפים את זה יותר וזה לא מצוי כל כך, אולי} ואני יודע על כאלה שעשו את זה לאחר שנהגו לפני כן בלי רישיון ולא נראה לי שלמדו את מספר השיעורים הנדרש.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה