לימוד נהיגה מעל 100 שיעורי נהיגה והחלפת מורה ולא רואה טסט באופק מה עושים

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
מיואש לגמרי ...אין לי חוש טכני ...שבור מרוסק אבל לא יכול להיתייאש כי חבל על ה11.000 ש''ח...למי שיש פיתרון ויוכל לפרסם אודה לו מאוד. תודה
לך תעשה טסט,
מניסיון אישי, לא יודעים לנהוג באמת עד שיושבים לבד על יד ההגה בלי מורה על הראש,
יש לך כבר את הבסיס, את ההתמקצעות תעשה לבד ברכב שלך,
בהצלחה

הר הבשן

משתמש מקצוען
לך תעשה טסט,
מניסיון אישי, לא יודעים לנהוג באמת עד שיושבים לבד על יד ההגה בלי מורה על הראש,
יש לך כבר את הבסיס, את ההתמקצעות תעשה לבד ברכב שלך,
בהצלחה
האמת שבכל הקשור לנהיגה אחרי שהמורה השני הוריד לי את הביטחון עצמי... אני לא רואה את עצמי עובר טסט וגם המורה אומר לי שלא כדאי והמורה השני הוא מורה רציני מנהל בי''ס לנהיגה ואומר שיש לי בעיה...

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
הסיפוק שיהיה לך שבסווווף כן תצליח שווה ביותר - תחשוב על זה ותצליח...
דרך אגב מכיר כאלה כמוך שבסוף הצליחו.
זה לא דבר כזה מסובך שאין סיכוי לצלוח אותו - זה כמו שמלמדים תינוק ללכת.
קח את זה ללא מתח - לא קרה שום דבר בין אם כן הצלחת בין אם לא הצלחת - בין אם הטסטר חמור בין אם הוא פרה...בסוף תראה זה יגיע לבד...

הר הבשן

משתמש מקצוען
הסיפוק שיהיה לך שבסווווף כן תצליח שווה ביותר - תחשוב על זה ותצליח...
דרך אגב מכיר כאלה כמוך שבסוף הצליחו.
זה לא דבר כזה מסובך שאין סיכוי לצלוח אותו - זה כמו שמלמדים תינוק ללכת.
קח את זה ללא מתח - לא קרה שום דבר בין אם כן הצלחת בין אם לא הצלחת - בין אם הטסטר חמור בין אם הוא פרה...בסוף תראה זה יגיע לבד...
חיזקתני

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
האמת שבכל הקשור לנהיגה אחרי שהמורה השני הוריד לי את הביטחון עצמי... אני לא רואה את עצמי עובר טסט וגם המורה אומר לי שלא כדאי והמורה השני הוא מורה רציני מנהל בי''ס לנהיגה ואומר שיש לי בעיה...
שמע,
ברור שלהם יש את האינטרס שלהם,
אתה צריך להיות יותר אסרטיבי,
לדרוש שימקדו אותך מה הבעיה,
אם פלאחים מבני דודינו יכולים להוציא רשיון ק''ו ב''ב של ק''ו משתמש מקצוען כמוך...

תוכל גם לבקש רכב ממכר ולהתנסות לבד, זה יוכיח לך כמה אתה טועה לגבי יכולותיך.

הר הבשן

משתמש מקצוען
שמע,
ברור שלהם יש את האינטרס שלהם,
אתה צריך להיות יותר אסרטיבי,
לדרוש שימקדו אותך מה הבעיה,
אם פלאחים מבני דודינו יכולים להוציא רשיון ק''ו ב''ב של ק''ו משתמש מקצוען כמוך...

תוכל גם לבקש רכב ממכר ולהתנסות לבד, זה יוכיח לך כמה אתה טועה לגבי יכולותיך.
תודה רעיון מעולה

Goldidea

משתמש מקצוען
בורא עולם נתן לך אינטואיציה טבעית לנהוג ואתה צריך להשתדל כמה שפחות להתייחס למורים, בעזרת השם אחרי הטסט לא תבין בכלל מה רצו ממך. הרבה מורים (ולא רק בנהיגה...) משפילים את התלמידים. בדרך כלל זה נותן להם הרגשה טובה ובמקרה הזה גם מוסיף להם מזומנים...

הר הבשן

משתמש מקצוען
ככה נראה מלח על הפצעים
גגגגגגגגגגגג.PNG

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
מיואש לגמרי ...אין לי חוש טכני ...שבור מרוסק אבל לא יכול להיתייאש כי חבל על ה11.000 ש''ח...למי שיש פיתרון ויוכל לפרסם אודה לו מאוד. תודה
ניסיון עידוד-
את הטסט עברתי אחרי שהוצאתי 20000 ש"ח, וגם זה רק כשהגעתי למקום האחרון בדף הירוק (קרי טסט שישי, ככה זה היה פעם)
וגם זה היה נס גלוי כי עליתי על מדרכה תוך כדי...
(וכמובן הריטלין שכל תלמיד נהיגה חולם עליו)

על הכביש תכלס, אין זכר לסיוט שעברתי.... ואני שוקלת להיות נהגת שודים.

הדבר העיקרי שהחזיק אותי (כמובן אחרי כל שיעורי האמונה, אלפי השקלים לקופת העיר ועוד כל מיני....) זה המחשבה שאם כל הטפשים, והסתומים מצליחים, אז גם אני אצליח!

ובהחלט השיעור נהיגה הראשון והאמיתי שלי היה כשהייתי רק אני וההגה על הכביש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה