לימוד נהיגה מעל 100 שיעורי נהיגה והחלפת מורה ולא רואה טסט באופק מה עושים

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אולי אני תמים אבל המורים כאילו רעים? פשוט מנצלים את התלמידים ?[המורה שלי יודע שאין לי כסף..]
לך למורה שעמוס בתלמידים עד למעלה ראש, ויש לו אינטרס רק להעיף אותך כמה שיותר מהר ברגע שתדע, ולא להיפך.

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
תעבור למורה שאתה יודע שמעביר טסטים, יש מורים שמורחים (אני עשיתי מעל 300 שיעורים+3 טסטים ועדיין לא עברתי ויודעת מצוינת מה זה -- מי שלא עבר את זה לא יודע!!), ויש מורים טובים! (תיקח מורה שקיבלת עליו המלצות מ2 חברים לפחות שעשו אצלו לא יותר מ30 שיעורים ועברו טסט ראשון).
הפדיחה היא לא שלך - היא של המורה!!!!
אני בשוק! 300 שיעורים?

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אז מנסיוני זו דעתי,70 80 שיעורים זה בגדר הנורמה, במיוחד שאתה כותב שאין לך חוש טכני (חפש הגדרה יותר מדויקת), בנהיגה זה לא קשור, אתה לומד נהיגה לא מכונאות רכב, הכל עניין של מיומנות ומורה שנותן בטחון, אני למדתי אצל מורה מבוגר מאד 53 שנה על הכביש! מלמד לא רק נוהג, סבלן ורגוע, קבלתי עליו המלצה אחת מחברה שנתנה לי, וחברה שלי עברה אליו אחרי שהייתה אצל מורה עצבנית, ולא עברה גם אחרי 5 טסטים, הוא גם מלמד תרבות נהיגה, ורוב התלמידים שלו עוברים בטסט ראשון או שני, אני עברתי בשני ב"ה, הייתי מאד לחוצה לסיים מבחינה כספית, וכל הזמן בקשתי טסט, הוא נתן לי לעשות טסט פנימי ע"י מורה אחר, עשית? שלוש פעמים עשיתי טסט פנימי עד שאמרו לי שאני מוכנה, המורה היה חכם כדי שלא אחשוד בו שהוא גוזל את כספי, עשה לי טסט פנימי (למרות שגם זה יכול להיות מבוים) והראה לי שגם מורים אחרים חושבים כמוהו, מה שכן, לקחתי המלצות מכולם!!! חברה אמרה לי תסיטי את כל הראש בצורה ש"תכאב" לך כדי שיראו שהסתכלת לצדדים, בשבוע של הטסט תגברתי מלא שיעורים, וכן עקבתי אחרי נהגים כל הזמן זה מלמד המון! ותהנה מכל רגע לנהוג זו חוויה למרות שזה עולה כסף, ברגע שתהייה רגוע תקלוט יותר טוב, וחייבת להוסיף שיש לי מכרה שעשתה 100 שעורים! אצל מורה שכמעט כולן עוברות אצלה בטסט ראשון! היא לא הסכימה להגיש אותה עד שהייתה בטוחה שתעבור טסט, והיא באמת עברה בראשון ב"ה, וזאת עיר קשה לנהיגה, התאזר בסבלנות ותאמין שאתה יכול, המורה שלי אמר לי שרק לכמה בודדים ממש הוא אמר שזה לא מתאים, וזה שכתב שאם הערבים עוברים אז גם אתה יכול, אז תדע שהם "נופלים" בתאוריה, והם נוהגים מגיל 3 כך שזאת לא דוג'
המון הצלחה בס"ד

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
החוכמה היא להצליח עם מי שקשה לו,
לא עם מי שמסתדר כמעט לבד.
ועל זה כבר אמר החכם: אל להם להורים לנכס את ילדיהם המוצלחים יותר לחינוך המובחר שחינכום. עליהם לקחת אחריות על אלו שפחות הצליחו...

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אז מנסיוני זו דעתי,70 80 שיעורים זה בגדר הנורמה, במיוחד שאתה כותב שאין לך חוש טכני (חפש הגדרה יותר מדויקת), בנהיגה זה לא קשור, אתה לומד נהיגה לא מכונאות רכב, הכל עניין של מיומנות ומורה שנותן בטחון, אני למדתי אצל מורה מבוגר מאד 53 שנה על הכביש! מלמד לא רק נוהג, סבלן ורגוע, קבלתי עליו המלצה אחת מחברה שנתנה לי, וחברה שלי עברה אליו אחרי שהייתה אצל מורה עצבנית, ולא עברה גם אחרי 5 טסטים, הוא גם מלמד תרבות נהיגה, ורוב התלמידים שלו עוברים בטסט ראשון או שני, אני עברתי בשני ב"ה, הייתי מאד לחוצה לסיים מבחינה כספית, וכל הזמן בקשתי טסט, הוא נתן לי לעשות טסט פנימי ע"י מורה אחר, עשית? שלוש פעמים עשיתי טסט פנימי עד שאמרו לי שאני מוכנה, המורה היה חכם כדי שלא אחשוד בו שהוא גוזל את כספי, עשה לי טסט פנימי (למרות שגם זה יכול להיות מבוים) והראה לי שגם מורים אחרים חושבים כמוהו, מה שכן, לקחתי המלצות מכולם!!! חברה אמרה לי תסיטי את כל הראש בצורה ש"תכאב" לך כדי שיראו שהסתכלת לצדדים, בשבוע של הטסט תגברתי מלא שיעורים, וכן עקבתי אחרי נהגים כל הזמן זה מלמד המון! ותהנה מכל רגע לנהוג זו חוויה למרות שזה עולה כסף, ברגע שתהייה רגוע תקלוט יותר טוב, וחייבת להוסיף שיש לי מכרה שעשתה 100 שעורים! אצל מורה שכמעט כולן עוברות אצלה בטסט ראשון! היא לא הסכימה להגיש אותה עד שהייתה בטוחה שתעבור טסט, והיא באמת עברה בראשון ב"ה, וזאת עיר קשה לנהיגה, התאזר בסבלנות ותאמין שאתה יכול, המורה שלי אמר לי שרק לכמה בודדים ממש הוא אמר שזה לא מתאים, וזה שכתב שאם הערבים עוברים אז גם אתה יכול, אז תדע שהם "נופלים" בתאוריה, והם נוהגים מגיל 3 כך שזאת לא דוג'
המון הצלחה בס"ד
ממש במחילה, ציוני המתמטיקה הגבוהים ביותר בארץ הם בקרב נערות ערביות.
ממש לא אהבתי את ההכללה.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
כן, וכשנהגתי סתם ברכב של.... נהגתי מצוין ואמרו לי מוזר שעדיין לא העבירו אותך.

צדיקות וצדיקות ואוכפי חוק למיניהם - אני יודעת שזה לא חוקי - לא צריך תזכורת...
זעזוע על מה
זה לא ענין של חוק. זה ענין של רצח.

ירית על אדם, והיה מעצור בנשק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה