דיון מחירי הדירות לאן?

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
האם זה הגיוני שמחירי דירות (לפחות חלק מסוגי הדירות) במודיעין עילית יקרים כמו או יותר מאשר בבני ברק ?

זה לא מוגזם ?
עניין של היצע, זה הכל, ההיצע במודיעין עילית מאוד דל, לא הולכת להיות תחילת בנייה בשנים הקרובות במודיעין עילית.

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מה שעוד יותר הזוי זה שמוכרים לך דירות 73 מטר בלי חנייה ומחסן לאכלוס קרוב (מה שאומר שצריך לקחת משכנתא בריביות מטורפות במיידי) במחיר של כ- 2,000,000 ש"ח, בעוד שבבית שמש למשל אתה יכול לקנות במחיר הזה דירות של 100 מ"ר עם חנייה ומחסן, עם תנאי מימון מעולים.

יועץ-משכנתא

משתמש פעיל
מה שעוד יותר הזוי זה שמוכרים לך דירות 73 מטר בלי חנייה ומחסן לאכלוס קרוב (מה שאומר שצריך לקחת משכנתא בריביות מטורפות במיידי) במחיר של כ- 2,000,000 ש"ח, בעוד שבבית שמש למשל אתה יכול לקנות במחיר הזה דירות של 100 מ"ר עם חנייה ומחסן, עם תנאי מימון מעולים.
1 אני לא חושב שבבית שמש יותר זול ממ"ע
2 תנאי מימון זולים זה לא הוזלה (כשלא בנוי הקונה לא משלם בנתיים את מלוא הסכום ובלי מימון "זול"
3 מימון זול כיום שהריביות יקרות זה כנגד העלאה במחיר...

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
1 אני לא חושב שבבית שמש יותר זול ממ"ע
2 תנאי מימון זולים זה לא הוזלה (כשלא בנוי הקונה לא משלם בנתיים את מלוא הסכום ובלי מימון "זול"
3 מימון זול כיום שהריביות יקרות זה כנגד העלאה במחיר...
1. בבית שמש בפירוש זול יותר, הבאתי לך נתונים מדוייקים .
2. אני מדבר על תנאי מימון של 20-80 בבית שמש לעומת מודיעין עילית שצריך לשים את רוב הכסף במיידי.
3. אז שוב אני מדבר איתך על מספרים שבדקתי.

יועץ-משכנתא

משתמש פעיל
בבית שמש בפירוש זול יותר, הבאתי לך נתונים מדוייקים .
במחיר של כ- 2,000,000 ש"ח, בבית שמש אתה יכול לקנות דירות של 100 מ"ר עם חנייה ומחסן, עם תנאי מימון מעולים.
אם אפשר פרטים, איזה קבלן וכו'.

אני מדבר על תנאי מימון של 20-80 בבית שמש לעומת מודיעין עילית שצריך לשים את רוב הכסף במיידי.
זו לא באמת הטבה בשווי רק עזרה למי שאין לו אפשרות עכשיו ומקווה שבעתיד תהיה לו אפשרות

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אין דירה 100 מטר חדשה בבית שמש בשני מליון
בבקשה :
הפרש בין מודיעין עילית לבית שמש:
צילום מסך 2024-05-06 134041.png

צילום מסך 2024-05-06 134547.png

צילום מסך 2024-05-06 134633.png

צילום מסך 2024-05-06 134704.png

בלדה

משתמש צעיר
שימי לב כמה דירות מצאת במודיעיין עילית וכמה בבית שמש , זה יכול להסביר

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
שימי לב כמה דירות מצאת במודיעיין עילית וכמה בבית שמש , זה יכול להסביר
עניין של היצע, זה הכל, ההיצע במודיעין עילית מאוד דל, לא הולכת להיות תחילת בנייה בשנים הקרובות במודיעין עילית.
אם לא היתה בעייה של היצע במודיעין עילית, אני מאמין שהמחירים שם היו אמורים להיות נמוכים בהרבה, העיר הזו סובלת מכל כך הרבה דברים שאין סיבה למחירים הגבוהים האלה מלבד הסיבה של היצע נמוך.

מישמשית

משתמש מקצוען
מזמן צריך להפסיק להסתכל על רשות המיסים
אא"כ זה מקבלן (וגם זה לא גורף.....)
תמיד יש כמה מאות במזומן......

• תודה
Reactions: szn

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מזמן צריך להפסיק להסתכל על רשות המיסים
אא"כ זה מקבלן (וגם זה לא גורף.....)
תמיד יש כמה מאות במזומן......
רוב העיסקאות שהבאתי הם עיסקאות מקבלנים, תסתכלי על שנת הבנייה.

לחיות באושר

משתמש צעיר
שימו לב שגם אריה ליבוביץ וגם הבא אחריו בדקה 2:22:20(שעתיים עשריים ושתיים דקות ועשרים שניות)

סוברים שמחירי הדיור יעלו(אם כי במיתון ביחס למה שהיה בעבר )

אם כי להשקעה לא כדאי לקנות

בדיוק מה שאמרתי כל הזמן

השקעה לא
מגורים כן

ומגורים רק באופן שיש היתכנות
ולפי החישוב של אריה ליבוביץ עדיף כמובן לקנות בפרייפריה
אפשר לחשוב שדבריהם הם דברי אלוקים חיים...
אפשר לשאול איזה תואר בכלכלה ובחיזוי עתידות יש להם??

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה