יש לכם שאלות בנושא משכנתאות? אשמח לסייע לכם.

מצב
הנושא נעול.

zmmb

משתמש פעיל
אשמח לחוו"ד משכנתא של 1.790 75 אחוז ל 30 שנה שלישים קלצ 4.68 פריים - 0.5 מצ 3.43
מה אומרים?
כפי שכבר כתבו לך קודם, גם בתמהיל הלא כ"כ מומלץ הזה אפשר להגיע ל: קל"צ 4.5% פריים -0.6% מ"צ 3.3% בקלות ממש.
עם התמקחות ומו"מ נכון אפשר לשפר עוד הרבה מאוד.

האחרון שבעם

משתמש רשום
לנסות להבין 1. איך בנתונים שלי אפשר לבנות תמהיל טוב יותר
2. איך להתמקח ולנהל מו"מ נכון [ את המספרים האלה קיבלתי אחרי מו"מ ...]
תודה.

zmmb

משתמש פעיל
לנסות להבין 1. איך בנתונים שלי אפשר לבנות תמהיל טוב יותר
2. איך להתמקח ולנהל מו"מ נכון [ את המספרים האלה קיבלתי אחרי מו"מ ...]
תודה.
הייתי ממליץ לך לקחת יועץ שיעלה לך 4000-5000 ש"ח, ויחסוך לך הרבה מאוד כסף וכאב ראש.
אם קיבלת את המספרים האלה אחרי מו"מ אז אתה רחוק מאוד מהסוף, ולדעתי זה לא שווה את ההתעסקות.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
הייתי ממליץ לך לקחת יועץ שיעלה לך 4000-5000 ש"ח, ויחסוך לך הרבה מאוד כסף וכאב ראש.
אם קיבלת את המספרים האלה אחרי מו"מ אז אתה רחוק מאוד מהסוף, ולדעתי זה לא שווה את ההתעסקות.
4,000-5,000 עולה יועץ מתחיל/חובבן, אם בכלל יש כזה מחיר.
יועץ מומחה עולה יותר.

• תודה
Reactions: E_Y

zmmb

משתמש פעיל
4,000-5,000 עולה יועץ מתחיל/חובבן, אם בכלל יש כזה מחיר.
יועץ מומחה עולה יותר.
יש לי יועץ שלוקח את המחיר הזה כי הוא יועץ מתחיל.
כל לקוח שבא אליו הוא אומר לו בצורה הכי ברורה שיש שהוא יועץ מתחיל ולכן הוא לוקח את המחיר הזה.
מכמה וכמה תיקים שראיתי שהוא עשה הוא מביא תוצאות יפות מאוד, שלא זכיתי למצוא אצל הרבה מאוד יועצים טובים ומנוסים כביכול.
לא הייתי ממליץ לקחת אותו לתיקים מורכבים וכדו', אבל לתיקים חלקים שכל העבודה שם זה הוזלת ריביות וחסכון בבירורקטיה וכדו' בהחלט הייתי ממליץ עליו.
אפשר וצריך לבקש התחייבות מראש על אחוז ריבית מסויים, שאם הוא לא מגיע לזה אז הוא לא מקבל את התשלום.
אגב, @הון ובית, אתה נולדת יועץ מומחה? לא היית אף פעם יועץ מתחיל?

האחרון שבעם

משתמש רשום
תודה על העצות הנבונות..
אין לי משהו נגד יועץ , אני רוצה לנסות לעשות מה שאפשר לבד ועם זה ללכת ליועץ..

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
יש לי יועץ שלוקח את המחיר הזה כי הוא יועץ מתחיל.
כל לקוח שבא אליו הוא אומר לו בצורה הכי ברורה שיש שהוא יועץ מתחיל ולכן הוא לוקח את המחיר הזה.
מכמה וכמה תיקים שראיתי שהוא עשה הוא מביא תוצאות יפות מאוד, שלא זכיתי למצוא אצל הרבה מאוד יועצים טובים ומנוסים כביכול.
לא הייתי ממליץ לקחת אותו לתיקים מורכבים וכדו', אבל לתיקים חלקים שכל העבודה שם זה הוזלת ריביות וחסכון בבירורקטיה וכדו' בהחלט הייתי ממליץ עליו.
אפשר וצריך לבקש התחייבות מראש על אחוז ריבית מסויים, שאם הוא לא מגיע לזה אז הוא לא מקבל את התשלום.
אגב, @הון ובית, אתה נולדת יועץ מומחה? לא היית אף פעם יועץ מתחיל?
ראשית - תציין את העובדה שהמחיר שאתה כותב הוא של יועץ מתחיל, ואילו היועצים המנוסים לוקחים יותר משמעותית.

שנית - וזה גם מופנה אליך @האחרון שבעם יועץ מומחה לא עובד בעיקר על הריביות, אלא על בניית העסקה והגשתה נכון לבנק שהכי מתאים לה, באותו זמן!
החיסכון הגדול הוא לאו דווקא בריביות אלא בבנייה הנכונה של המשכנתא, ולדעת היכן ניתן להשיג תנאים הכי טובים.

שלישית - לעיתים, הגשה של לקוח את עצמו לבד - עלולה להזיק לו מאד!
כמו לדוגמא: הגשת בבנק מסויים בסניף/מרחב מסויים, עכשיו התיק שם. יהיה אפילו ליועץ מומחה קושי גדול מאד להעביר את זה לסניף/מרחב אחר בו הוא יכול לשפר לך ריביות ותנאים.
דוגמא נוספת, עכשיו בטפחות מרחב יהודה משתוללים רציני על אסמכתאות, ובמרחב אחר לא. פנית למרחב יהודה - אתה נעול שם! ובטפחות מרחב דן בודקים לעומק כל לקוח, ובמרחבים אחרים, לא.
או במקרה פשוט יותר, שלקוח פשוט מסר נתונים "מיותרים", בצורה ובמספרים לא נכונים - שלא נותנות ליועץ להשחיל קומבינציות להוזלה, ולך תעשה עכשיו משהו..
מקווה שעזרתי.

האחרון שבעם

משתמש רשום
מה אומרים על משכנתא 1,790 75 אחוז ל 30 שנה החזר חודשי מינמלי באזור 8600/700
קלצ 4.59 פריים מינוס 0.5 מצ 3.28
או קלצ 4.64 פריים מינוס 0.5 מצ 3.26
תודה רבה.

ראובן 23

משתמש מקצוען

zmmb

משתמש פעיל
מה אומרים על משכנתא 1,790 75 אחוז ל 30 שנה החזר חודשי מינמלי באזור 8600/700
קלצ 4.59 פריים מינוס 0.5 מצ 3.28
או קלצ 4.64 פריים מינוס 0.5 מצ 3.26
תודה רבה.
עדיף את הראשון
בהחלט עדיף את הראשון, וזה כבר הרבה יותר טוב מההצעות שהבאת לעיל.
עדיין לכאו' אפשר לשפר קצת, במידה והתיק חלק.

האחרון שבעם

משתמש רשום
מפוצל ל -2
השאלה היא האם במו"מ מול הבנקים הבאים - לאומי , מרכנתיל , ומזרחי , אפשר להוציא ריביות יותר טובות וא"כ מה המינימום.
תודה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה