מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

מפתחת תוכנה

משתמש פעיל
מישהו יודע לומר כמה זמן זה יכול להיות עד שמקבלים היתרי בניה?
באופן כללי מה הממוצע במחיר למשתכן שמחכים להיתר,
וספציפית במגרש 28 באלעד שם התחילו עבודות תשתית (שמעתי ממתוך באזור שמכיר)
וההיתרים אוחזים בועדה בעיריה.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
חלמא טבא חזית...
הרשויות בחריש עובדים עם כל המרץ ולגמרי יש לזה סיכוי יש גם ועדת תכנין בניה מיוחדת לחריש והטרקטורים כבר על השטח למעלה מחודשים בקיצור לגמרי ריאלי.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בלת"ק
לכל מי שזכה בחריש הודעה מטעם איגוד הזוכים
שימו לב!
החל מהיום משרד השיכון מתחיל לשלוח לזוכים
את תוצאות הגרלת "דירה בהנחה" האחרונה.
זכיתם בחריש? מכירים מישהו שזכה בחריש?
הפנו אותו לתפוצת המייל כדי שנוכל לגבש את כלל הזוכים בשכונה החדשה.
בימים הקרובים ישלח פרוספקט
עם מידע מקיף על מתחם הטרפז (שבו הוגרלו הדירות)

--
AIorK4z6hWcydd9eHN_hgfm-3Qfs0yvAUo0VHqJinfGBJE7Xo3MchI4Re74IQKQKxyVfi7EtL3E0Pmg

בהצלחה לזוכים.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
צריך לבדוק טוב טוב אם ההמתנה שם תהיה כדאית.
מצרף כאן דברים שמצאתי באתר אחר לגבי ההגרלות בחריש:

הגרלות בחריש
מחיר למטר- 14508 שח ( לפני הנחה)
דירת 4 חדרים 100 מטר תעלה 1450800 שח לפני הנחה. עזבו רגע את המרפסת, חניה, ומחסן.
עם ההנחה היא תעלה 1150800 שח.
עכשיו.. אם אני מוסיפה את מדד תשומות הבניה, ושאר ההוצאות, ועוד כסף שצריך להשקיע בדירה, עורך דין וכו'
יוצא שהדירה תעלה לי בערך 1300000 לפחות.( בלי חישוב המרפסת, מחסן, והחניה)
מחירי הדירות בשוק החופשי נעות בין 1.4-1.5..לפני מיקוח( מחיר שיווק)
איפה בדיוק ההנחה?
כבר שווה לרכוש בשוק החופשי לפחות אקבל שכירות מהיום הראשון, דירה שכבר יש בה מטבח משודרג, מזגנים, רשתות, חיבורים לתשתיות וכו',
ככה שחוץ מהון עצמי של 10% אין שום הטבה אחרת
פשוט הזוי שמחירי ההגרלה הם במחירי השוק וזה לאחר ההנחה ששנתיים אחורה המחיר למטר היה חצי מזה פלוס מענק של 40000 שח ועכשיו גם את זה הורידו.
מה אני מפספסת פה?? אני טועה בחישוב שלי? כי אין הגיון
1f914.png
ייתכן שזו תמונה של ‏טקסט שאומר '‏קב/ש' נדלן מכירה 9 מפה סינון תוצאות ↑↓ מיון תוצאות 1,450,000 שח דירה, מרגלית 8 אבני חן, חריש 100 מר 4 חדרים קומה 1,470,000 שח דירה, ספיר 40 אבני חן, חריש 4חדרים קקומה 1,520,000 ח דירה, ספיר 5 אבני חן, חריש חדרים קקומה 96 מר 1,535,000 ₪ דירה אודם 11 אבני חן, חריש 4 חדרים קומהה 116 מר מחפשים דירה? EQ yad2‏'‏'‏קב/ש' נדלן מכירה 9 מפה סינון תוצאות ↑↓ מיון תוצאות 1,450,000 שח דירה, מרגלית 8 אבני חן, חריש 100 מר 4 חדרים קומה 1,470,000 שח דירה, ספיר 40 אבני חן, חריש 4חדרים קקומה 1,520,000 ח דירה, ספיר 5 אבני חן, חריש חדרים קקומה 96 מר 1,535,000 ₪ דירה אודם 11 אבני חן, חריש 4 חדרים קומהה 116 מר מחפשים דירה? EQ yad2‏'‏
בחריש זה מיקום אטרקטיבי מאוד ולדעתי בעיקר למי שמתכנן לגור בעיר זה ממש שוה כי בסוף המחיר שם נמוך בלפחות 300k ממחיר שוק הדירות שהבאת ב1.450.000 זה בשכונות שנבנו על ידי קבוצות רכישה שהאיכות בניה שם לא משהו בבצותא והשכונות החדשות אין מחירים כאלו חד משמעית.

וכמו שרשמתי למעלה מומלץ לכל מי שזכה להצטרף לאיגוד ולקבל את כל המידע העדכני לפני שמליטים על צעד משמעותי עם הזכיה .

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם זכיתי במקום 175 בחריש מתוך 269

זה נקרא זכיה שווה?
אני בורה בכל הנושא של חריש והזכיות האם מישהו יכול לתת לי קצת הסבר על זכיה במקום כזה האם זה שווה וכמה
אשמח לכל מידע
תודה
שימו לב!
החל מהיום משרד השיכון מתחיל לשלוח לזוכים
את תוצאות הגרלת "דירה בהנחה" האחרונה.
זכיתם בחריש? מכירים מישהו שזכה בחריש?
הפנו אותו לתפוצת המייל כדי שנוכל לגבש את כלל הזוכים בשכונה החדשה.
בימים הקרובים ישלח פרוספקט
עם מידע מקיף על מתחם הטרפז (שבו הוגרלו הדירות)

--
AIorK4z6hWcydd9eHN_hgfm-3Qfs0yvAUo0VHqJinfGBJE7Xo3MchI4Re74IQKQKxyVfi7EtL3E0Pmg

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
פוילעשטיקים של החילונים זה פי כמה, כי בנאדם גר אצל ההורים ומשתתף בהגרלות, זוכה בדירה ומספסר בה
:(:mad::confused:
(מגיל מסויים אפשר גם כיחיד)
מאיזה גיל?
האם אלמן (+2) זכאי להיכנס להגרלות?
שואל בשביל חבר, שכנראה לא מודע לכך

והילדים שלי גרים בינתיים בשכירות.
:cautious:

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
:(:mad::confused:

מאיזה גיל?
האם אלמן (+2) זכאי להיכנס להגרלות?
שואל בשביל חבר, שכנראה לא מודע לכך

:cautious:
מגיל 35 לא נשוי יכול להרשם גם,
ואגב מבחינת הרווק בן ה35 שהילדים שלך בני 20 שלא עשו צבא יחכו...

ציבי פוטש

משתמש צעיר
כמה שאלות בסיסיות למי שמבין ..(אין לי שמץ בנושא)
1) כמה זמן מהזכייה אמורים ליצור איתי קשר
2)אם זכיתי ואני צריכה לחדש זכאות עוד חודש יש צורך? או שאם זכינו ישאר לנו הסיסמא לאתר?
אני זכיתי לפני חצי שנה ועדיין לא יצרו איתי קשר, הקבלן יוצר קשר אחרי שהוא מקבל היתרי בניה.
בנוסף עד כמה שידוע לי גם אחרי הזכייה יש צורך לחדש זכאות ככה לפחות היה אצלנו.

מחכים לגשם

משתמש רשום
בחריש זה מיקום אטרקטיבי מאוד ולדעתי בעיקר למי שמתכנן לגור בעיר זה ממש שוה כי בסוף המחיר שם נמוך בלפחות 300k ממחיר שוק הדירות שהבאת ב1.450.000 זה בשכונות שנבנו על ידי קבוצות רכישה שהאיכות בניה שם לא משהו בבצותא והשכונות החדשות אין מחירים כאלו חד משמעית.

וכמו שרשמתי למעלה מומלץ לכל מי שזכה להצטרף לאיגוד ולקבל את כל המידע העדכני לפני שמליטים על צעד משמעותי עם הזכיה .
והנה הוכחה למה שאתה אומר
העתק מכתבה של ביזפורטל

הבדלים קטנים במחירים בין השכונות (בחריש)​

אין שוני משמעותי במחירים בין השכונות בחריש אלא רק הבדלים קטנים. לדוגמא בשכונת הפרחים, שנחשבת לשכונה מבוקשת בעיר, בה נבנו הדירות בעיקר ע"י חברות אפריקה ישראל, דמרי, דונה ושיכון בינוי. דירת 4 חדרים עולה בממוצע 1.62 מיליון שקל, ודירת 5 חדרים עולה כ-1.8 מיליון שקל. לעומתה שכונת אבני חן נחשבת לזולה יותר, גם בגלל שהדירות בה נמכרו בקבוצות הרכישה של נאות חריש וחריש המאוחדת. מחירה של דירת 4 חדרים בשכונה עומד בממוצע על 1.46 מיליון שקל, מחירה של דירת 5 חדרים עומד על 1.65 מיליון שקל. מחיר דירת גן עומד על 1.9 מיליון שקל.

שכונת בצוותא נבנתה ברובה ע"י חברת שפיר, שגם בנו בה את הפארקים. מחיר דירת 4 חדרים בשכונה עומד על 1.63 מיליון שקל, מחיר דירת 5 חדרים עומד על 1.75 מיליון שקל. מחיר דירת גן עומד על 2.15 מיליון שקל.

מחכים לגשם

משתמש רשום
צריך לבדוק טוב טוב אם ההמתנה שם תהיה כדאית.
מצרף כאן דברים שמצאתי באתר אחר לגבי ההגרלות בחריש:

הגרלות בחריש
מחיר למטר- 14508 שח ( לפני הנחה)
דירת 4 חדרים 100 מטר תעלה 1450800 שח לפני הנחה. עזבו רגע את המרפסת, חניה, ומחסן.
עם ההנחה היא תעלה 1150800 שח.
עכשיו.. אם אני מוסיפה את מדד תשומות הבניה, ושאר ההוצאות, ועוד כסף שצריך להשקיע בדירה, עורך דין וכו'
יוצא שהדירה תעלה לי בערך 1300000 לפחות.( בלי חישוב המרפסת, מחסן, והחניה)
מחירי הדירות בשוק החופשי נעות בין 1.4-1.5..לפני מיקוח( מחיר שיווק)
איפה בדיוק ההנחה?
כבר שווה לרכוש בשוק החופשי לפחות אקבל שכירות מהיום הראשון, דירה שכבר יש בה מטבח משודרג, מזגנים, רשתות, חיבורים לתשתיות וכו',
ככה שחוץ מהון עצמי של 10% אין שום הטבה אחרת
פשוט הזוי שמחירי ההגרלה הם במחירי השוק וזה לאחר ההנחה ששנתיים אחורה המחיר למטר היה חצי מזה פלוס מענק של 40000 שח ועכשיו גם את זה הורידו.
מה אני מפספסת פה?? אני טועה בחישוב שלי? כי אין הגיון
1f914.png
ייתכן שזו תמונה של ‏טקסט שאומר '‏קב/ש' נדלן מכירה 9 מפה סינון תוצאות ↑↓ מיון תוצאות 1,450,000 שח דירה, מרגלית 8 אבני חן, חריש 100 מר 4 חדרים קומה 1,470,000 שח דירה, ספיר 40 אבני חן, חריש 4חדרים קקומה 1,520,000 ח דירה, ספיר 5 אבני חן, חריש חדרים קקומה 96 מר 1,535,000 ₪ דירה אודם 11 אבני חן, חריש 4 חדרים קומהה 116 מר מחפשים דירה? EQ yad2‏'‏'‏קב/ש' נדלן מכירה 9 מפה סינון תוצאות ↑↓ מיון תוצאות 1,450,000 שח דירה, מרגלית 8 אבני חן, חריש 100 מר 4 חדרים קומה 1,470,000 שח דירה, ספיר 40 אבני חן, חריש 4חדרים קקומה 1,520,000 ח דירה, ספיר 5 אבני חן, חריש חדרים קקומה 96 מר 1,535,000 ₪ דירה אודם 11 אבני חן, חריש 4 חדרים קומהה 116 מר מחפשים דירה? EQ yad2‏'‏
הנה התשובה
הדירות שהעלית מיד 2 מדובר בדירות שנבנו ע''י קבוצות רכישה
לעומת זאת דירות מקבלן חדשות לא תמצא בפחות מ1.6 M

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
הנה התשובה
הדירות שהעלית מיד 2 מדובר בדירות שנבנו ע''י קבוצות רכישה
לעומת זאת דירות מקבלן חדשות לא תמצא בפחות מ1.6 M
אוקיי, קיבלתי. לא ידעתי על ההבדל הזה בין הפרוייקטים.
אם זה באמת ייבנה תוך 3 שנים כמו שכמה מחברי הפורום טוענים, זה יכול להיות באמת שווה. אם זה יקח 5-6 שנים (כמו ברוב הפרוייקטים בארץ) הרווח לא יהיה מי יודע מה, אבל לפחות יהיה רווח מסויים.

ט.ש.

משתמש פעיל
סיפור אמיתי-
הגרלה מלפני שלוש שנים (++) בעיר בדרום (אבל כן עיר מבוקשת ונחשבת)
חברה לא זכתה, נשארו ברשימת ההמתנה למרות המקום הלא ריאלי.
אחרי שלוש שנים- וכנראה הרבה ביטולים- הגיע תורם. קנו

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אוקיי, קיבלתי. לא ידעתי על ההבדל הזה בין הפרוייקטים.
אם זה באמת ייבנה תוך 3 שנים כמו שכמה מחברי הפורום טוענים, זה יכול להיות באמת שווה. אם זה יקח 5-6 שנים (כמו ברוב הפרוייקטים בארץ) הרווח לא יהיה מי יודע מה, אבל לפחות יהיה רווח מסויים.
אני מרגע הזכיה בחריש עד הכניסה לדירה בעבר היה בסביבות השנתים וחצי
לא חושב שהפעם יהיה שונה ושוב אני רואה את העבודות בשטח עובדים שם בצורה מאסיבית מאוד..

אני מעולם לא הצלחתי להכנס עם אותה סיסמא פעמיים
פשוט סיוט
כל פעם החלפת סיסמא שולחים למייל ואז אני מכניס חדש, ואז לשנות את הסיסמא שהם נתנו לחזקה, ואז לשנות לעצמי בגוגל סיסמאות...אוףףףףףףףף
אני ברגע זה עושה את התהליך הזה עוד פעם בפעם המי יודע כמה בחצי שנה האחרונה
ועכשיו הוא גם כותב על הסיסמא שהם עצמם שלחו שזה שגוי
אתר סיוטטטטטטטטטט
עכשיו שאלה בבקשה, למי שזכה האם קיבלתם על כך הודעה במייל או שבדקתם באתר??
גם לי קרה בעבר הרבה פעמים.
תנסה למחוק את הקוקיז [לחצן שמאלי על סמל המנעול שבשורת הכתובת/קובצי Cookie/ תמחק את כל הקבצים]
- ולהיכנס שוב או להיכנס מחלון גלישה בסתר.
לפעמים עובד, לפעמים צריך לחכות למחרת.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען

מצ"ב קישור לנתונים על תכנית דירה בהנחה - טבלאות אקסל המתעדכנות מידי שבוע. העמודה האחרונה שם מעניינת במיוחד - זוכים לפי יישובי מגורים. ניתן להקיש בשורת החיפוש את מספר ההגרלה המבוקש, ומקבלים תוצאה מאילו יישובים הזוכים באותה הגרלה. כך אפשר לקבל אינדיקציה מסויימת כמה חרדים זכו בכל הגרלה.
הנתונים מההגרלה האחרונה עדיין לא עודכנו, אך תוך כמה ימים (ב28 לחודש) יהיה עדכון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה