משנת יוסף האשכול המרכזי של "משנת יוסף"

פרחוני

משתמש מקצוען
1694125101342.png

מה הכוונה סגור?
הכוונה לקורה?

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש למישה מושג על טלית גדול במשנת יוסף מהמותג "גדילים"?
מי החברה ובאיזה איכות?

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
למשהו יש מידע על המקל בלנדר?
צפה בקובץ המצורף 1459388
אחד הדברים המרגיזים במשנת יוסף שהם לא כותבים מותג כאילו אנו לפני 200 שנה.......
אני לא הייתי קונה,
היה לי בבית של מותג בראון ושל אלקטרו חנן בלי השואה בכלל!!!
יש כאן את זה של בראון ב95 שקל כולל משלוח
תגובות בזאפ

נערך לאחרונה ב:

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
(במיוחד שאצלנו זה יום רביעי ומן הסתם המוצרים שוכבים יותר זמן עד שמגיעים למכירה שלנו)
לי מנהל התחנה אמר אחרת
ימי שני זה ירקות שנשארו אחרי שבוע שעבר
יום רביעי זה הירקות החדשים (אין לי מושג מתי מגיע ואיפה יום שלישי נכנס)

תהילתית

משתמש מקצוען
אני ממש מכורה למשנת לשמחתי או לצערי תלוי איך מסתכלים על זה...

שאלה: בעבר קניתי סט מצעים שאמור לכלול סדין ציפה וציפית ובפועל לא היתה ציפית! פניתי ואמרתי לשירות שהמוצר פגום ולא ניתן להשתמש בו.בדקו ולבסוף החליטו לזכות אותי בשליש מחיר כי את שני החלקים האחרים יש לי...אני רציתי זיכוי מלא והם אמרו שעלי לפנות לחברה הייצרנית.(ואין בתכלס למי לפנות.)
יתכן?

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
ואם את אומרת שאת לא זקוקה לחלקי החלקים? ואת מחזירה?
גם יהיה אותו דבר, לדעתי את אמורה להתעקש את קנית מוצר לפי מה שהם כתבו ואם זה לא כך זכותך להחזיר.
לי זה קרה פעם עם מנפח לבריכה שהגיע מנפח לאופניים ואמרו לי בטלפון שזה גם מנפח בריכה אבל בפועל זה לא ניפח לי. אמרתי להם מצטערת אני קניתי מנפח לבריכה על המוצר כתוב מנפח לאופניים החזרתי ועשו לי זיכוי מלא.

בדיחותא

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אני ממש מכורה למשנת לשמחתי או לצערי תלוי איך מסתכלים על זה...

שאלה: בעבר קניתי סט מצעים שאמור לכלול סדין ציפה וציפית ובפועל לא היתה ציפית! פניתי ואמרתי לשירות שהמוצר פגום ולא ניתן להשתמש בו.בדקו ולבסוף החליטו לזכות אותי בשליש מחיר כי את שני החלקים האחרים יש לי...אני רציתי זיכוי מלא והם אמרו שעלי לפנות לחברה הייצרנית.(ואין בתכלס למי לפנות.)
יתכן?
מה פתאום? למה שיהיה כזה דבר. זה מוצר פגום והחנות צריכה להחזיר תמורה מלאה.
אלא אם כן עברו 14 ימי עסקים.
אבל צריך לזכור שמנת וסף היא חנות לכל דבר וחלים עליה כל חוקי מדינת ישראל.

תהילתית

משתמש מקצוען
מה פתאום? למה שיהיה כזה דבר. זה מוצר פגום והחנות צריכה להחזיר תמורה מלאה.
אלא אם כן עברו 14 ימי עסקים.
אבל צריך לזכור שמנת וסף היא חנות לכל דבר וחלים עליה כל חוקי מדינת ישראל.

האמת שרציתי לחדש את זה לילדים לכבוד חג ושמרתי את זה סגור, וכשפתחתי ראיתי שזה חסר אבל נראה לי שעברו אז שלושה שבועות לפחות מאז שקניתי.(זה היה לפני שנה בערך)

rcev h

משתמש חדש
קניתי זוג מצעים דגם ריבועי קסם, ואיני מעוניין בו
מחירו 74 ש"ח ליחידה סה"כ 148 ש"ח
אם למישהו יש עיצה איך ניתן להחזיר ולהזדכות או באם מישהו מעוניין לקנותו
אשמח אם יפנה אלי
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה