משנת יוסף האשכול המרכזי של "משנת יוסף"

**Moko**

משתמש מקצוען
לא יודע אבל ממש לאחרונה התחלתי לקחת במשנת יוסף
בשבוע הראשון מוצר אחד היה חסר
בשבוע השני מוצר אחד היה עם עובש
בשבוע השלישי שני מוצרים היו חסרים
זה תמיד ככה?
בהתחלה קרה לנו כל שבוע שהיה חסר מוצר.
לא הבנתי עד היום במה זה תלוי, אבל ב"ה זה הלך ופחת כך שהיום זה ברור שכל מה שהיה בהזמנה הגיע..
ולגבי העובש-כדאי ללמוד להבא, אנחנו לא קונים ירקות חוץ מפירות בשרניים שאין הרבה סיכויים שיתקלקלו
(במיוחד שאצלנו זה יום רביעי ומן הסתם המוצרים שוכבים יותר זמן עד שמגיעים למכירה שלנו)

**Moko**

משתמש מקצוען
מישהו יודע באיזה סגנון מדובר במוצר הזה-
חליפת טריקו מעבר לילדים - מידה 21₪24.5
(באיזור של הבנים הכוונה, אצל הבנות יש תמונה)
מה הסגנון שהיו מביאים בדר"כ בעונה הזו? (דוגמא, בד, התאמה וכו'..)

זהבית87

משתמש מקצוען
משהו כאן הזמין מצעים??
הם נוחים? מתקמטים? צבע יורד?

אשמח לדעה.
תודה!

קניתי בסוכות
חזרתי וקניתי גם בפסח
המצעים ממש נעימים ונשמרים מצוין, הצבע נשאר יפה ולא מתקמטים יותר מאחרים (לא שמה במייבש)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

שיפי בר

משתמש צעיר
* לגביי מוצר עם עובש - ניתן לבקש זיכוי במשנת יוסף והם מזכים ללא בעיה במיר מלא
*לגביי 4 המינים - אנחנו קונים כבר שנה שלישית דרכם - יש להם סחורה מובחרת מאוד , בעלי הלך עם זה למורא הוראה - הוא היה בהלם מהיופי והנקיות וכן ההידור שלהם 0כמובן שלקחנו את המינים הכי יקרים שגם הם זולים בהשוואה לשוק
* לגביי מוצרים חסרים - אם הגעתם למכירה והמוצר לא קיים - משנת יוסף מזכים מחיר מלא , אני לא חושבתשזה נכון לחכות עד שבוע הבא בשביל לדבר עם מנהל התחנה , ניתן להתקשר ולברר ולבקש זיכוי

חזן הדגול

משתמש פעיל
* לגביי מוצרים חסרים - אם הגעתם למכירה והמוצר לא קיים - משנת יוסף מזכים מחיר מלא , אני לא חושבתשזה נכון לחכות עד שבוע הבא בשביל לדבר עם מנהל התחנה , ניתן להתקשר ולברר ולבקש זיכוי
הם כבר לא נותנים ככה, רק דרך התחנה

זהבית87

משתמש מקצוען

נראה שאתם מביני ענין במשנת יוסף
אך הסעיף הזה כבר לא נכון
לאחרונה, זיכוי מסוג זה נעשה דרך מנהל התחנה

אבי01

משתמש פעיל
מתוך מייל שקבלתי השבוע משירות לקוחות: "לאור דרישת המערכת יש לכתוב זיכוי עבור מוצר חסר אצל אחראי התחנה בלבד, לא ניתן לזכות דרך שירות הלקוחות.
ניתן לכתוב את הזיכוי בבית בדף + שם וטלפון שמעודכן במערכת + הפרשה בה נקנו המוצרים.
ולהביא את הדף במכירה הקרובה למנהל התחנה".

שיפי בר

משתמש צעיר
נכון שהדברים היום מול מנהל התחנה
ואני בהחלט מודעת לכללים
יחד עם זאת אני מוסיפה ואומרת מתוך ידיעה שכשלקוח קיבל מוצר שאינו תקני - שבור / מעופש - הוא יכול להזדכות מול שירות הלקוחות ולאו דווקא לחכות למנהל התחנה לשבוע אח"כ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה