דרוש מידע האשכול המרכזי של "משנת יוסף"

אדם חכם

משתמש פעיל
אני יהיה הראשון ברשותכם.
1. כיצד מתקיים האיסוף, האם המוצרים ארוזים, או צריך לקחת מארגזים וכו', כיצד יודעים מה כל אחד הזמין
2. האם המחירים זולים יותר מרשתות המזון האחרות כגון: אושר עד
תודה רבה!

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
צריך לקחת מארגזים

כיצד יודעים מה כל אחד הזמין
כל אחד מקבל דף מסודר בו רשומה ההזמנה שלו
האם המחירים זולים יותר מרשתות המזון האחרות כגון: אושר עד
בד"כ זול יותר או כמו הרשתות הנ"ל, לפעמים יותר יקר.

אדם חכם

משתמש פעיל
@commit עוד שאלה אחת קטנה.
איך מזמינים דרך האתר (כאשר יפתח להזמנות)
כבר נרשמתי ועדכנתי פרטים

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
נפתח להזמנות,
מישהו יודע האם הארון חזק? מגיע מורכב או צריך להרכיב אותו?
תודה
1692905462398.png

בית חדיש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
קראתם לאשכול - האשכול המרכזי של משנת יוסף, אז אני מעלה נקודות נוספות, בתקווה שיש מישהו שיכול להשפיע...
הקניות שלי מתבססות על משנת יוסף, כך שחסר לי כל מה שאין שם

בזמן האחרון כבר אין מכירות ויטמינים מורחבת, דיי נהניתי ממנו בעבר, והייתי שמחה שהיה קצת יותר מדובונים וויטמין C.
וכן, היה כמה שבועות טיטולים והפסיק, יוסיף לי מאוד אם יהיה באופן קבוע. (גם מטרנה היה עוזר)
ועוד משהו, היה תקופה שמן זית מאוד בזול של המותג KT, ומאז כבר תקופה אין, גם חסר לי :)..
תודה שקראתם ;) אם גם לכם זה חסר, אולי תשלחו גם בקשה לשירות...

נערך לאחרונה ב:

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
הארון הפלסטיק שמכרו לפני שנתיים לא הכי חזק. זול מאוד יחסית אבל לא מתקרב ל'כתר' (שאפשר להשיג לא בהרבה יותר יקר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה