דיון קניה נבונה במשנת יוסף

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
מכיוון שכבר העירו לי על לשה"ר אני לא אענה לגופו של ענין, תהיה בטוח שהטענות שיש פה הם חריגות גם למשנת יוסף
זה היה נשמע שאתה מתלונן על מנהל התחנה.
לגבי משנת יוסף אני מזמן לא קונה שם אחרי אינספור אכזבות וטענות שיש לי עליהם, רק הגבתי לגופו של עניין.
אגב, לדעתי הבעיה העיקרית של משנת יוסף שזה ארגון רווחי, מגלגל סכומים מטורפים, שעדיין הגישה שלו היא כשל ארגון חסד, שירות לקוחות ותגובה לטענות בערך כמו של מחלקת השאלת ציוד רפואי ביד שרה או עזר מציון, זכר לתקופה הראשונה כשזה התחיל כעזרה למשפחות........
בסופר לא משלמים לאחראי בקופה הראשית שקל
נכון, ואם הוא לא מקבל משכורת מההנהלה אז אין לך מה לבוא אליו בטענות......
במחילה ממך...
המנהל התחנה לא עובד שלי...
משנת יוסף חייבים להעמיד מנהל תחנה ולדאוג שהמכירה תהיה נורמלית...
זה שאני צריך לשלם ע"ז גם 3 ש"ח זה בונוס...
לפי שיטתך אני לא צריך לבא בטענות על מלצר שהביא שירות גרוע כי לא שילמתי לו...[רק טיפ]
אז כולנו מסכימים שהבעיה היא לא מנהל התחנה אלא הנהלת משנת יוסף שאפי' לא מתגמלת את העובדים ברמה שיהיה להם מוטיבציה כל שהיא לתת שירות?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

לא לפרסום

משתמש פעיל
אני מכיר מציאות קצת שונה...
אבל אם לטענתך זה המציאות...
אדרבה אני לא קניתי ואם קנית ואתה יודע משהו שונה זה יועיל לי (אני עוצר פה כדי לא להסיט את נושא האשכול)
כוונתי לגבי החנויות[שאפשר למצא בזול. בסוף עונה. זה רק דגם לפני אחרון] אין לי שום מידע לגבי המכנסיים במשנת יוסף...בהצלחה...

~dasi~

משתמש צעיר
תגידו למה המתנדבים מסכימים בכלל לעבוד בלי תגמול הולם?
הם עדיין חושבים שהם מתנדבים בארגון חסד?

הזמנתי פעם כמה מעילים, שיתכן ויגיע בצבעים שונים, כיון שהם בנים לא היה לי מאוד אכפת אם יגיע שחור או כחול, אבל לא חלמתי שכל ילד יקבל צבע אחר...

מר דרור

משתמש צעיר
תגידו למה המתנדבים מסכימים בכלל לעבוד בלי תגמול הולם?
הם עדיין חושבים שהם מתנדבים בארגון חסד?
המתנדבים הם - שלך, לא של משנת, אם הם יקבלו תגמול סביר להניח שזה יהיה על חשבונך. אז מגיע להם ייש"כ!
האם משנת צריכה להוציא מהכיס שלה? כמה יש להם בכיס? אם יש בודאי ראוי שיתנו.
אני בדעה שהארגון הזה שיושב על צומת עורקים של אנשים שמזיעים על זה רק בשביל לחסוך, צריך לעשות את המקסימום כדי לתת להם את ה"מוצר" הזה, קרי: חיסכון, השאלה אם ה"מתנדבים" הם תוספת רווח ללקוחות או לחברה :unsure:

הזמנתי פעם כמה מעילים, שיתכן ויגיע בצבעים שונים, כיון שהם בנים לא היה לי מאוד אכפת אם יגיע שחור או כחול, אבל לא חלמתי שכל ילד יקבל צבע אחר...
סיכמו ב'בית' אצלינו.. שאם המוצר ממילא מגיע סגור בשקית אישית, אין שום טעם בגיוון הצבעים, הרי ממילא א"א לבחור.
אז חד משמעית צריך לתת אופציה לבחירה, או למכור צבע אחד בלבד (ואז להודיע מתי ואם ימכרו צבע אחר, אחרת זה מבאס)

תהילתית

משתמש מקצוען
אני לפעמים דווקא נהנית מהמכירה אך יוצא לי הרבה לקנות דברים שאני רוכשת רק כי זה זול מאוד ולא כי באמת צריך.
השבוע למשל מכרו בימבה כיף ב 75 ש"ח בלבד!!!! בחנויות זה בממוצע החל מ120 שח.זה באמת שווה. ועוד הרבה מוצרי בי"ס...
קרה לי הרבה פעמים שהתאכזבתי גם.למשל הזמנתי סט מצעים והיה חסר בו ציפית! אמנם הזדכיתי חלקית(שליש ממחיר הסט השלם) אך נשארתי ללא סט מצעים שלם.מבאס!!!
הזמנתי גם גרביונים לילדות וממש התאכזבתי מהסחורה, בשימוש הראשון נקרע ושילמתי על זה דווקא מחיר הוגן. פניתי אליהם ולא הסכימו לזכות.
חייבת לציין ,שרוב המוצרים שלהם כן איכותיים למרות מחירם הזול אך לא ניתן לצפות זאת מראש. הרבה פעמים מוצר אוזל לפני סיום אפשרות ההזמנה אך לפעמים עד שכן הזמנתי המוצר חסר במכירה עצמה או בגלל קיזוז או בגלל שהיה חסר בכמות או שמישהו אחר לקח בטעות,או שלא בטעות....(המנהל אמר לנו לבוא מוקדם כי לאחרונה יש גניבות ממש!! ואנו גרים במקום חרדי לחלוטין!).
בקיצור יש דברים מאכזבים.ויש דברים משמחים.עדיף לנסות להיגמל. לי זה קשה....... תמיד חייבת לבדוק מה יש. הלוואי שנצליח שבאמת הקנייה תהיה נבונה ומושכלת

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אגב, לדעתי הבעיה העיקרית של משנת יוסף שזה ארגון רווחי, מגלגל סכומים מטורפים, שעדיין הגישה שלו היא כשל ארגון חסד, שירות לקוחות ותגובה לטענות בערך כמו של מחלקת השאלת ציוד רפואי ביד שרה או עזר מציון, זכר לתקופה הראשונה כשזה התחיל כעזרה למשפחות........
זה אמנם לא קשור לנושא, אבל הייתי חייבת להגיב, כמישהי שסביבתה הקרובה מתנדבת במחלקת השאלות ציוד רפואי ביד שרה, ומנהלת סניף, ואף התנדבתי בעצמי בעבר, אנחנו עושים ככל יכולתנו כדי לעזור ולסייע לכל מצב,] גם כשאנשים באים אלינו בטענות שונות], ובכל שעה, בין אם זה 12 בלילה, או עשר דקות לפני כניסת שבת.

ככה שלרמוז שהשירות לקוי רק כי זה ארגון חסד זו הכללה לא נכונה ואף מזלזלת!!

תהילתית

משתמש מקצוען
זה אמנם לא קשור לנושא, אבל הייתי חייבת להגיב, כמישהי שסביבתה הקרובה מתנדבת במחלקת השאלות ציוד רפואי ביד שרה, ומנהלת סניף, ואף התנדבתי בעצמי בעבר, אנחנו עושים ככל יכולתנו כדי לעזור ולסייע לכל מצב,] גם כשאנשים באים אלינו בטענות שונות], ובכל שעה, בין אם זה 12 בלילה, או עשר דקות לפני כניסת שבת.

ככה שלרמוז שהשירות לקוי רק כי זה ארגון חסד זו הכללה לא נכונה ואף מזלזלת!!
את ממש צודקת !! אך לדעתי הכוונה היא לומר שמשנת יוסף אינם מתנדבים או תורמים לנו בחסד.כלומר אנו משלמים והם מרוויחים אז לכן אנו אמורים לקבל את השירות והאיכות בצורה הטובה והראויה.ואין הכוונה לומר משהו או להשוות לארגוני החסד המדהימים שאין דומה להם

מר דרור

משתמש צעיר
למשל הזמנתי סט מצעים והיה חסר בו ציפית! אמנם הזדכיתי חלקית(שליש ממחיר הסט השלם) אך נשארתי ללא סט מצעים שלם.מבאס!!!
זה מוזר. היית אומרת שאת רוצה להחזיר לגמרי, זה מוצר פגום, או לכה"פ לא מה שהזמנת.

יוסף בן שאול

משתמש רשום
1711069027516.png

*רקדנל

משתמש חדש
קופצת על האשכול...
בשבוע שעבר היה גשמים ביום המכירה ושינו את השעות,
הגענו באיחור ולא נשאר כלום ממה שהזמנו,
מה הנהלים שלהם במקרה כזה?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
קופצת על האשכול...
בשבוע שעבר היה גשמים ביום המכירה ושינו את השעות,
הגענו באיחור ולא נשאר כלום ממה שהזמנו,
מה הנהלים שלהם במקרה כזה?
באם מנהל התחנה מאשר שהפריטים שלא היו כשבאתם, כבר נגמרו לקראת סיום המכירה הרשמי, אז הוא פשוט כותב לכם זיכוי על זה, ואתם מקבלים ככל הנראה זיכוי מלא.

באם השעות ששינו לא סוכמו בזמן ההזמנה, אלא רק בשעת מעשה בפועל, אתם יכולים לפנות לשירות לקוחות ולומר שזה לא התאים לכם השעות ואכן לא ידעתם מראש.

בכל מצב אם לא התקבלה טענתכם,
על מוצרים יבשים שלא לקחתם - מקבלים 80% החזר
ומוצרים כמו פירות, חלב, וקפואים - מקבלים 50 % החזר.
כמדומני שצריך לעבור דרך מנהל התחנה - לזיכויים האלו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה