דרוש מידע דופליקטים יונה ספיר

מצב
הנושא נעול.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
היה לי גם ממש מוזר
איך הוא מספיק כל בוקר לקרוא את כל הספר, להזכר בהכל ולתפקד בצורה טובה?
לא נשמע מציאותי...
יכול להיות שזה כמו שאתה מזכיר משהו למישהו - הוא נזכר.
גם כאן, אחרי שמזכירים לו, הוא נזכר בדבר עצמו, לא רק במה שסיפרת.

michalor

משתמש מקצוען
לפי התיאור של היום שבו הוא לא קרא את הספר שלו אז נראה שזה לא ככה
לוקח לו הרבה זמן לעכל בכלל את המצב שלו ולהבין אותו

מבזק

משתמש רשום
הוא ממש לא זוכר כלום. באמת התפקוד שלו הזוי. זה כאילו הוא זוכר את הכוחות נפש שלו ואת כל מה שהוא עבר, ככה הוא מתנהג רק שבפועל הוא לא זוכר כלום. זה באמת לא טבעי.
אף אחד לא הביא לזירו את התליון הוא מצא את זה לבד בכספת
לדעתי יש פה איזשהו סיפור מישהו בגד במסדר והביא לזירו את התליון לא היה לו איך לדעת איפה זה.
אבל אי אפשר לדעת כלום עד הספרים הבאים יצאו.
אבל עדיין לא ברור למה הוא הביא לו את התליון
איך זירו בעצם הכריח אותו לעשות את זה?
את הכדור התכוונת? זה באמת לא ברור הסצנה ההיא איך בדיוק היא קרתה. אני גם לא הבנתי

ניק 9834

משתמש צעיר
לדעתי יש פה איזשהו סיפור מישהו בגד במסדר והביא לזירו את התליון לא היה לו איך לדעת איפה זה.
אבל אי אפשר לדעת כלום עד הספרים הבאים יצאו.
אף אחד לא בגד כי אך אחד לא ידע איפה זה, זה היה רשום במכתב של ד"ר קאלי.

נערך לאחרונה ב:

מבזק

משתמש רשום
אף אלד לא בגד כי אך אחד לא ידע איפה זה, זה היה רשום במכתב של ד"ר קאלי.
עצם זה שזירו, בן אנוש, יודע איפה התליון, זה בגידה ביוהרמנטום- שתיקה. אף אחד לא אמור לדעת מזה.
גם כשדני ידע וגילה לזירו איפה נמצא כדור הטונגו זה היה מידע חסוי.

עליבאבא

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אף אחד לא הביא לזירו את התליון הוא מצא את זה לבד בכספת
טהולא החוויר כשהוא ראה את התליון. היינו - הוא לא לקח בחשבון את האופציה הזאת. כנראה שגם זה היה נחשב לדבר בלתי אפשרי להשגה, בדיוק כמו כדור הטונגו.
אף אחד לא בגד כי אך אחד לא ידע איפה זה, זה היה רשום במכתב של ד"ר קאלי.
אם אף אחד לא ידע, אז התליון ממש חסר תוחלת... כנראה שמישהו ידע, ומטרתו היתה למסור אותו לבני האדם במקרה הצורך. לאורך הספר מתואר שישנם בוגדים מתוך המסדר (למשל כשאמא של דני מחלצת אותו מהביצה), חוץ מבנדו, בנוסף למידע שזירו מביא מבועת האוצרות.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אם אף אחד לא ידע, אז התליון ממש חסר תוחלת... כנראה שמישהו ידע, ומטרתו היתה למסור אותו לבני האדם במקרה הצורך. לאורך הספר מתואר שישנם בוגדים מתוך המסדר (למשל כשאמא של דני מחלצת אותו מהביצה), חוץ מבנדו, בנוסף למידע שזירו מביא מבועת האוצרות.
אם ד"ר קאלי חושש שהמסדר 'יקום על יוצרו' - הוא לא ייתן לו לשמור על ה'חלב'.
הוא היה צריך לצוא נוסחה איך להחביא את התליון, במקום שיאפשר לאנושות במקרה הצורך להוודע אליו - ולהגיע אליו.
איך? איפה? שאלה טובה, שלא ניתן לה תשובה במסגרת הספר.
כן כמו שצויין, זה אמרו להיות משהו מסובך, עד כדי שטהולא לא חשב בכלל על האפשרות הזו.
[שאגב, מוזר מאוד איך הלך לשם בעניים עצומות, אפי' אני חשבתי על זה שזירו מחזיק בתליון...]

עליבאבא

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
הוא היה צריך לצוא נוסחה איך להחביא את התליון, במקום שיאפשר לאנושות במקרה הצורך להוודע אליו - ולהגיע אליו.
כן כמו שצויין, זה אמרו להיות משהו מסובך, עד כדי שטהולא לא חשב בכלל על האפשרות הזו.
[שאגב, מוזר מאוד איך הלך לשם בעניים עצומות, אפי' אני חשבתי על זה שזירו מחזיק בתליון...]
אם רק דופליקט יחיד במסדר מחזיק בתליון, כנראה שהוא בכיר מספיק וממילא נאמן מספיק למסור אותו במקרה הצורך, ולכן טהולא היה כל כך בטוח שאין לזירו את התליון, מה שגם מצביע על בגידה חמורה ביותר, ואולי זו גם הסיבה הלא ידועה שבשלה הביא טהולא לזירו את כדור הטונגו.

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה

michalor

משתמש מקצוען
פאנפיק מעולה
אין לי הרשאה בקהילת כתיבה אז אני אגיב כאן בקצרה...
אהבתי שסגרת את הפינה לגבי איך דני מתעורר בבוקר ומגלה בכל פעם מחדש את אובדן הזיכרון שלו,
זה היה חסר בספר המקורי - הבלבול והבהלה הזו, דני מגיב ממש אמין לדמות ולסצנה.

לגבי סנדי, משומה לא מתחברת לי התגובה הזו לדמות, אני קיבלתי ממנו רושם יותר שטוח...הרגשה אישית שלי

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
פאנפיק מעולה
אין לי הרשאה בקהילת כתיבה אז אני אגיב כאן בקצרה...
אהבתי שסגרת את הפינה לגבי איך דני מתעורר בבוקר ומגלה בכל פעם מחדש את אובדן הזיכרון שלו,
זה היה חסר בספר המקורי - הבלבול והבהלה הזו, דני מגיב ממש אמין לדמות ולסצנה.

לגבי סנדי, משומה לא מתחברת לי התגובה הזו לדמות, אני קיבלתי ממנו רושם יותר שטוח...הרגשה אישית שלי
תודה :)
יש משהו במה שאתה אומר, ישי לדוגמא הרבה יותר עמוק ממנו, אבל לא חושבת שהוא טיפוס שטוח מידי.
פשוט סנדי הוא מאוד חברי אז היה לי הגיוני שדווקא הוא יתיישב וינסה להרגיע את דני. אולי התשובה עמוקה בשבילו, אבל היה לו מספיק זמן לחשוב עליה הרי הוא כבר כמה ימים חווה את אותה סיטואציה כל בוקר ;)

michalor

משתמש מקצוען
פשוט סנדי הוא מאוד חברי אז היה לי הגיוני שדווקא הוא יתיישב וינסה להרגיע את דני. אולי התשובה עמוקה בשבילו, אבל היה לו מספיק זמן לחשוב עליה הרי הוא כבר כמה ימים חווה את אותה סיטואציה כל בוקר ;)
הגיוני...
באמת עלתה לי תוך כדי קריאה המחשבה שהחברים בעצם חווים כל יום מחדש את האובדן של דני אבל הם לא שוכחים אותו...

בקיצור, סגרת לי פינה אחת מתוך 200 שנשארו פתוחות... ;)

דולפין כחול

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מתואר שישנם בוגדים מתוך המסדר (למשל כשאמא של דני מחלצת אותו מהביצה)
אם זכור לי נכון, היא הזכירה אז רק את זירו.
היורש לא אמור לדעת איפה התליון?

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה