דרוש מידע דופליקטים יונה ספיר

מצב
הנושא נעול.

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים

דולפין כחול

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מישהו יכול להסביר את המקרה בו דני שכב בבית החולים בפיוצ'ר וראה את הדופליקט שלו?
לאחר גמר הקריאה הסצנה נותרה לא ברורה...
שאלו איפשהו...
הציק גם לי
לא הגיוני שזה כי הוא היה בסכנה, כי סקנדר לא מגיע כשסקנדר בסכנה (זה היה כבר הסקנדר הארצי של דני)

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
כי סקנדר לא מגיע כשסקנדר בסכנה
אם אני לא טועה זה כן
אני כמעט בטוחה שזה היה כתוב איפשהו
או שזה בגלל המקרה המיוחד, אישרו לסקנדר בועת האוצרים לבדוק מה עם הסקנדר הארצי

דולפין כחול

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
לא יודע.
אבל במידה ואכן כך, זה לתת לחתול לשמור על החלב.
לו יקום יורש שיחליט לשלוט בעולם, שום דבר לא ימנע ממנו, במיוחד מחמת העובדה שהוא גם השולט היחיד בכדור הטונגו.
זה נכון לגבי כל דופליקט שידע
היורש שולט ממילא על המסדר, הוא לכאורה בעל האינטרס הגדול ביותר לשמור על התליון

רצתה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אגב, כתוב בספר איך נבחר היורש?
זה סוג של ועדה שמחליטה או שהיורש נולד עם איזה משהו מיוחד?

עליבאבא

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אם אני לא טועה זה כן
אני כמעט בטוחה שזה היה כתוב איפשהו
או שזה בגלל המקרה המיוחד, אישרו לסקנדר בועת האוצרים לבדוק מה עם הסקנדר הארצי
מה שכתוב זה שהסקנדר הארצי שהגיע כשדני ננשך על ידי הזאב, הצליח להביא את הסקנדר שבבועת האוצרים.
נראה שד"ר קאלי מינה יורש, ככל הנראה היורש הוא שממנה את היורש.

רצתה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מה שכתוב זה שהסקנדר הארצי שהגיע כשדני ננשך על ידי הזאב, הצליח להביא את הסקנדר שבבועת האוצרים.
לא הפוך? שהסקנדר בבועת האוצרים הביא את הסקנדר הארצי שלא ידע כלום על הדופליקטים כי כל עוד הבייס לא יודע אז גם הסקנדר הארצי לא יודע, והסקנדר מהבועה הגיע כי דני היה בסכנת חיים.
כי אם הסקנדר הארצי יודע שהוא סקנדר אז דני(שהיה בעצם סקנדר) אמור לדעת שהוא סקנדר, ובתכלס הוא לא ידע

עליבאבא

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
לא הפוך? שהסקנדר בבועת האוצרים הביא את הסקנדר הארצי שלא ידע כלום על הדופליקטים כי כל עוד הבייס לא יודע אז גם הסקנדר הארצי לא יודע, והסקנדר מהבועה הגיע כי דני היה בסכנת חיים.
כי אם הסקנדר הארצי יודע שהוא סקנדר אז דני(שהיה בעצם סקנדר) אמור לדעת שהוא סקנדר, ובתכלס הוא לא ידע
נכון. טעות שלי.

רציתי לשאול שאלה, אם זירו הוא דופליקט?בהתחלה היה כתוב שזירו היה דופליקט והיה לו כוח ראייה על חושית. אבל בסוף יונה כתבה במודגש שזירו לא היה דופליקט
היה כתוב גם שזירו אימן את עצמו להיות אדם חזק במיוחד. ולדעתי יכול להיות שזירו היה פעם דופליקט ואז שללו ממנו את כוח הדופליקטיות? יש סיכוי..
לא יודעת.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
זה נכון לגבי כל דופליקט שידע
היורש שולט ממילא על המסדר, הוא לכאורה בעל האינטרס הגדול ביותר לשמור על התליון
לא.
יש הבדל בין דופליקט רגיל, שעדיין יצטרך להתמודד נגד כל המסדר, לבין היורש, שהשילוב יכולות יאפשר לו לעשות הכל.
אם ממציא האטום היה ממציא חומר שמנטרל אותו, כדי להגן על המדינות שאין להם את הידע של פצצת אטום, למי הוא היה נותן לשלוט בחומר הזה?
לנשיא ארה"ב שיש לו אטום, או לנשיא שוויץ שאין לה אטום?
רציתי לשאול שאלה, אם זירו הוא דופליקט?בהתחלה היה כתוב שזירו היה דופליקט והיה לו כוח ראייה על חושית.
איפה זה כתוב?
כתוב שלבנדו יש.
ולדעתי יכול להיות שזירו היה פעם דופליקט ואז שללו ממנו את כוח הדופליקטיות? יש סיכוי..
לא.
היא כתבה מפורש שהוא לא נולד דופליקט, ואין אפשרות לההיפך לדופליקט סתם-כך באמצע החיים בלי לגעת בכדור.
כמו"כ היא כתבה שזה ההתלגות הדופליקטית הראשונה של זירו.

מבזק

משתמש רשום
ליורש יש עיניים סגולות לגמרי אם אני לא טועה
רציתי לשאול שאלה, אם זירו הוא דופליקט?בהתחלה היה כתוב שזירו היה דופליקט והיה לו כוח ראייה על חושית. אבל בסוף יונה כתבה במודגש שזירו לא היה דופליקט
היה כתוב גם שזירו אימן את עצמו להיות אדם חזק במיוחד. ולדעתי יכול להיות שזירו היה פעם דופליקט ואז שללו ממנו את כוח הדופליקטיות? יש סיכוי..
לא יודעת.
וואי גם לי לא היה ברור בכלל, יש שם כמה דברים לו ברורים. אבל בסוף הספר היא כותבת שזה היה ההתגלות הדופליקטית הראשונה של זירו. אבל במהלך הספר היה נראה כמה פעמים שיש לו כח על.

סוס כסוף

משתמש רשום
שאלו איפשהו...
הציק גם לי
לא הגיוני שזה כי הוא היה בסכנה, כי סקנדר לא מגיע כשסקנדר בסכנה (זה היה כבר הסקנדר הארצי של דני)
הייתי בטוחה שבנקסום דני התחבר פשוט לבייס שלו בבית החולים- שאז התחיל תהליך ההתעוררות שלו.

דולפין כחול

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
ליורש יש עיניים סגולות לגמרי אם אני לא טועה
לדעתי הוא לא נולד ככה.
לדני היה בהתחלה ניצוצות סגולים בלתי נראים כמעט, וכשהוא קיבל את כח העל החדש שלו הסגול התחזק.
כנראה שכל כח הסגול מתחזק יותר, עד שליורש- שיש לו את כל כוחות העל- יש עיניים סגולות לגמרי

השערה שלי...

ניק 111937

משתמש רשום
לדעתי הוא לא נולד ככה.
מאות רבות של יהודים הרוגים
למעלה מאלף ומאתיים פצועים ביניהם עשרות אנוש וקשה
למעלה מ-100 חטופים ביניהם נשים וילדים
בתוך הארץ עדיין בני ערובה לכודים.

זה הזמן כעת???
אין גבול???
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה