דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

עדיין לא

משתמש חדש
קיבלתי עכשיו הנחה לארנונה אבל אין לי כרטיס ובפעם הקודמת לאחר כמה נסיונות של השליחים למצוא את הבית שלי אמרו לי לבוא לאיזה משרד בירושלים [נראה לי באיזור גאולה או מאה שערים] ולקחת משם כרטיס השאלה היא האם עכשיו אפשר מראש להגיע למשרד לקבל כרטיס או שצריך לעבור קודם את כל הסאגה ורק אח"כ להגיע לשם או לחילופין האם אפשר להשתמש בכרטיס השני של חמותי שכן שמרה אותם
מקפיץ שוב

A052

משתמש סופר מקצוען
1. החלוקה בפועל בוצעה ע"י חברות שליחויות, שעשו אז הרבה בלגנים כי זה היה הליך סבוך ומסורבל כפול אלפי אנשים, נקוה שהפעם זה יהיה שונה היות ולחלק גדול יש כבר כרטיסים.
2. כדי לשייך כרטיס זה חייב להיות שהוא יצא על שמך בפעם הקודמת ולא ע"ש חמותך.

יייע

משתמש רשום
@אשל חב"ד
במענה הקולי מעודכן רק 2 נפשות
ובזמן שאנחנו משפחה ברוכת ילדים
שלחנו למייל שמוקרא במערכת צילום ת.ז. וספח
לפני מעל שבוע ועדיין לא מעודכן הנפשות

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל חב"ד
במענה הקולי מעודכן רק 2 נפשות
ובזמן שאנחנו משפחה ברוכת ילדים
שלחנו למייל שמוקרא במערכת צילום ת.ז. וספח
לפני מעל שבוע ועדיין לא מעודכן הנפשות
אנחנו לא מעדכנים נפשות, רק הרשות יכולה לעדכן.
עליך לפנות לרשות בענין.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה