דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

א. נח

משתמש רשום
מישהו יודע מה קורה עם בית שמש?

יש לי הנחה של 80% בארנונה ולא קיבלתי שום הודעה בנושא

בתיה כ.

משתמש צעיר
יש לי הנחה בארנונה
שהתקשרתי לפתחון לב אמרו שאין מידע

מה לעשות ?

ר.ש

משתמש חדש
לי אומרים במענה הקולי של אש"ל
"אתם רשומים אצלנו כזכאים -אבל הרישום במשרד האוכלוסין נכשל "
ושלחתי לפני שבוע למיל שלהם צילום ת.ז ועדין אומרים לי במענה אותו דבר

מה זה אומר?

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
התקשרו אליי היום ונתנו לי מס' טלפון להתקשר כדי לעדכן שיש לי את הכרטיסים מפעם שעברה,
חשבתי שנשמר לי המספר, אבל לא,
יש אולי למישהו? (בבני ברק).
@אשל חב"ד

sap13

משתמש מקצוען
עכשיו בדקתי במספר של פתחון לב. והתקליט אומר פרטיך לא הועברו?
אני כן קיבלתי הנחה של 80 אחוז.
יכול להיות שעדיין לא הועברו פרטים בחלק מהרשויות?

ישא ברכה

משתמש פעיל
עכשיו בדקתי במספר של פתחון לב. והתקליט אומר פרטיך לא הועברו?
אני כן קיבלתי הנחה של 80 אחוז.
יכול להיות שעדיין לא הועברו פרטים בחלק מהרשויות?
בתקליט של פתחון לב צריך להמתין עד סוף התקליט ורק אז להתחיל להקיש את הת.ז. אחרת הוא לא מזהה את המספר ואומר פרטיך לא הועברו.
מקווה שעזרתי

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה