דרוש מידע שערוריה במשנת יוסף

מצב
הנושא נעול.

שי1

משתמש מקצוען
ומה לגבי החלוקה לנשים וגברים?
ברור שצריך לעשות הפרדה המקום צפוף ודחיפות וכו'.
אבל---
אני, למה אני שאין לי גבר זמין לשלוח למכירה צריכה להגיע לפוגרום.
במכירה של המוצרים היבשים עוד היו מוצרים אבל הכל הפוך ומעורבב.
במכירה של הירקות גזר לא נשאר בצל רקוב פלפלים דפוקים.
כששאלתי למה גברים קודם אמרו לי שרוב הקניות עושים הגברים.
זו לא תשובה מבחינתי.
ואני שנים במשנת יוסף ומרוצה מאד.
השנה היה חוסר ארגון מעל לכל ספק.
ומותר להם להודות בזה.

אני וביתי

משתמש מקצוען
כשאני מחשב אם לקנות או לא, אני יחשב גם את הגנבים, האלו שהופכים את הקרטונים, בין הילד שמתבלבל והציבור שמזלזל, הצד השוה שביניהם, זה כשאני מגיע לקחת את הדברים, אין לי מה לקחת, ולא אכפת לי מי אחראי לזה, ביש או בכל מקום אחר מסודר, התירוצים האלו לא היו מחזיקים מים.

אגב, למה המכירות (של פסח) הם בשעה 12:00 בצהריים,אמצע היום, אנשים עובדים, חום ושמש קופחת, למה הם לא בשעה הגיונית ונוחה או בבוקר או אחה"צ.
בירקות: הזמנתי במכירה הגיע דווקא פחות או יותר הכל, אבל הייתי חייב לצאת מהעיר, ביקשתי מהאחראי במקום חצי שעה קודם, אם אני יכול לקחת את המוצרים שלי, הוא לא הסכים... מה שגרם לכך שהייתי חייב להפעיל מערך שלם של רעיונות איך המוצרים מגיעים אלי.
ביבשים: חילקו את המוצרים תחת כיפת השמים בשעה 12:00 בצהריים, לא רוצה לתאר לכם איך הייתי נראה אח"כ אחרי שעתיים של התרוצצות במקום....
זה שווה את זה? לדעתי לא...
אף אחד לא יפגע אם לא תזמין דרך משנת יוסף'!!

אנשים שקשה להם להיות זמינים בשעות לאחר שעות שיערכו קניות בצרכניה
תאמינו לי כולם ישמחו . אתם לא תתעתבנו וגם לא תשמעו את המנהלים

ציפורים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אף אחד לא יפגע אם לא תזמין דרך משנת יוסף'!!

אנשים שקשה להם להיות זמינים בשעות לאחר שעות שיערכו קניות בצרכניה
תאמינו לי כולם ישמחו . אתם לא תתעתבנו וגם לא תשמעו את המנהלים
אכן.
לא קניתי עד היום /אקנה שם להבא.
מה לעשות שקיבלתי שם זיכוי כספי רציני שהיה לי חבל עליו...

ואין מה לומר ואף אחד לא חולק על זה,
משנת יוסף זולה. אף אחד לא מתחרה במחירים שלה,
אבל כל השאר והמסביב גורם לך להתחרט....
וחבל.

saralulu

משתמש מקצוען
כמדומני שקראתי פעם ראיון עם מנהלי משנת יוסף, שאומרים שלא משתלם להם להחזיק משלוחנים, בגלל שהמחיר של המשלוחים יקזז את כל הרווח לקונה מעצם המכירה, וכך כבר לא ישתלם להחזיק את המכירה... מי שיש לו את הכסף למשלוחים, מעדיף כבר לקנות בסופר ולבחור בעצמו את המוצרים...
אני אישית מאד מאד נהנה מהמוצרים היבשים של משנת יוסף, מדי שבוע מגיע קובץ אקסל מסודר למייל, אני ממלא את המוצרים הרצויים והכמות, ביום של המכירה מגיעה תזכורת למייל, ובמקום לנסוע רבע שעה לסופר ולשוטט בין המדפים ולבדוק מחירים, לחכות עוד רבע שעה לקופאית, ולחכות כנ''ל לאוטובוס וכנ''ל בנסיעה באוטובוס, יורדים מהבית לכמה דקות וכל הקניה אצלך.
לגבי הירקות זה משתנה משבוע לשבוע ותלוי באיזו שעה מגיעים למכירה, יש שבוע שאני מבטיח לעצמי שיותר אני לא אזמין אצלם ירקות בשל טיב הסחורה, ולאחר כמה שבועות כשמגלים שהבית ריק מפירות וירקות, נשברים ומזמינים שוב ירקות במשנת יוסף....
אני מאד נהנית מהאתר שלהם! מאד ידידותי למשתמש!

גיטרה

משתמש מקצוען
רק נק' מעניינת - אתמול בעלי הסתובב ביש, ושוחח בטלפון עם קרובי משפחה שרכשו את כל קניותיהם לחג במכירות השונות. היו לא מעט פערים מדהימים במחירים, כשרובם ככולם לטובת --- יש חסד.
דוגמה קטנה - שמן אגוזים 9.90 מול 15 לפחות במכירות, ותחשבנו בשביל משפחה של קרוב ל 20 נפש בחג בל"ע.....

אפיק הפקות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הכל נכון. אבל זה נורא מרגיז, עכשיו כבר אין חלוקות וכל דבר שקונים עולה כסף מלא.
מותר לבנאדם לשחרר קיטור...

אפשר לחשוב..
מבירור שערכתי מכירי הבשר במשנת יוסף שווים מאוד למחירים ביש וכדומה..
הם בעצמם ציינו את זה שהם הקפידו על כשרות ולא רק על ההוזלה.
אני אישית קניתי במקום אחר יותר בזול ממשנת יוסף..
וחוץ מזה מגיע להם תודה רבה על החיסכון האדיר למשפחות, בתור משפחה שקונה פעם ראשונה שם הרגשנו את זה היטב!

מצליחה

משתמש מקצוען
רק נק' מעניינת - אתמול בעלי הסתובב ביש, ושוחח בטלפון עם קרובי משפחה שרכשו את כל קניותיהם לחג במכירות השונות. היו לא מעט פערים מדהימים במחירים, כשרובם ככולם לטובת --- יש חסד.
דוגמה קטנה - שמן אגוזים 9.90 מול 15 לפחות במכירות, ותחשבנו בשביל משפחה של קרוב ל 20 נפש בחג בל"ע.....

גם באושר עד עלה ככה, אבל מוגבל ל-6 יחידות.
ומשפחה גדולה צריכה בדר"כ יותר מ-6.
אבל באמת אפשר לקנות לפחות 6 במחיר זול ועוד כמה במחיר רגיל.
או לפצל קניות....

אני וביתי

משתמש מקצוען
תכלס האשכול הזה היה פרסומת הכי טובה בשביל משנת יוסף!!!
תראו שנה הבאה כולם יקנו שם. וכנראה גם אחכ שוב יפתחו אשכול לפרסם אותם......
שיהיה לכולם חג פסח כשר ושמח איש איש בביתו עם מצרכים ממשנת יוסף,אושר עד,יש,מכולת וכו...
שנזכה לבניית ביהמק במהרה בימינו אמן!

נערך לאחרונה ב:

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שיהיה לכולם חג פסח גשר ושמח איש איש בביתו עם מצרכים ממשנת יוסף,אושר עד,יש,מכולת וכו...

ממש לא המציאות הזו שכל יום מכירה של משהו אחר, ומלא הדברים שהזמנת חסרים ואתה מוכרח בכל מקרה ללכת לעוד צרכנייה גדולה, נותנת לי את ההרגשה ששנה הבאה שווה לי ללכת בפעם אחת בשעות שאני רוצה לצרכניה הקרובה ולקנות הכל, כן!- וגם אם זה יעלה לי עוד 40 שקל.

אני וביתי

משתמש מקצוען
קטנה - שמן אגוזים 9.90 מול 15 לפחות במכירות,
גם באושר עד עלה ככה
מעניין מאוד אני קניתי באושר עד שמן אגוזים של מיה ב16.9 וביש היה ב12.9 רק מעל 100 שקל מוגבל ל4 יחידות מעניין איפה היה ב 9.9 אני מדבר על בני ברק.
אבל מה שבטוח ששילמתי על זה כפול ומכופל בשאר הדברים.

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אפשר לחשוב..
מבירור שערכתי מכירי הבשר במשנת יוסף שווים מאוד למחירים ביש וכדומה..
הם בעצמם ציינו את זה שהם הקפידו על כשרות ולא רק על ההוזלה.
אני אישית קניתי במקום אחר יותר בזול ממשנת יוסף..
וחוץ מזה מגיע להם תודה רבה על החיסכון האדיר למשפחות, בתור משפחה שקונה פעם ראשונה שם הרגשנו את זה היטב!
בשר ברמת הכשרות של משנת יוסף וטרי שנשחט בארץ ולא בברזיל, עולה בכמה עשרות שקלים לק"ג יותר, מי שקנה במילא בכשרות פחותה לא צריך לטרוח ולסמוך על משנת יוסף.

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קיץ בריא לכולנו!
יש לכם מושג איך אפשר ליצור קשר עם שירות הלקוחות של משנת יוסף?
הם לא עונים כלל במספר 08-9798574 במשך כל התקופה! כולל היום ואין אפשרות לתפוס אותם.

saralulu

משתמש מקצוען
שיהיה לכולם חג פסח כשר ושמח איש איש בביתו עם מצרכים ממשנת יוסף,אושר עד,יש,מכולת וכו...
ונאמר לצרותינו די...
וליהודים היתה אורה שמחה!...

ילדודס

משתמש מקצוען
תוקף מעורבותי במכירה זו, הייתי מעוניין שכל אחד שחושב שיש מה לשפר במכירה השכונתית או הקהילתית שיכתוב כאן בפורום ואני ישתדל להניח את זה על שולחנם של האחראים.
קניתי לראשונה במשנת יוסף
בבוקר כשהלכתי לעבודה ראיתי את המוצרים מתבשלים בשמש והמכירה היתה רק ב19:30...
היה מתסכל לקבל את הפלפלים ושאר הירקות כמושים שלדעתי הגיעה סחורה טריה למקום

RRRRR

משתמש מקצוען
לכל מי ששאל את עצמו למה צריך להמתין בשירות לקוחות כל כך הרבה זמן, סיפור טרי מהרגע.
מישהו שמכיר אותי התקשר וביקש את הטלפון האישי של המנהל של משנת יוסף, יש לו שאלה דחופה.
לפני שנתתי את המספר ביקשתי לברר מה השאלה הדחופה, והתברר שהם לקחו בטעות דבק של 5 ש"ח במכירה, והם רוצים לשלם. הסברנו שכדאי לטפל בזה אחרי החג, כי יש דברים דחופים יותר, אז הם שאלו, האם לדעתנו מותר להם להשתמש בזה גם אם לא שילמו...
אשריכם ישראל שאלו השאלות והדחיפויות.
ועדיין אם רק עשר אחוז מהשאלות של עשרות אלפי המשפחות שהזמינו השנה במשנת יוסף לקראת הפסח הן מסוג זה, די ברור למה עשרות טלפניות לא מצליחות לתת מענה לכל הפונים.
חבל שאין שרות לקוחות במיל לדברים פחות דחופים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...