דרוש מידע שערוריה במשנת יוסף

מצב
הנושא נעול.

שמחו

משתמש מקצוען
בנינו על הזמנת בשר ממשנת יוסף
והיום בחלוקה אין, פשוט אין. אפילו בדף החלוקה המוצר לא קיים.

שירות לקוחות לא קיים, לא עונים

כשמנסים להגיע לאנשים הקשורים, הם אומרים שהיה עומס ולא יכלו לעמוד בהזמנות

זה שערוריה שקולטים הזמנות כשאין להם יכולת לספק

זה שערוריה גדולה יותר, שלא מודיעים מראש כשמתברר שאין, ולא משאירים בני אדם יומיים לפני פסח לחפש בשר במחירים בשמים.

ושערוריה יותר גדולה, שאנשים שילמו את זה דרך קופות הצדקה, כלומר שמשנת יוסף קיבלו כסף מסויים מקופות הצדקה לספק סחורה, ולקחו את הכסף ולא סיפקו כלום.

זה נזק בל יתואר, ואין עם מי לדבר. שירות לקוחות אאוט.

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
בנינו על הזמנת בשר ממשנת יוסף
והיום בחלוקה אין, פשוט אין. אפילו בדף החלוקה המוצר לא קיים.

שירות לקוחות לא קיים, לא עונים

כשמנסים להגיע לאנשים הקשורים, הם אומרים שהיה עומס ולא יכלו לעמוד בהזמנות

זה שערוריה שקולטים הזמנות כשאין להם יכולת לספק

זה שערוריה גדולה יותר, שלא מודיעים מראש כשמתברר שאין, ולא משאירים בני אדם יומיים לפני פסח לחפש בשר במחירים בשמים.

ושערוריה יותר גדולה, שאנשים שילמו את זה דרך קופות הצדקה, כלומר שמשנת יוסף קיבלו כסף מסויים מקופות הצדקה לספק סחורה, ולקחו את הכסף ולא סיפקו כלום.

זה נזק בל יתואר, ואין עם מי לדבר. שירות לקוחות אאוט.
רגע, תרגע...
בתור אחד שמתנדב הרבה בארגון כמו משנת יוסף, אני מכיר את המערכת מבפנים, וזה לא בדיוק איך שאתה מצייר את זה.
דבר ראשון, לאף אחד שם בכל השרשרת התפעולית אין עניין לדפוק אותך ולהשאיר אותך בלי בשר לפסח, פשוט בישראל כמו בישראל אתה יכול להזמין מחברה מוצר מסויים שיגיע היום ובסוף זה מגיע למחרת, אז בסופר רגיל זה לא כ"כ משנה, כי זה לא בשעות מסוימות וגם לא תלוי בהזמנות, אבל במכירה מהסוג הזה זה אומר שצריך לבטל את ההזמנה!

ממילא אני חושב שאת שני השערוריות הראשונות פטרנו.

דבר שני, בנוגע לכסף, זה לא שהם לקחו ולא יחזירו זה יחזור, רק שכל שקל שנכנס לכזו מערכת מתגלגל הלאה, וזה לא כזה פשוט ללחוץ על כפתור ולהחזיר לכן זה עובד בד"כ על מערכת של זיכויים.

נ.ב. רק תזכור, שהמתנדב בתחנה של משנת יוסף ליד הבית שלך, לא אשם, והוא ממש לא הכתובת לעצבים שלך, בפרט שרוב הסיכויים שגם הוא הזמין בשר לפסח, וגם הוא לא יקבל אותו.

ותזכור!!! שהכל אבל הכל, זה משמיים!

lovely

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נ.ב. רק תזכור, שהמתנדב בתחנה של משנת יוסף ליד הבית שלך, לא אשם, והוא ממש לא הכתובת לעצבים שלך, בפרט שרוב הסיכויים שגם הוא הזמין בשר לפסח, וגם הוא לא יקבל אותו.

[/QUOTE]
וזה נכון, המתנדבים עושים עבודה מסורה ממש, להם בטח לא מגיע לקבל עצבים!!

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
ואני שמעתי שיקבלו צינתוק כשהבשר יגיע.
לא יודע, אין לי קשר עם משנת יוסף, אני מתנדב במכירה השכונתית, אבל בשניהם זה עובד אותו הדבר, הנה לפני שבוע הזמנתי מצות במכירה השכונתית ויום לפני זה מודיעים לי שאין מצות והייתי צריך לחפש מצות חבורה מאיזה חור, בס"ד ה' עזר לי והצלחתי להשיג בקלות.

שמחו

משתמש מקצוען
רגע, תרגע...
בתור אחד שמתנדב הרבה בארגון כמו משנת יוסף, אני מכיר את המערכת מבפנים, וזה לא בדיוק איך שאתה מצייר את זה.
דבר ראשון, לאף אחד שם בכל השרשרת התפעולית אין עניין לדפוק אותך ולהשאיר אותך בלי בשר לפסח, פשוט בישראל כמו בישראל אתה יכול להזמין מחברה מוצר מסויים שיגיע היום ובסוף זה מגיע למחרת, אז בסופר רגיל זה לא כ"כ משנה, כי זה לא בשעות מסוימות וגם לא תלוי בהזמנות, אבל במכירה מהסוג הזה זה אומר שצריך לבטל את ההזמנה!

ממילא אני חושב שאת שני השערוריות הראשונות פטרנו.

דבר שני, בנוגע לכסף, זה לא שהם לקחו ולא יחזירו זה יחזור, רק שכל שקל שנכנס לכזו מערכת מתגלגל הלאה, וזה לא כזה פשוט ללחוץ על כפתור ולהחזיר לכן זה עובד בד"כ על מערכת של זיכויים.

ותזכור!!! שהכל אבל הכל, זה משמיים!
לא חשבתי שמישהו רוצה לדפוק אותי
אבל הם ידעו כבר מתי שפתחו את ההזמנות כמה בשר יש להם, והיו אמורים לדעת להגביל. וגם אם לא, כשהתברר להם שאין, היו צריכים ליידע את כל הלקוחות בהודעה טלפונית שאין. הם יודעים שעכשיו נהיה הרבה יותר קשה ויקר למצוא משהו.
ממילא לא פטרנו שום שערוריה.

בנוגע לכסף, דיברתי בעיקר על כספים שהגיעו דרך קופת העיר. אנחנו מכירים כמה שהזמינו בשר על חשבון הסך שהם זוכו מקופת העיר עבור משנת יוסף, זאת אומרת שקופת העיר העבירו את הכסף, אבל למעשה אלו שעבורם זוכה הכסף, לא קיבלו את הבשר.
גם אם משנת יוסף, יחזירו את הכסף לקופת העיר, אלו שהיו אמורים לקבל זאת, לא יקבלו
וזו באמת השערוריה הגדולה מכל השערוריות.

אני לא דיברתי מילה על המתנדב, דיברתי על המערכת

saralulu

משתמש מקצוען
לא יודע, אין לי קשר עם משנת יוסף, אני מתנדב במכירה השכונתית, אבל בשניהם זה עובד אותו הדבר, הנה לפני שבוע הזמנתי מצות במכירה השכונתית ויום לפני זה מודיעים לי שאין מצות והייתי צריך לחפש מצות חבורה מאיזה חור, בס"ד ה' עזר לי והצלחתי להשיג בקלות.
לא יודעת אם זה כרגע מה שיהיה, שיקבלו צינתוק.
כי אני לא הזמנתי שם בשר ודגים.
אכן מתסכל :(

chavy l

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אזמנו מוצר ולא הגיע אמרו שיתנו זיכויי מישהו יודע איך אפשר לראות באתר את הזיכויי הזה.
או שהזיכוי הוא ישירות לאשראי ששלמו ממנו.
תודה!

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לא חשבתי שמישהו רוצה לדפוק אותי
אבל הם ידעו כבר מתי שפתחו את ההזמנות כמה בשר יש להם, והיו אמורים לדעת להגביל. וגם אם לא, כשהתברר להם שאין, היו צריכים ליידע את כל הלקוחות בהודעה טלפונית שאין. הם יודעים שעכשיו נהיה הרבה יותר קשה ויקר למצוא משהו.
ממילא לא פטרנו שום שערוריה.

בנוגע לכסף, דיברתי בעיקר על כספים שהגיעו דרך קופת העיר. אנחנו מכירים כמה שהזמינו בשר על חשבון הסך שהם זוכו מקופת העיר עבור משנת יוסף, זאת אומרת שקופת העיר העבירו את הכסף, אבל למעשה אלו שעבורם זוכה הכסף, לא קיבלו את הבשר.
גם אם משנת יוסף, יחזירו את הכסף לקופת העיר, אלו שהיו אמורים לקבל זאת, לא יקבלו
וזו באמת השערוריה הגדולה מכל השערוריות.

אני לא דיברתי מילה על המתנדב, דיברתי על המערכת
זה מה שבאתי להסביר שגם אם החברה אמרה להם שהם יכולים לספק 1000 בפועל החברה תספק להם רק 500 היום והשאר מחר, וזה דבר שא"א לדעת אותו מראש כי אף אחד לא טורח לעדכן את המכירה שלא הכל יסופק ויהיו חוסרים, אז זה מגיע למחסן או לנקודת מכירה, ואז רק קואים את זה וע"פ רוב אין זמן לטפל בזה.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קרה לי עם הכבד
אמרו שאין
ויותר מאוחר צינתקו שהגיע

שמחו

משתמש מקצוען
זה מה שבאתי להסביר שגם אם החברה אמרה להם שהם יכולים לספק 1000 בפועל החברה תספק להם רק 500 היום והשאר מחר, וזה דבר שא"א לדעת אותו מראש כי אף אחד לא טורח לעדכן את המכירה שלא הכל יסופק ויהיו חוסרים, אז זה מגיע למחסן או לנקודת מכירה, ואז רק קואים את זה וע"פ רוב אין זמן לטפל בזה.
רבונו של עולם, מי דיבר על הנקודה. דיברתי על המערכת הכללית. היא קלטה את ההזמנות, היא ידעה כמה הזמינו וכמה הם יוכלו לספק
וכשמגיעים יומיים לפני פסח בידיעה שיהיה בשר לחג, כי הרי הזמינו כבר לפני שבוע וחצי, ולא הודיעו שיהיה מחסור, ומגלים שאין, זה סקנדל.
ובעיקר מה שמרגיז, שאין עם מי לדבר, אין שירות לקוחות ואין שום מוקד. וכמובן, לא לשכוח להגיד תודה למתנדב. בסדר, תודה למתנדב. תודה למתנדב. אבל מה שקרה עם הבשר לחג, להשאיר מאות משפחות תקועים ככה, זה שערוריה, וצריך לטפל בה.
ואם יש לך קשר, אז תודיע לנו איך מטפלים בכזו שערוריה, עם מי מדברים כשאין שירות לקוחות מלבד השמעת ניגונים במשך שעה ארוכה במערכת.

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
רבונו של עולם, מי דיבר על הנקודה. דיברתי על המערכת הכללית. היא קלטה את ההזמנות, היא ידעה כמה הזמינו וכמה הם יוכלו לספק
וכשמגיעים יומיים לפני פסח בידיעה שיהיה בשר לחג, כי הרי הזמינו כבר לפני שבוע וחצי, ולא הודיעו שיהיה מחסור, ומגלים שאין, זה סקנדל.
ובעיקר מה שמרגיז, שאין עם מי לדבר, אין שירות לקוחות ואין שום מוקד. וכמובן, לא לשכוח להגיד תודה למתנדב. בסדר, תודה למתנדב. תודה למתנדב. אבל מה שקרה עם הבשר לחג, להשאיר מאות משפחות תקועים ככה, זה שערוריה, וצריך לטפל בה.
ואם יש לך קשר, אז תודיע לנו איך מטפלים בכזו שערוריה, עם מי מדברים כשאין שירות לקוחות מלבד השמעת ניגונים במשך שעה ארוכה במערכת.
זה בדיוק מה שאני אומר, שזה לא שערוריה כי אין דרך לדעת שלא יהיה!!

שמחו

משתמש מקצוען
זה בדיוק מה שאני אומר, שזה לא שערוריה כי אין דרך לדעת שלא יהיה!!
אתה טועה, יש דרך לדעת.

הבשר הוא פרטי של משנת יוסף, ולא ספקים. זה שחיטה עצמאית שלהם.

בכל מקרה, לא מדובר על מוצר שמביאים מהיום להיום.

ויכלו להודיע לפחות בתחילת השבוע, שבנקודות מכירה אלו ואלו, לא יהיה מהבשר שהוזמן.

זה שערוריה בקנה מידה גדול, ואם זה היה קורה בחברה אחרת, היו עושים על זה רעש גדול. אבל כאן זה "ארגון חסד", אז רק צריך להגיד תודה.
אבל זה ממש ממש לא כך. כשגורמים כזה נזק לציבור כזה גדול, לא משנה אם הכוונה היא לטובה וכל מה שיש בזה, זה סקנדל ושערוריה, ולפחות שיהיה עם מי לדבר.

אם אוטובוס לא מגיע בזמן כולם כאן פותחים אשכולות, ואגד מתעמרים בציבור ומי יודע מה קורה
אבל כשזה אחד משלנו, ובדברים הרבה יותר קריטיים, אנחנו רק צריכים להגיד תודה. אז לא, זה לא הולך ככה.

נערך לאחרונה ב:

רחשי הלב

משתמש מקצוען
אבל כאן זה "ארגון חסד", אז רק צריך להגיד תודה.
אבל זה ממש ממש לא כך. כשגורמים כזה נזק לציבור כזה גדול, לא משנה אם הכוונה היא לטובה
כאילו, מישהו חושב שמישהו עושה פה משהו בשביל חסד???
ביזנס נטו.

יראת

משתמש מקצוען
גם אני הזמנתי, ופתאום לא מופיע שהזמנתי
מעניין אם כל אלו שהתפספסו, הם אלו שהזמינו באינטרנט

שמחו

משתמש מקצוען
גם אני הזמנתי, ופתאום לא מופיע שהזמנתי
מעניין אם כל אלו שהתפספסו, הם אלו שהזמינו באינטרנט
לא, הזמננו בטלפון, וכשהגענו לתחנה, לא מופיע בדף ההזמנה הזמנת בשר בכלל

אין מילים מעבר ל"שערוריה"

מצב