טור דעה עכו רק לבין הזמנים או פתרון דיור? השבוע ההכרעה!

שולי בש

משתמש צעיר
אגב, מישהו כתב לי אתמול שבדיוק ביום שכתבתי על השאלה עם עכו ארץ ישראל, היה בדף היומי בדיוק את הסוגיא הזו, ויהי לפלא.
מבין שידך במעל של הכתבה היום ביתד!!!
כנראה שהשביל המדובר בסוגיא שם זה כביש 4 שמפריד בין עכו שהיא ארץ העמים(הישמעאלים מהטורנדו)
לארץ ישראל- הפרויקט החרדי....מימין הדרך וכו...

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
לדעתי אם יבנו דירות יפות
כמו שוולפסון יודע
יש סיכוי טוב שזה יצליח

עבר הירדן

משתמש רשום
לערכתי ברור שיצליח
אני גם חושב כך ואכן באמת כל הכבוד להם...
השאלה היא כיון שמטרת הפרויקט היא בניית מקום מצליח ומוביל, תהיינה בוודאי הגבלות על השכרה ומכירה, ולכן כשהולכים על כזה דבר זה עם כיוון די ברור למגורים, וכאן נשאלת השאלה מה יהיה אופי המקום? האם המרחק לא ירתיע את המיינסטרים? האם קשיים כמו לדוג'חוסר עבודות בהייטק באזור לא יגרמו למקום להפוך לנישתי ופריפריאלי?

כמו הרוח

משתמש מקצוען
השאלה היא כיון שמטרת הפרויקט היא בניית מקום מצליח ומוביל, תהיינה בוודאי הגבלות על השכרה ומכירה, ולכן כשהולכים על כזה דבר זה עם כיוון די ברור למגורים, וכאן נשאלת השאלה מה יהיה אופי המקום? האם המרחק לא ירתיע את המיינסטרים? האם קשיים כמו לדוג'חוסר עבודות בהייטק באזור לא יגרמו למקום להפוך לנישתי ופריפריאלי?
הולך למגורים בלבד
עם הקפדה יתירה

zkzbhe

משתמש פעיל
מה מחירים ולו"ז לדעתך? ומה העיכובים הצפויים? עד כמה הם תלויים בראש העיר העתידי?

ר. המוסד

משתמש מקצוען
מה מחירים ולו"ז לדעתך? ומה העיכובים הצפויים? עד כמה הם תלויים בראש העיר העתידי?
אני מקווה מאד שהקבלן הזה לא יקרוס

לשווק כזה כמות של יח"ד בכזה מקום רחוק במיוחד זה משימה קשה במיוחד
אפילו לקריית גת עמנואל וחריש שהם במרכז הציבור בקושי הולך לגור
ולעכו שזה יותר רחוק אפילו מעפולה אופקים זה נראה ממש דמיוני וחלומי שציבור כ"כ גדול יקנה שם דירות
אם הוא יצליח זה יקח לו הרבה שנים למכור הכל...

במה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים

ולעכו שזה יותר רחוק אפילו מעפולה אופקים זה נראה ממש דמיוני וחלומי שציבור כ"כ גדול יקנה שם דירות
לא בטוח, רוב הפרויקטים האחרים שווקו כשמחירים במקומות ה'רגילים' היו הרבה יותר שפויים.

עבר הירדן

משתמש רשום

זה בדיוק העניין שבפרויקט שמנוהל ע"י אנשי מקצוע אמיתיים וישרים, ברגע שאין רווח יזמי זה יחטף כמו לחמניות כי המחיר הוא אפסי ביחס לשווי. להערכתי מדובר על הנחה של כ250K , לפחות...

די

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי מה הרווח של וולפסון בכל הסיפור?

הרי הוא יזם ובא להרוויח
וולפסון (טריסון/ועקנין/וול סטון) הוא גם יזם וגם קבלן, וכנראה כאן הוא מרוויח בתור קבלן כמו שכתבו. הוא בנה גם פרויקטים של קבוצות רכישה (כרמל בבית שמש ג'2).
נכון הרווח שלו בעכו יותר נמוך כי אין רווח יזמי, אבל גם הסיכון שלו נמוך כי מכירת הדירות לא מוטלת עליו, והוא לא צריך לגייס הון עצמי או הלוואות לצורך הפרויקט.

כמו הרוח

משתמש מקצוען
וולפסון (טריסון/ועקנין/וול סטון) הוא גם יזם וגם קבלן, וכנראה כאן הוא מרוויח בתור קבלן כמו שכתבו. הוא בנה גם פרויקטים של קבוצות רכישה (כרמל בבית שמש ג'2).
נכון הרווח שלו בעכו יותר נמוך כי אין רווח יזמי, אבל גם הסיכון שלו נמוך כי מכירת הדירות לא מוטלת עליו, והוא לא צריך לגייס הון עצמי או הלוואות לצורך הפרויקט.
נכון

צבי1

משתמש פעיל

אם מדובר בעיסקה רגילה אתה צודק
אבל לפי הכתבת שיווק מיתד הם רוצים לגייס מנדיבים הלוואה לחסד של 200 מליון על הקרקע
כך שוולפסון רק יגזור עמלה קטנה של כמה מליונים על השירות
בנוסף הוא הקבלן בנייה וירוויח רווח קבלני,
את השיווק הם יעשו
אני מנחש שיכלו למכור לפי 11 אלף למטר+-+-

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה