דרוש מידע עזרה מנציג של ש''ס או ג'

משה שולמן

משתמש מקצוען
במידה ואין תורים אז מגיעים בשעה 08:00 ובגלל שריק אז הם מקבלים כי אנשים בד"כ לא מגיעים בדיוק בזמן

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L

עין הזעם

משתמש צעיר
לפי מה שהבאתי לעיל - אפשר להגיע בכל שעות הפעילות ואין צורך בתור - לבקש שיוציאו גם זמנית - וכנראה צריך תמונות כמו שכתב @משה שולמן

לגבי שינוי כתובת - חבל שנזכרתם מאוחר. היה אפשר לשנות עד לפני חודש בערך.

לגבי מקום הצבעה - תתקשרו החל משבוע הבא והלאה לאחד המטות ושם יתנו מענה.

פ.נ

משתמש מקצוען
שלום.

המטות של דגל התורה יפתחו בימים הקרובים.
בירושלים כנראה מחר כבר יתחילו לעבוד.
מניח שיתפרסמו טלפונים.

בכל אופן ממחר כנראה אוכל לעזור ולענות לשאלות בעניין.

ממה שזכור לי מבחירות קודמות יש אפשרות להוציא ת.ז. זמנית. או להצביע עם דרכון או רשיון נהיגה.

מצאתי רק את זה.

אני מחפש משהו רשמי עם מידע.
כשאמצא אעדכן.
מחכים לאשכול!!!
מקווה עכשיו לא מאוחר!!

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
רשות האוכלוסין מפרסמת כי ניתן יהיה להנפיק תעודות זהות באופן מידי בלשכות השונות ברחבי הארץ ללא צורך בתור מוקדם, בכדי לאפשר את מימוש זכות ההצבעה בבחירות. מגיעים ומנפיקים.

Tzvi@

משתמש פעיל
אני לא יודע איפה אשתי רשומה
איפה מבררים את זה?

משנ'ס

משתמש פעיל
arPkSbC1xN2POmAmA2Mbhtmckc-CixioDShxb7pXcfEwq_x0Re5yBrko1oMQX42UxD4ei8Pulz1ek0zJg7hlglEtyf8euIGlgJIP8BD0oj0HhXZAOPSnZ9NAh479VBhsX-K2kTWBAtG2QM4JHR5tDSQzmzPJfhqL_2eOsAWb1RGfP5HIHTUT3D1CLlFGbITaEx6Xor6vHOdX1RNrysaBS15oOtVZ7V4P9JhkVoOK4YI73WN8=s0-d-e1-ft

עין הזעם

משתמש צעיר
שאר השאלות ניתן לשאול באשכול הבא

עין הזעם

משתמש צעיר
גם לי אבדה התעודה.
אשמח לעזרה.

באשכול הנ"ל הובא כל המידע
ואחזור עליו שוב.
ניתן להצביע עם רישיון בתוקף או דרכון בתוקף.
אפשר להוציא ת.ז. ללא תור - רשמית בכל לשכות האוכלוסין - מעשית בחלקם לא נתנו בגלל עומס, לחפש מקומות שקטים.
צריך להביא 2 תמונות פספורט בשביל ת.ז. זמנית - ולבקש את זה.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה