בקשה מצטרפים חדשים בחג | פורום חרדי

מצב
הנושא נעול.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
טענו לו בחיטים והודה לו בשעורים, כשהכותרת זועקת שאנשים נרשמים בראש השנה, עדיין מתייפייפת מקצוען ומצא מקום להמיס ולפרק זעקה שהמון מסכימים איתו, שלא על ויכוחים גרידא היא אשר דברנו, עדיין כולנו יודעים להבדיל בין שלוש דעות ושני אנשים, ברוך הוא וברוך שמו.
יש לא מעט תמימים שמשום מה משוכנעים שכל הניקים, שייכים לאותו בית המדרש, ואותה סמינר, ועל זה, ציינתי, שגם אם חלק גדול מנהלים אורח חיים חרדים, ונהרא נהרא ופשטיה, עדיין יש שותפים לכתיבה אנשים שנרשמים בחג, וגם בין חרדים, יש שוני, ולא צריך לקבל את הכל, כהלכה למשה מסיני, כמו שמנהגי פסח כולם זוכרים את מנהגי האבא, יש עוד מנהגים ומסורות בית אבא.
ואני מקוה שהמקצוען לא יקפוץ שוב ויסביר את עצמו שעדיין יש כמה דעות. ואולי ניהלתי איזה דיאלוג או שיח איתו, סורי, אבל, ממש לא זוכר מה היה בשנת תש"פ.
אוקיי, אולי צריך להסביר את המובן מאליו:
ניקים שמצטרפים בעיצומו של ראש השנה הם בוודאי לא חרדים.
או שהם הנפקה של איזה רובוט, או שהם בני אדם שאינם שומרי תומ"צ.
על כך אין עוררין.
אבל,
בגלל שלקחת את המקרה הזה וממנו הסקת שיש כאן ניקים 'שתולים',
עניתי והסברתי שחילוקי דעות אין פירושן עדיין שתולים.
זה הכל.

ואם עדיין לא מובן, הגבתי על ההודעה הזו, ולאעל הכותרת:
מאז ומתמיד, היה בולט בכל פינה באשכולות כאן השקפות מאוד מוזרות לברליות, והצדקה לכל דבר האסור, באמתלות שונות ומשונות, וקיצוניות לפתיחות וזלזול לכל מיני פרומקייטן, וזה לא היה כל פלא בעיני, שארגונים ששופכים מליונים בכל המישורים, בכדי להלחם בחרדים, אם זה בבתי משפט, ואם זה במוסדות החרדים, ארגונים של רפורמים ופמיניסטים ועוד עשרת המכות, שלא יכניסו כמה מהזן ההוא, לתוך האתרים החרדים, כשהם יודעים שאנחנו גם תמיד נמצא במקרה הכי גרוע, איך לדון אותם לכף זכות,
לכן, כשאתם רואים אשכול, ודיונים, ופתאום, יש כל מיני צדדים שבכלל לא מובן לכם, איך חרדים חושבים כך, תדעו, שיש בדיון גם חילונים ועוד,

דוגמה אחד שאני מעיז להעלות לכאן, ולא יבולע לי, על אף שיש עשרות אם לא מאות, זה סגנון הזמרים, שמאוד מבוקשים, באגף השירה, ולא אמשיך, לפרט וד"ל

נערך לאחרונה ב:

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נו, באמת
בלי תמימות
איך כולם נבהלים... זה משהו!
מה הבעיה לא שמעתם על סוכני שב"כ בחיים שלכם?
הם מושתלים בכל מקום, גם כאלה עם זקנים ופיאות. (ויש כאלו שמכירים אותם, והם נחמדים ביותר)
הכל טוב! אפשר להרגע!

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
לפי מיטב ידיעתי האתר נסגר מדי יום שישי כחצי שעה או שעה לפני שבת.
אם יש כאן אחד שהצטרף בעצם יום השבת זה כנראה 'באג' באתר
נרשם ביום שישי בבוקר ואחרי 24 שעות התאפס.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לפי מה שידוע לי זה לא נכון.
יש לפעמים ניקים מחו״ל שמשאירים הודעות כשכאן שבת אבל אצלם עדיין יום חול.

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
למיטב ידיעתי ממש לא
כבר כמה פעמים שהיו פה הודעות אחרי כניסת שבת בישראל ולפני כניסתה בחו"ל - מניקים שגרים שם. לא היתה בכך שום בעיה
זכור לי במפורש הודעה אחת הרבה לפני צאת שבת (שבת בצהריים) של ניקית ותיקה, ומיד לאחריה הבהרה ממנהלי האתר שזה נכתב בחו"ל במקום שכבר היה לאחר צאת שבת. כך שראו שיש פה יד על הדופק לגבי הודעות בזמנים חריגים מידי.

Tehila B

משתמש פעיל
1600639042879.png

זה נראה באג
ממתי השעה 15:04 היא במוצ"ש?

שלס

משתמש מקצוען

גם אני לא

משתמש מקצוען
מאז ומתמיד, היה בולט בכל פינה באשכולות כאן השקפות מאוד מוזרות לברליות, והצדקה לכל דבר האסור, באמתלות שונות ומשונות, וקיצוניות לפתיחות וזלזול לכל מיני פרומקייטן, וזה לא היה כל פלא בעיני, שארגונים ששופכים מליונים בכל המישורים, בכדי להלחם בחרדים, אם זה בבתי משפט, ואם זה במוסדות החרדים, ארגונים של רפורמים ופמיניסטים ועוד עשרת המכות, שלא יכניסו כמה מהזן ההוא, לתוך האתרים החרדים, כשהם יודעים שאנחנו גם תמיד נמצא במקרה הכי גרוע, איך לדון אותם לכף זכות,
לכן, כשאתם רואים אשכול, ודיונים, ופתאום, יש כל מיני צדדים שבכלל לא מובן לכם, איך חרדים חושבים כך, תדעו, שיש בדיון גם חילונים ועוד,

דוגמה אחד שאני מעיז להעלות לכאן, ולא יבולע לי, על אף שיש עשרות אם לא מאות, זה סגנון הזמרים, שמאוד מבוקשים, באגף השירה, ולא אמשיך, לפרט וד"ל
מה הקשר בין הריישא לסייפא?
נכון שיש את הארגונים הנ"ל
אבל מכאן ועד להשוות אותם לסגנון מוזיקה שהאזניים שלך לא אוהבות ?

אהרון 0

משתמש פעיל
איך כולם נבהלים... זה משהו!
מה הבעיה לא שמעתם על סוכני שב"כ בחיים שלכם?
הם מושתלים בכל מקום, גם כאלה עם זקנים ופיאות. (ויש כאלו שמכירים אותם, והם נחמדים ביותר)
הכל טוב! אפשר להרגע!
ובכלל אפשר לחשוב מה זה סוכן שב"כ...
אני יכול לצרף 2 מספרים של סוכני שב"כ עם השמות שלהם (וכן, תוכלו לומר שאני שלחתי)...
כולה שוטרים ללא מדים, או מאבטחים של אחמי"ם מהממשלה.
מה ההתרגשות? הייתי יותר מבין אם היו מדברים על סוכן מוסד, איזה מרגל בעל עבר של 'משימות עם צו איסור פרסום' וכו'

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום
באותו עניין
יש למישהו מושג מה אני אמורה לעשות
יש לי אתר שומר שבת וביום ראשון - ראש השנה
עשרות רכישות באתר.... ה' ירחם
אובדת עצות!
פניתי לרב ולא ידע מה לענות....

האוסטרלית

משתמש צעיר
מכירה אתר של חנות בגדים באמריקה שבשבת וחג כותב שעוד מעט יחזור לפעול.
איך אני יודעת?
אנחנו יום אחריהם.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה