מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אודה לכל מי שיוכל לאמת לי את הידיעה הזאת
כי זה מאוד חשוב לי מאחר שזכיתי במספר גבוה יחסית
תלוי באיזה מכרז
בירושלים ברשות השידור זה נכון
אבל בב"ש אני לא יודע
כדאי לעיין בחוברת המכרז הספציפי שלכם ותדעו אם אצלכם זה גם כך
איפה אני יכול למצוא את המכרז על הפרויקט שלי?
פרויקט של פרץ לוזון.
הגרלה 1521
תודה רבה
זה לא קשור לעיר או לאזור זה קשור לתאריך פרסום המכרז (דהיינו עדכון התנאים במכרז)
יש את זה ברמת שלמה בירושלים יש את זה בבית שמש ועוד הרבה מקומות

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

קבצים מצורפים

• מכרז.pdf
    4.5 MB · צפיות: 65

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@ראובן 23 הקבלן בנתיים בונה?
תברר בשוק חופשי מתי תאריך האכלוס ותדע מתי בעז"ה אתה נכנס לדירה.
תשמח שבנתיים אתה לא צריך לשלם במקביל שכירות ומשכנתא [ניחום קטן]
מבחינת ההמתנה ללא ידוע ואיך יראה, אכן זה מורט עצבים ומאכזב כל פעם שזה נראה אוטוטו ובסוף לא

מקווה שבקרוב תבחר דירה

יש לך מקום טוב לבחירת דירה?

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@ראובן 23 הקבלן בנתיים בונה?
תברר בשוק חופשי מתי תאריך האכלוס ותדע מתי בעז"ה אתה נכנס לדירה.
תשמח שבנתיים אתה לא צריך לשלם במקביל שכירות ומשכנתא [ניחום קטן]
מבחינת ההמתנה ללא ידוע ואיך יראה, אכן זה מורט עצבים ומאכזב כל פעם שזה נראה אוטוטו ובסוף לא

מקווה שבקרוב תבחר דירה

יש לך מקום טוב לבחירת דירה?
יש לי מקום מצוין לבחור
לגבי בניה אין לי מושג אני יודע שיש לו היתרי חפירה

GVol

משתמש פעיל
יש לי מקום מצוין לבחור
לגבי בניה אין לי מושג אני יודע שיש לו היתרי חפירה

ממתי?
אצלנו היה בחירת דירות בערך חצי שנה אחרי התרי חפירה,
אבל כמו ש @ירמי וולדמן אמר, תשמח, כי בינתיים חוסך לך משכנתא, ואתה מגדיל הון עצמי,
ובמיוחד, אם הבניה מתקדמת אבל עוד לא היה התר סופי וכנס, אז אני חושבת שגם אין לך עליית מדד.

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
לגבי ההמתנה מורטת העצבים של הזוכים עד שמקבלים ד"ש מהקבלן,
מומלץ ליצור קשר עם החברה / הקבלן הבונה את הפרוייקט - שעל פי רוב מתייחסים יפה, ואומרים לפחות 'לא לפני תאריך זה וזה', או שעוד חודש חודשיים יש כנס זוכים וכו'.
אכן לפעמים אין אל מי לפנות כדוגמת קבלן מ. יששכר בד3 אשר סיים כבר את שלדי הבניינים+ ציפוי אבן, ועדיין לא הזמין לכנס זוכים.... ואין לו שום אתר או אפשרות ליצור קשר.
וסיבת הדבר של אורך הזמן, זאת עקב שכחלון ביקש להציף את השוק עם רבבות דירות, על כן הוציא להגרלות דירות מיד לאחר זכיית הקבלן במכרז, ולפיכך לוקח המון זמן עד שמקבלים היתרי בניה וכל השאר (תכנון אדריכלות וכו').
אגב רוב הזוכים חותמים חוזה כשהבניה בעיצומה, כך שאפשר להיות רגוע מבחינה זו..

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לגבי ההמתנה מורטת העצבים של הזוכים עד שמקבלים ד"ש מהקבלן,
מומלץ ליצור קשר עם החברה / הקבלן הבונה את הפרוייקט - שעל פי רוב מתייחסים יפה, ואומרים לפחות 'לא לפני תאריך זה וזה', או שעוד חודש חודשיים יש כנס זוכים וכו'.
אכן לפעמים אין אל מי לפנות כדוגמת קבלן מ. יששכר בד3 אשר סיים כבר את שלדי הבניינים+ ציפוי אבן, ועדיין לא הזמין לכנס זוכים.... ואין לו שום אתר או אפשרות ליצור קשר.
וסיבת הדבר של אורך הזמן, זאת עקב שכחלון ביקש להציף את השוק עם רבבות דירות, על כן הוציא להגרלות דירות מיד לאחר זכיית הקבלן במכרז, ולפיכך לוקח המון זמן עד שמקבלים היתרי בניה וכל השאר (תכנון אדריכלות וכו').
אגב רוב הזוכים חותמים חוזה כשהבניה בעיצומה, כך שאפשר להיות רגוע מבחינה זו..
מוריס אגבבה לא מספק שום מידע אין לו אתר וקשמתקשרים הם אומרים שיחזרו אליך ולמחרת חוזרת אליך מישהי ואומרת שברגע שיהיה כנס משרד השיכון יעדכן אותי

פסגות

משתמש מקצוען
ezgif-2-eef2d525421a-724x483.jpg

הסוף לערימות האשפה ברמת בי"ש ד? העירייה תחל בפינוי סדיר של הזבל
בית שמש
רמת בית שמש ד
0 תגובות
ל'מקומי JDN' נודע כי לאחר שבחודש האחרון לא התבצע פינוי אשפה באופן סדיר מהשכונה החדשה, דבר שיצר ערימות אשפה רבות סביב הפחים, בהנחיית רה"ע ותחת ניהול מנכ"ל העירייה, החל ממחר יחל לפעול צוות פינוי האשפה מהשכונה באופן סדיר

בשורה לתושבי רמת ביב שמש ד: לאחר שבחודש האחרון מאז החל אכלוס התושבים בשכונה החדשה לא התבצע פינוי אשפה באופן סדיר, דבר שיצר ערימות אשפה רבות סביב הפחים, הערב אנו מפרסמים כי העירייה החל ממחר (חמישי) יחל לפעול צוות לפינוי האשפה מהשכונה באופן סדיר.
בשבועות האחרונים עקבנו אחרי הבטחות העירייה כי השכונה תיפתח באופן מסודר. ומבדיקה שערכנו עולה כי תושבי השכונה הראשונים שהגיעו לגור בה מתלוננים על קשיי קליטה הנוגעים לשירותים רבים. בעירייה הבטיחו לטפל בבעיות, ולפי הפרסום הערב, נראה כי ראש העיר עליזה בלוך ומנכ"ל העירייה איתמר ברטוב פועלים שעות נוספות כדי למצוא פתרון לבעיות.
c0db9b69-c846-4316-bb36-602e9a5c0304-750x355.jpg

חשוב לציין כי עיריית בית שמש אינה חריגה, בטח לא ברשויות המקומיות החרדיות שבמשך שנים אכלסו שכונות חדשות לפני שבנו תשתיות ציבוריות. להפך, ניכר כי העירייה והעומדת בראשה עשו מאמצים רבים כדי לשנות את המנהג שהפך למכת מדינה. מאמצים אלו אף הצליחו במעט, התושבים נכנסו לשכונה שבה מבני הציבור בשלבי בניה שונים, מה שבעבר היה בשלבי תכנון במקרה הטוב.

לפני שבועיים פרסמנו תמונות של ערימות אשפה בשכונה שהפיצה נציגות הרוכשים. בתגובה הנחתה ראש העיר את מנכ"ל העירייה איתמר ברטוב לפעול לפינוי האשפה מהשכונה עד סוף היום, מה שאכן קרה, אך בעירייה אמרו אז ל'מקומי JDN' כי אין צפי לתחילת פינוי סדיר מהשכונה. בעירייה הסבירו כי הנושא בטיפול מנכ"ל העירייה שפועל להביא לפתרון מהיר. כאמור, הערב הודיעה העירייה כי יחל פינוי אשפה סדיר.
c342bdc7-c354-4ed2-91db-01b23c9b22a4-750x355.jpg

7af313ef-3745-4dd7-bb91-22118ec73fa6-750x355.jpg

3c8f784b-cbf1-4ddf-b63f-7cd4d706e0fb-750x345.jpg

אמת .

משתמש פעיל
קיבלתי הודעה כזאת

שלום רב,

אנו מבקשים לעדכן אותך כי בהגרלה מספר LOT של קבלן מגן - עבודות הנדסה בנאיות בע"מ ביישוב בית שמש בה זכית, התקבלה החלטת הוועדה המקומית, וניתן לקבלן היתר בנייה בתנאים מסוימים, על הקבלן למלא אחר התנאים ולהגיש בקשה לקבלת היתר בניה מלא.

ומהם השלבים הבאים?

1. בתקופה הקרובה יעביר הקבלן לחברת הבקרה את כל מסמכי הפרויקט, לצורך בדיקה ואישור סופי.
2. בדיקת המסמכים על ידי חברת הבקרה ואישורם
3. הזמנה לכנס היכרות עם הפרויקט
4. כשבועיים לאחר כנס ההיכרות, הזמנה לבחירת הדירה

בברכה,
משרד הבינוי והשיכון

יש למישהו מושג כמה זמן התהליך הזה יכול לקחת?
אני מקווה מאד שזה יקח לך מהר
לי זה לקח 9!!! חודשים מהמכתב ההוא עד הכינוס זכים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה