מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
משרד השיכון מחייב אותם להביא למשתכן את הדירות הזולות?
מי שזכה עכשיו במקומות האחרונים סביר להניח שישאר לו דירות זולות?
לא יודע מי מחייב זה המציאות בשטח
באיזה הגרלה הוא זכה מה מספר ההגרלה?
הדירות ב'מחיר למשתכן' נמכרות לפי מ"ר
כל מ"ר מרפסת עולה 40% ממחיר מ"ר בנוי
בשלב מסויים הבינו במשרד השיכון שהקבלנים חוגגים על זה ובונים מרפסות ענק וזה מייקר מאד את הדירות
בחוזים לאחר מכן הם שינו את חישוב המ"ר למרפסות, כך שככל שהמרפסת גדלה המחיר למ"ר יורדת עד למחיר של 0 ש"ח למ"ר, כך שלא יהיה לקבלנים שווה לבנות סתם מרפסות ענקיות.
מעניין לבדוק אם הדירות הללו הם לפני הסעיף החדש הזה או אחרי.

ראובן 23

משתמש מקצוען
קיבלתי הודעה כזאת

שלום רב,

אנו מבקשים לעדכן אותך כי בהגרלה מספר LOT של קבלן מגן - עבודות הנדסה בנאיות בע"מ ביישוב בית שמש בה זכית, התקבלה החלטת הוועדה המקומית, וניתן לקבלן היתר בנייה בתנאים מסוימים, על הקבלן למלא אחר התנאים ולהגיש בקשה לקבלת היתר בניה מלא.

ומהם השלבים הבאים?

1. בתקופה הקרובה יעביר הקבלן לחברת הבקרה את כל מסמכי הפרויקט, לצורך בדיקה ואישור סופי.
2. בדיקת המסמכים על ידי חברת הבקרה ואישורם
3. הזמנה לכנס היכרות עם הפרויקט
4. כשבועיים לאחר כנס ההיכרות, הזמנה לבחירת הדירה

בברכה,
משרד הבינוי והשיכון

יש למישהו מושג כמה זמן התהליך הזה יכול לקחת?
אני קיבלתי את זה ב16/01 ועדדין לא נושעתי

ח. שטיין

משתמש רשום
הפקות ואירועים
פורסם השבוע גם על נופי אום התקשרתי לברר כאילו אני מעונין ואמרו לי שהצפי איכלוס הוא עוד 17 חודש (בעיתון היה כתוב 20 חודש) ובצפי איכלוס של הרוכשים במשתכן מובטח מה 11/2020 עד 3/2021 משאומר שעכשיו הם מבטיחים לשוק החופשי צפי איכלוס של שנה אחרי משכתוב למשתכן
משהו יכול להסביר??? או יודע על הפרויקט הזה מה יהיה???
וכמו שהשמנמן שלח כאן הודעה מהחברה גם אני קיבלתי כזו ביקשתי מהם עכשיו צפי איכלוס מעודכן והם שלחו לי את אותו הצפי של החוזה זאת אומרת עוד כמה חודשים
למה הם מתעקשים???? הרי הם כביכול לא יעמדו בזמנים
אשמח לקבל תשובה/מידע בנידון...

ראש על הכתפיים

משתמש פעיל
פורסם השבוע גם על נופי אום התקשרתי לברר כאילו אני מעונין ואמרו לי שהצפי איכלוס הוא עוד 17 חודש (בעיתון היה כתוב 20 חודש) ובצפי איכלוס של הרוכשים במשתכן מובטח מה 11/2020 עד 3/2021 משאומר שעכשיו הם מבטיחים לשוק החופשי צפי איכלוס של שנה אחרי משכתוב למשתכן
וכמו שהשמנמן שלח כאן הודעה מהחברה גם אני קיבלתי כזו ביקשתי מהם עכשיו צפי איכלוס מעודכן והם שלחו לי את אותו הצפי של החוזה זאת אומרת עוד כמה חודשים
אם בחוזה יהיה תאריך מוקדם
והם לא יעמדו בזה
אז הם ישלמו שכירות..

estyr

משתמש מקצוען
האם אפשר להביא העתק
1599398151899.png

נערך לאחרונה ב:

משה משה משה משה

משתמש פעיל
הדירות ב'מחיר למשתכן' נמכרות לפי מ"ר
כל מ"ר מרפסת עולה 40% ממחיר מ"ר בנוי
בשלב מסויים הבינו במשרד השיכון שהקבלנים חוגגים על זה ובונים מרפסות ענק וזה מייקר מאד את הדירות
בחוזים לאחר מכן הם שינו את חישוב המ"ר למרפסות, כך שככל שהמרפסת גדלה המחיר למ"ר יורדת עד למחיר של 0 ש"ח למ"ר, כך שלא יהיה לקבלנים שווה לבנות סתם מרפסות ענקיות.
מעניין לבדוק אם הדירות הללו הם לפני הסעיף החדש הזה או אחרי.
אודה לכל מי שיוכל לאמת לי את הידיעה הזאת
כי זה מאוד חשוב לי מאחר שזכיתי במספר גבוה יחסית

בירה מכבי

משתמש פעיל
אני יש לי גם כן דירה בנופי אום מחיר למשתכן !
ושאלתי אותם לגבי האיכלוס אמרו לי שיהיה בזמן
מקסימום איחור של חודש חודשיים .
ושאלתי אותם לגבי שוק החופשי שכתוב 20 חודשים
וענו לי שזה לא משנה לגבי מחיר למשתכן
שלחופשי הם רוצים לתת יותר מאוחר אבל שלנו יהיה מוכן.
זה נראה שבאמת מתקדמים יפה
אבל הבעיה שלהם הוא לגבי התשתיות של ד'2
שלא נראה לי שיהיה מוכן לאיכלוס בזמן
אז הם עובדים בכל הכח שיהיה מוכן מצידם
שלא יחייבו אותם בתשלום שכירות כמו שנחתם בחוזה.
אבל בשוק החופשי הם לא רוצים להתחייב לפני שיגמרו בוודאות
את ד' 2 אז מתחייבים ל20 חודשים
ואם יהיה מוכן קודם אז הכל רווח
כך נראה לדעתי

רק שמחות

משתמש פעיל
אודה לכל מי שיוכל לאמת לי את הידיעה הזאת
כי זה מאוד חשוב לי מאחר שזכיתי במספר גבוה יחסית
תלוי באיזה מכרז
בירושלים ברשות השידור זה נכון
אבל בב"ש אני לא יודע
כדאי לעיין בחוברת המכרז הספציפי שלכם ותדעו אם אצלכם זה גם כך

משה משה משה משה

משתמש פעיל
תלוי באיזה מכרז
בירושלים ברשות השידור זה נכון
אבל בב"ש אני לא יודע
כדאי לעיין בחוברת המכרז הספציפי שלכם ותדעו אם אצלכם זה גם כך
איפה אני יכול למצוא את המכרז על הפרויקט שלי?
פרויקט של פרץ לוזון.
הגרלה 1521
תודה רבה

ראובן 23

משתמש מקצוען
תגידו לי אם מי אפשר לברר נורמאלי מתי יהיה לנו כנס זוכים מתי הבניה תתקדם (הקבלן לא מדווח כלום) זה פשוט מתסכל לחכות כזה הרבה זמן וכל פעם בטוחים שעכשיו זה בטוח זז סופית ושוב פעם יש שתיקה ותסכול ומתחילים לחשבן אם זה בכלל היה שווה כל ההרפתקה הזאת יש אם מי לדבר??? אני מאמין שהרבה זוכים מזדהים אם מה שאני כותב אשמח לעצות (וניחומים)

פסגות

משתמש מקצוען
תגידו לי אם מי אפשר לברר נורמאלי מתי יהיה לנו כנס זוכים מתי הבניה תתקדם (הקבלן לא מדווח כלום) זה פשוט מתסכל לחכות כזה הרבה זמן וכל פעם בטוחים שעכשיו זה בטוח זז סופית ושוב פעם יש שתיקה ותסכול ומתחילים לחשבן אם זה בכלל היה שווה כל ההרפתקה הזאת יש אם מי לדבר??? אני מאמין שהרבה זוכים מזדהים אם מה שאני כותב אשמח לעצות (וניחומים)
לא יודע אם זה מנחם, לנו עברו שנתיים עגולות מהזכייה ועד בחירת הדירה
בלי שום עדכונים ממשיים בינתיים

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
מה מספר ההגרלה

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מזדהים מאד
אין עם מי לדבר

פשוט לחכות בסבלנות
אין מה לעשות
זה לוקח המון זמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה