רכישות בחו"ל לאמיצים, אתר רוסי חדש ששולח לארץ הכל

A052

משתמש סופר מקצוען
כנראה מיסי היבוא/יצוא/מקומי ברוסיה נמוכים, ובגלל שאין מיסי יבוא לארץ בפחות מ75$ זה יוצא מאד משתלם.

.pres

משתמש מקצוען
@ממ"ד @זנוויל
מה מיוחד בנעלים האלו?
הם נוחות?
המידות של הנעלים הם כמו המידות בארץ כמו פאקו מישל?

אני נועלת רק נעליים של אקו, קונה כמה זוגות כשאני בחו"ל- כי בארץ אין כמעט דגמי נשים ומה שיש- עולה הון...

המעלות שלהן, בין היתר:
נוחות מאד וגם אופנתיות- כלומר, אני לא צריכה לוותר על הנוחות והבריאות וגם לא על המראֶה. לי למשל, זו הנעל היחידה שפותרת את בעיית הדורבן.
אין ריח של זיעה :eek:... מה לעשות, לפעמים זה קריטי ;) אצלי אין את הבעיה הזו, אבל מכירה מקרוב אחת שבנעלי מוקסין מעור- מזיעה+ ועם מגפיים סגורות וגבוהות של אקו, אין זכר לזיעה ולנספחיה.

המידות שלהן רגילות.

LEVAVOT

משתמש פעיל
לפי מה שאני מבינה זה מידות גובה, כלומר 100 זה לילד בגובה מטר

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

רוצה יותר

משתמש מקצוען
לא מעוניינת לפוצץ שום בועה . . . וגם אני עצמי הזמנתי שם
אבל חפרתי עכשיו קצת בגוגל על האתר ומצאתי אתר ביקורות, והן לא היו מי יודע מה. . .
אני התפלאתי כי זה לא עשה רושם כזה וגם ההזמנה שלי נראה כי היא מתקדמת יפה. לשיקולכם.
להלן הקישור:
Bee.Deals - Wildberries — fashionable online store
ונשמח שמי שהזמין וקיבל, שיעדכן כאן. תודה.

זנוויל

משתמש פעיל
לא מעוניינת לפוצץ שום בועה . . . וגם אני עצמי הזמנתי שם
אבל חפרתי עכשיו קצת בגוגל על האתר ומצאתי אתר ביקורות, והן לא היו מי יודע מה. . .
אני התפלאתי כי זה לא עשה רושם כזה וגם ההזמנה שלי נראה כי היא מתקדמת יפה. לשיקולכם.
להלן הקישור:
Bee.Deals - Wildberries — fashionable online store
ונשמח שמי שהזמין וקיבל, שיעדכן כאן. תודה.
אני הזמנתי וקיבלתי,
תדפדפו למעלה יש עוד כמוני..

A052

משתמש סופר מקצוען
האתר הזה הוא כמו אמזון רוסי. יש מוצרים שנמכרים דרך האתר עצמו ויש מוצרים שנמכרים דרך מוכרים צד שלישי. ופה הבעיה ובמיוחד שאין גם ביטוח על הקניה כמו paypal
תמיד יש את הביטוח של חברת האשראי על אי קבלת תמורה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה