רכישות בחו"ל לאמיצים, אתר רוסי חדש ששולח לארץ הכל

רוצה יותר

משתמש מקצוען
אצלי בדלת הבית.
תוך כמה זמן? פשוט ביצעתי שם עכשיו הזמנה (של קרוקס, מחירי רצפה לקרוקס מקורי. אין למצוא במחיר הזה.)
וחשוב לי לדעת אחרי שנכוויתי עם ג'ורג'. (גם הגיע בסופו של דבר ב"ה, ואחרי שכבר קיבלתי החזר, אבל אחרי חודשיים)

ממ"ד

משתמש מקצוען
תוך כמה זמן? פשוט ביצעתי שם עכשיו הזמנה (של קרוקס, מחירי רצפה לקרוקס מקורי. אין למצוא במחיר הזה.)
וחשוב לי לדעת אחרי שנכוויתי עם ג'ורג'. (גם הגיע בסופו של דבר ב"ה, ואחרי שכבר קיבלתי החזר, אבל אחרי חודשיים)
הזמנתי ב 9/12, קיבלתי ב 27/12

זנוויל

משתמש פעיל
17 יום..

אוהבת לדעת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אפשר קישור

רק שמחות

משתמש פעיל
ראיתי שיש באתר נעלי בית של בירקנשטוק במחיר מגוחך, זה המקורי? דגם מסוים יוצא בסביבות 80 ש"ח...

רוצה יותר

משתמש מקצוען
יכולה להביא לי קישור?
תודה
זה הקישור
עריכה: סליחה אני רואה שהתכוונת בטח למיורל. פשוט תלחצי על העמוד הזה, ואז תלכי לדף הבית,
שם יש לכל קטגוריה את המותגים שלה ומתחת לילדים תראי את מיורל. תלחצי על מיורל.

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
לפני כמה ימים התקשר אליי הדוור (או שליח), ואמר שיש לו בשבילי חבילה והוא היה בכתובת לא נכונה,
הוא אמר שהוא עושה שינוי כתובת, ואני מקווה שלא יחזירו את זה חזרה,
מה אני יכולה לעשות?
דיברתי עכשיו עם דואר ישראל, הם אמרו שהם לא יכולים לעזור לי מכיוון שהמספר מעקב שהם נתנו לי מתחיל ב- WBIL

מוביט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נערך לאחרונה ב:

זנוויל

משתמש פעיל
לפני כמה ימים התקשר אליי הדוור (או שליח), ואמר שיש לו בשבילי חבילה והוא היה בכתובת לא נכונה,
הוא אמר שהוא עושה שינוי כתובת, ואני מקווה שלא יחזירו את זה חזרה,
מה אני יכולה לעשות?
דיברתי עכשיו עם דואר ישראל, הם אמרו שהם לא יכולים לעזור לי מכיוון שהמספר מעקב שהם נתנו לי מתחיל ב- WBIL
זה לא מול דואר ישראל
זה מול חברת "בר כל הארץ"
תנסו לתפוס אותם בטלפון 073-2131968

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה