רכישות בחו"ל לאמיצים, אתר רוסי חדש ששולח לארץ הכל

לילי 1

משתמש מקצוען
מידות בגדי נשים שונות מהמידות האירופאיות-ישראליות ושונות גם מהמידות באנגליה.
שמנה לב, זה מאוד מטעה
צריך לקחת בערך שתי מידות יותר. כתוב על דוגמנית סטנדרטית באתר שהיא לובשת 42.
לא מצאתי כמעט מידע בעברית על המרת מידות מרוסי לישראלי אז אני מוששה להעלות מידע מדויק.
רק קריאה לזהירות.

רוצה יותר

משתמש מקצוען
אני הזמנתי וקיבלתי,
תדפדפו למעלה יש עוד כמוני..
תוך כמה זמן הגיע? באיזה מצב?
האתר הזה הוא כמו אמזון רוסי. יש מוצרים שנמכרים דרך האתר עצמו ויש מוצרים שנמכרים דרך מוכרים צד שלישי. ופה הבעיה ובמיוחד שאין גם ביטוח על הקניה כמו paypal
איך אפשר לראות ביקורות? כי אני לא מצאתי שום מקום בו אפשר לראות ביקורות. יש רק דירוגים.
כמו"כ הם מצהירים בפירוש שכל המוצרים שלהם הם 100% אורגינל, ובתמונות הם גם נראים כך, כך שזה די תמוה בעיני.

Panda

משתמש מקצוען
כמו"כ הם מצהירים בפירוש שכל המוצרים שלהם הם 100% אורגינל, ובתמונות הם גם נראים כך, כך שזה די תמוה בעיני

אני מקווה שינגישו עוד מידע כי האתר בעל פוטנציאל גדול , עשיתי הזמנה ראשונה היום.

כתבו כמה פעמים שבאתר המקור הרוסי אפשר לראות את הביקורות ומידע מלא יותר.

זנוויל

משתמש פעיל
תוך כמה זמן הגיע? באיזה מצב?

איך אפשר לראות ביקורות? כי אני לא מצאתי שום מקום בו אפשר לראות ביקורות. יש רק דירוגים.
כמו"כ הם מצהירים בפירוש שכל המוצרים שלהם הם 100% אורגינל, ובתמונות הם גם נראים כך, כך שזה די תמוה בעיני.
קיבלתי עם שליח עד הבית תוך 3 שבועות מההזמנה
הגיע המוצר המקורי(כך נראה) במצב מעולה, תואם להזמנה..

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
יש שם מלא מותגים שמוכרים בדוליבול והכל ממש בזול שווה
את יכולה לשלוח קישורים?
כי אני לא ראיתימשהו מענין

cheem2

משתמש רשום
מידות בגדי נשים שונות מהמידות האירופאיות-ישראליות ושונות גם מהמידות באנגליה.
שמנה לב, זה מאוד מטעה
צריך לקחת בערך שתי מידות יותר. כתוב על דוגמנית סטנדרטית באתר שהיא לובשת 42.
לא מצאתי כמעט מידע בעברית על המרת מידות מרוסי לישראלי אז אני מוששה להעלות מידע מדויק.
רק קריאה לזהירות.

טוב
שאלתי חברה רוסיה
היא הביאה לי טבלה להמרת בגדי נשים , ילדים לא היה לה
היא מידה 40 בארץ - סימנה את המידה
IMG-20210104-WA0011 (1).jpg

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

דיויד כץ

משתמש פעיל
לא
עשיתי הזמנה ראשונה שהגיעה היום (מושלם)
ועוד הזמנה שהזמנתי שבועיים אח"כ ועלתה 74.4
אגב וסליחה שאני סוטה מהנושא איך הולך תהליך הדרישה לתשלום מכס?
מי פנה אליך?
ומי גובה? וכמה זמן לוקח כל הפרצודרה של המכס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה