סיפור בהמשכים יציאת חירום

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית

+shira

משתמש סופר מקצוען
עניין של היצע וביקוש..

כנראה יסתיים בפרק הבא. אבל ככה חשבתי גם לפני הפרק הקודם.
לא! בבקשה.
גם אם אנשים חוששים להגיב שמא יזוהו עם הטירוף המשובח הזה, בסתר ליבנו כולנו נהנים עד אימה.
זה פשוט חסר תחליף. אסור להפסיק את זה.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הכתיבה משובחת, אין ספק, ומטבעות הלשון הן בכלל חגיגה לאינטליגנציה.

אבל העלילה המופרעת - נראית כמו הסיפור בהמשכים שנכתב פרקים פרקים על ידי חברי הפורום, וכל אחד לקח אותו לפינה אחרת, עד שהמטוס התרסק עם כל הגיבורים שעליו...

הפרק הראשון מתחיל עם סיפור נחמד על בעל צדיק שלא כל כך מעוניין לצאת עם אשתו, שנשמתה כמעט יוצאת לבלות איתו, ואחרי כמה פרקים אנחנו נרמזים כי מדובר בעצם באחת שנפלה לכת השאלים... והסיפור ההזוי עם הרכיבה על האופנוע, שמחליק לדין ודברים של הקנאים עם האופנוען, כשגיבור הסיפור פתאום נזנח...

אני בכל אופן, מוכן להצהיר נחרצות שלא אעלה על אופנוע לא מוכר, גם אם בעליו יראה לי את כל אלבומי התמונות שלי מאז שנולדתי...

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
הכתיבה משובחת, אין ספק, ומטבעות הלשון הן בכלל חגיגה לאינטליגנציה.

אבל העלילה המופרעת - נראית כמו הסיפור בהמשכים שנכתב פרקים פרקים על ידי חברי הפורום, וכל אחד לקח אותו לפינה אחרת, עד שהמטוס התרסק עם כל הגיבורים שעליו...

הפרק הראשון מתחיל עם סיפור נחמד על בעל צדיק שלא כל כך מעוניין לצאת עם אשתו, שנשמתה כמעט יוצאת לבלות איתו, ואחרי כמה פרקים אנחנו נרמזים כי מדובר בעצם באחת שנפלה לכת השאלים... והסיפור ההזוי עם הרכיבה על האופנוע, שמחליק לדין ודברים של הקנאים עם האופנוען, כשגיבור הסיפור פתאום נזנח...

אני בכל אופן, מוכן להצהיר נחרצות שלא אעלה על אופנוע לא מוכר, גם אם בעליו יראה לי את כל אלבומי התמונות שלי מאז שנולדתי...
תודה על הביקורת. חיכיתי לה.
לצערי, הסיבה היחידה שאני מתיישב לכתוב היא נטו כתחביב. ולכן, כל אשר תסבול המקלדת תאלצו לסבול גם אתם.

בקשר לאופנוע, אם רק אשתך תרצה בכך, כנראה שתעלה גם על הוברבורד באמצע רבי עקיבא.

הפרק הבא אי"ה יבוא לאחר ימי היגון אשר יהפכו לנו לשמחה.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לצערי, הסיבה היחידה שאני מתיישב לכתוב היא נטו כתחביב. ולכן, כל אשר תסבול המקלדת תאלצו לסבול גם אתם.
לדעתך כל שאר ניקי הפורום מתיישבים לכתוב בתשלום?

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה

לילך אור

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
צילום מקצועי
עבר, נגמר,
החלו כבר ימי הרחמים..
אפשר עוד??????????
אולי הכוונה היא כאשר יהפכו לנו לשמחה. עוד סיבה לחכות למשיח.
להתיאש וזהו?
@אי פה אי שם
זה בסדר שהפרעתי לכבוד הסופר לישון?
הנה התשובה, רבותי:
אך מה לעשות, אנשים טרודים
וכן, גם אני מחכה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה