מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

ST_B

משתמש מקצוען
יש לטל זכריה טבלאות כאלו גם להגרלות קודמות?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אני רוצה להירשם עכשיו- לא הולך לגור בשום מקום שאזכה
שלוש אופציות
בית שמשניק
פסוק לי פסוקך
1?
2?
3?
מניסיון שלי עדיף להירשם למקומות עם סיכויי זכיה סבירים, ולא להסתנוור יותר מידי מהרווחים הצפויים במקומות שהזכייה בהם כמעט ואינה ריאלית...
לכן בשני המקומות הראשונים הייתי בוחר בקריית גת (כרגע 10.31%) ובאלעד (5.44%), ובמקום השלישי הייתי מתלבט בין בני עי"ש (6.01%) לקרית עקרון (3.88%), כשאני מאמין שבסופו של דבר הייתי בוחר בקרית עקרון עקב הרווח הצפוי הגבוה שם משמעותית.

אחג

משתמש מקצוען
מניסיון שלי עדיף להירשם למקומות עם סיכויי זכיה סבירים, ולא להסתנוור יותר מידי מהרווחים הצפויים במקומות שהזכייה בהם כמעט ואינה ריאלית...
לכן בשני המקומות הראשונים הייתי בוחר בקריית גת (כרגע 10.31%) ובאלעד (5.44%), ובמקום השלישי הייתי מתלבט בין בני עי"ש (6.01%) לקרית עקרון (3.88%), כשאני מאמין שבסופו של דבר הייתי בוחר בקרית עקרון עקב הרווח הצפוי הגבוה שם משמעותית.
בהומור: הסתנוורת בסוף, הלכת לאיפה שהזכייה גדולה - קרית עקרון, ולא איפה שהסיכויים גדולים - בני עי"ש...
כמובן שכוונתך הייתה להתייחס גם ובעיקר לסיכויים ולא רק לרווח, אבל כמובן שאם בני עי"ש הרווח יותר מכפול מקרית עקרון, אז למרות שקרית עקרון סיכוייה כמעט כפולים מבני עי"ש, הצדדים נהיים שקולים, ונטו אצלך לכיוון בני עי"ש

חזק וברוך

גם אני מצטרף להצעה של מאמר מסודר על כל החישובים והנתונים

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
@בית שמשניק אם הרווח הצפוי על קריית גת צפון - 430K הוא יחסית נמוך לעומת שאר המקומות
עדיין שווה להירשם לקרית גת?
לדעתי עדיין שווה, בגלל סיכויי הזכיה הגבוהים משמעותית ממקומות אחרים.
אגב, באופן מעניין, בדירות 3 חד' הרווח מעט גבוה יותר ועומד על 490K, כך שמי שיזכה שם כמשקיע ותהיה לו אפשרות בחירה עדיף לו לבחור בדירת 3 חד'.

פצצת זרחן

משתמש חדש
איך אפשר לדעת כמה אנשים כבר נרשמו בסך הכל, כדי לדעת עד היכן יגיעו אחוזי הזכייה???

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
איך אפשר לדעת כמה אנשים כבר נרשמו בסך הכל, כדי לדעת עד היכן יגיעו אחוזי הזכייה???
ע"י 3 צעדים
1. לבדוק בכל עיר את ההגרלה שאליה נרשמו הכי הרבה זכאים.
2. לחבר את תוצאת כל הערים יחד.
3. לחלק ל3.
זה המינימום של מספר הנרשמים (כי יתכן שיש כאלו שלא נרשמו ל3 ערים).

שלמל'ה

משתמש רשום
אפשר להביא את מספרי ההגרלה של קרית גת שמיועד לחרדים כי הבנתי שלא כדאי להירשם להכל בקרית גת אלא רק למערב או משהו כזה מישהו יכול לפרט ע''פ מספרי הגרלות [כך הבנתי מעו''ד רוזנבלט שיש חלק חילוני שלא מומלץ...]

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
תיקנתי את קובץ האקסל שהעלו כאן היום ממדלן על פי טבלאותיו של טל זכריה.
יש פירוט הנחות לפי אחוזים, לפי סכומים, לפי 3 חד', 4 חד', או 5 חד'. (השתדלתי ברוב העמודות להפריד בין קרית גת צפון לבין קרית גת מערב).
חושב שהנתונים עכשיו הרבה יותר מדוייקים
בבקשה.

קבצים מצורפים

• אקסל מתוקן.xlsx
    KB 66.9 · צפיות: 55

עושה שליחות

משתמש רשום
מישהו מכיר את הישוב בני עי"ש?
מקום דתי? חרדי?
מה יש שם? מה העיר החרדית הכי קרובה?
תודה לעונים!

להלן טבלת אקסל המבוססת על הנתונים הנ"ל
הבהרות על הטבלת אקסל המצו"ב - לכל עמודה יש הערה באותו הספרה המופיעה מעל העמודה.
1. הערים בהם התכנון מיועד לצביון חרדי: אלעד, רכסים, קרית גת (-רק מערב דהיינו הגרלות 2340 ,2341 ,2345 ,2349 ,2358).

2. סדר ביצוע ההגרלות בפועל הינן לפי גודל הערים.

3. בכל הגרלה מוקצית כמות מסוימת בעדיפות לגרים באותו יישוב (ב-3 שנים האחרונות או ב-4 מתוך-10 שנים האחרונות).

4. המחירים המופיעים בעמודה זו (מלבד צפת) הינם לפני הנחה של 20% ועד ל300,000 לדירה.

5. הכוונה למחיר הממוצע הסופי (לפני מדד) לדירת 100 מ"ר + חניה ומחסן ומרפסת, כמובן שישנם מגוון דירות והמחירים משתנים בהתאם לגודל.

6. בחלק מערי הפריפריה יש מענק נוסף מלבד ההנחות, כמצו"ב.

7. הסבר: ההנחה הבסיסית של 20% הינה ממחיר לפי שומה שנערכה בשנת 2020, לאחמ"כ עלו מחירי הדירות ברוב היישובים לכן בדר"כ התוצאה שההנחה בפועל הינה יותר, ההשוואה הינה לעומת מחירי השוק הממוצעים בדירות חדשות באותו השכונה - ואין להסתמך על האמור בלבד, ללא התייעצות עם גורמי מקצוע.

8. החישוב לרווח הצפוי במכירת הדירה (גם בעמודה 7) נעשו על בסיס דירת 4 חד' של 100 מ"ר.

9. כדאי לקחת בחשבון את סיכויי הזכייה בכל עיר ולא רק עיר מועדפת או רווח צפוי, חשוב לציין שסיכויי הזכייה מעודכנים נכון להשבוע - וילכו ויתמעטו עם התקדמות ההרשמה, כמו"כ לבני מקום הסיכוי גבוה בהרבה (לדוג' נכון לעכשיו סיכוי הזכייה של תושב אלעד בהגרלות באלעד הינו 28%).

קבצים מצורפים

• דירה בהנחה - שבט תשפ''ד.xlsx
    KB 11.6 · צפיות: 75

חסידישער

משתמש חדש
מישהו יודע מה סדר ההגרלות בתוך כל עיר בין הפרוייקטים השונים (משנה לגבי קרית גת בין האזור החרדי לחילוני)

שוקי123456

משתמש רשום
תכלס, האם יש מה להפסיד כשנרשמים להגרלות גם בקריית גת צפון,
או שאולי בגלל שהזכייה לא וודאית בשום מקום אז אולי כדאי להירשם לכמה שיותר הגרלות ואז יש סיכויי זכיה יותר גבוהים,
כנ"ל גם לגבי הפרויקטים באלעד, דיברו פה על פרויקט שתקוע אם קיר אקוסטי ובמ"ד חסידי , שככל הנראה זה דבר שיכול לקחת הרבה מאוד שנים (ככה זה איפה שיש מחלוקת)

נראה לי שישמחו לקבל פה פירוט של הפרוקיטים באלעד עם בעית הקיר אקוסטי
(וגם אני בניהם)
וכ"כ אשמח לדעת מה סדר ההגרלות בתוך היישוים עצמם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  26  פעמים

לוח מודעות

למעלה