מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

LIFE'S GOOD

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
כל מקום שהגיע לשם תוכנית מחיר למשתכן המחירים בו קפצו בלי פרופרציה.
זה נכון לבני ברק, בית שמש, רכסים....
זו בהחלט דעה אחת. אבל המכוני מחקר לא הכריעו בנושא.

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
____ _________ _____ __ ___'__ _____ _______ _______ _____ ______.jpg

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לפי השמועות האחרונות בנוגע למועד ההגרלה הבאה מדברים על אחרי החגים - כלומר עוד כ3 חודשים.
בינתיים כל העיניים נשואות לתאריך 21/8 שבו אמור להיסגר המכרז לחרדים בקרית גת על 3411 יח"ד. אם לא יהיו עיכובים במכרז, ויהיו הצעות של יזמים, אולי זה עוד ייכנס להגרלה הבאה.

קבצים מצורפים​

• 1689263324117.png

98760

משתמש רשום
זה נכון שמי שזוכה במחיר למשתכן יש לו ריבית רק של 3%?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
נקרא משכנתא זכאות.
לא דווקא מי שזכה במחיר למשתכן אלא כל מי שאין לו דירה ועוד כמה קריטריונים.
3% ריבית, צמוד למדד.
כיום זה ממש לא משתלם, אפילו ברמת הריבית הנוכחית, כי זה יותר יקר מכל משכנתא אחרת.
לפני כ25 שנה זה היה להיט גדול אצל הזוצי"ם. כי הריבית בסוף שנות ה90 היתה גבוהה מאד, והתנאים הללו היוו הנחה משמעותית (אני זוכר שקיבלתי באותם ימים על פק"מ בבנק דיסקונט עם תחנת יציאה כל 3 חודשים 9% ריבית...)

צבי1

משתמש פעיל
בהגרלה בפתח תקוה על 78 דירות הבן שלי נמצא ברשימת המתנה מספר 15
יש טעם לחכות ?
מהם אחוזי הסיכוי שלו לזכות ?
והאם הוא מפסיד בזה שהוא בוחר את הדירות האחרונות בפרויקט
תודה מראש לכל העונים
יש מקומות שהביטולים הגיעו ל-30%
ויש מקומות שהעיסקה מאוד מאוד שווה, אז היה רק 15% ביטולים+-
אף אחד לא יודע כרגע שגם יותר קשה לזו"צ להוציא משכנתא כמה % ביטולים יהיה
כמה הרווח המתוכנן שם?
זה גם לא מגביל להרשם לבנתיים בהגרלות שוות אחרות אם יהיה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
באתר דירה בהנחה - בלשונית "טרם נפתח להרשמה" - ישנן 3 הגרלות חדשות המתוכננות בבית שמש על 80 דירות בסה"כ (מגרשים 11,12,13). כתוב שם שזה בשכונת "בעדיה+בן הגבעות". מישהו יודע למה הכוונה?
מצ"ב צילום מסך של אחת ההגרלות:

1689677641279.png

קפה קפה

משתמש מקצוען
מישהו יודע להסביר לי לפי זה מה הסיכויים שלי לזכות בהגרלה הזו?
אני מבין שהמיקום בהגרלה הוא 129 על 119 דירות.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מישהו יודע להסביר לי לפי זה מה הסיכויים שלי לזכות בהגרלה הזו?
אני מבין שהמיקום בהגרלה הוא 129 על 119 דירות.
המספר 129 הוא ב"מיקום זכייה" או ב"מקומך בתור"? (יש באתר שתי עמודות שונות). אם אתה 129 ב"מיקום זכייה" אז יש סיכוי טוב (סה"כ 10 ביטולים). אבל אם אתה 129 ב"מקומך בתור" אז אין סיכוי (כי צריך 129 ביטולים, וזה לא יקרה).
1689847171174.png

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה