מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בונה אתרים

משתמש פעיל
כוונת ומסירות הועד ברוכה וראויה להערצה
רק שימו לב שבהגרלות מחיר מטרה נקבע מראש לקבלנים גודל הדירות כך ש50 אחוז מהדירות הם דירות 5-6 חדרים
לפי התחשיב מחיר דירת 5 חדרים הוא כמליון וחצי ש"ח אחרי ההנחה [מכיון שגובה ההנחה מוגבל ל300000 ובתחשיב שגודל דירה ממוצע הוא 120 מטר ומוסיפים לזה את מחיר החניה מחסן ומרפסת] ], כנראה שזה עיסקה נדלני"ת טובה, אבל ספק גדול האם מי שיש לו יכולת לקנות דירה במליון וחצי מחפש דירות בהגרלות בנוף הגליל,
בנוסף רק 15 אחוז מהדירות הם דירות 3 חדרים כך שמי שבונה על דירת 3 חדרים בפחות ממליון ש"ח צריך לזכות במקום טוב מאוד בהגרלה
זה 300,000 שקל הנחה מהמחירים של 2018!!!
ככה שבפועל ההנחה יותר גדולה
יש אנשים צדיקים אבל אינטרסים יש לכולם
ובגלל שבדבר אחד עובדים אולי עם אינטרס או שטועים לשיטתי
לא צריך לנתק איתם את הקשר
ומי שמכיר את האזור שם של נוף הגליל ושכונת הר יונה
יודע שהמקום לא הצליח כמו שתוכנן
וגם האזור שם מלא בני דודים
אבל אולי עוד כ5 שנים שהדירות יהיו מוכנות זה יהיה אחרת
ואולי יהיה כמו הדמיון שהתרחב עד טבריה
אבל אני אישית לא הייתי ממליץ להמר על זה
אפילו שהמקום עבר הרבה קשיים
עדיין זה היה ונותר המקום היחיד שניתן לבנות בו באחת עשרות אלפי דירות ושכונות ענק לציבור החרדי בלבד
מבלי לריב עם חילונים, ומבלי לחכות שהחילונים יסכימו לעזוב, ומבלי לפגוע בחינוך של הילדים, בנוסף לשטחים הענקיים לשטחי ציבור לכל קהילה וקהילה!
בתי כנסיות, מקוואות, מוסדות לימוד לבנים ולבנות ועוד ועוד

זה דבר שאין לו אח ורע לא בטבריה לא בעפולה לא בחיפה ולא בחריש, הוותמ"ל דן כבר בשיווק של 3200 דירות לציבור החרדי,
נכון שזה קצת רחוק אבל גם עפולה היא במרחק של כ10 דקות נסיעה משם, וטבריה וצפת הם עוד יותר רחוקות משם, וגם לגביי הבני דודים לא נראה שלגור באיו"ש זה בהרבה יותר בטוח....כמו לקבל בקבוקי תעברה בעוקף חוסאן בדרך לביתר עילית, או בקבוקי תעברה על הגדר במודיעין עילית, או ההצתות שהיו בשומר החומות בחיפה כולל בשיכון סערט ויזניץ, ומהומות שהיו בלוד שנמצאת שם שכונת אחיסמך....הכל בסוף זה עניין של פסיכולגיה ושיווק...

למה אנשים נמנעים מלהירשם בעמנואל זה 40 דקות מבני ברק שעה וחצי מירושלים שעה ו20 מביתר וז מקום חרדי ?
זה ממש מעניין יש למה הרבה מהציבור לא נרשם לשם

יאיר צ

משתמש פעיל
זה 300,000 שקל הנחה מהמחירים של 2018!!!
ככה שבפועל ההנחה יותר גדולה

עדיין זה היה ונותר המקום היחיד שניתן לבנות בו באחת עשרות אלפי דירות ושכונות ענק לציבור החרדי בלבד
מבלי לריב עם חילונים, ומבלי לחכות שהחילונים יסכימו לעזוב, ומבלי לפגוע בחינוך של הילדים, בנוסף לשטחים הענקיים לשטחי ציבור לכל קהילה וקהילה!

זה דבר שאין לו אח ורע לא בטבריה לא בעפולה לא בחיפה ולא בחריש, הוותמ"ל דן כבר בשיווק של 3200 דירות לציבור החרדי,
נכון שזה קצת רחוק אבל גם עפולה היא במרחק של כ10 דקות נסיעה משם, וטבריה וצפת הם עוד יותר רחוקות משם, וגם לגביי הבני דודים לא נראה שלגור באיו"ש זה בהרבה יותר בטוח....כמו לקבל בקבוקי תעברה בעוקף חוסאן בדרך לביתר עילית, או בקבוקי תעברה על הגדר במודיעין עילית, או ההצתות שהיו בשומר החומות בחיפה כולל בשיכון סערט ויזניץ, ומהומות שהיו בלוד שנמצאת שם שכונת אחיסמך....הכל בסוף זה עניין של פסיכולגיה ושיווק...
למה למען ה' אנחנו צריכים להסתבך פה עם כל מיני הגרלות בכל מיני מקומות שאנחנו לא מכירים, ולא עושים משו נורמאלי, לכו תשכנעו אותי שלגור בקצה העולם ימינה
(שמאלה זה החילוני שמתחרד)
זה הדבר הטוב ביותר וההתפתחות הטובה ביותר עבורנו,

יאיר צ

משתמש פעיל
למה אנשים נמנעים מלהירשם בעמנואל זה 40 דקות מבני ברק שעה וחצי מירושלים שעה ו20 מביתר וז מקום חרדי ?
זה ממש מעניין יש למה הרבה מהציבור לא נרשם לשם
נראה לי שיש קצת סטיגמה על המקום בלשון המעטה, וחוצמזה, לא צריך לשם אוטובוס ממוגן?

סלום

משתמש פעיל

זה שיש אופציה להקים זה לא נראה לי מושך לרוץ להקים ,לא דומה לגור בעיר באזור ערבי לבין לגור מול חלון של ערבי

בונה אתרים

משתמש פעיל
זה שיש אופציה להקים זה לא נראה לי מושך לרוץ להקים ,לא דומה לגור בעיר באזור ערבי לבין לגור מול חלון של ערבי
אין בחלון ממול ערבי
וכאמור לגור בביתר עילית ומודיעין עילית תל ציון וכדומה ולנסוע בכבישי איו"ש זה בהרבה יותר מפחיד
ויש גם הרבה מאד ערבים בחיפה ואפילו לעפולה מתחילה הגירה ערבית
המהומות בשומר החומות היו דווקא בחיפה ובעיקר ובאחיסמך איפה שיש הרבה מאד חרדים
ודווקא בנוף הגליל היה שקט....

נערך לאחרונה ב:

די

משתמש סופר מקצוען
נראה לי שיש קצת סטיגמה על המקום בלשון המעטה, וחוצמזה, לא צריך לשם אוטובוס ממוגן?
היום הסטיגמה כבר פקעה... (אם הולכים לעפולה או להר יונה שהרבה יותר רחוקות, למה לא ללכת לעמנואל יישוב קרוב וחרדי?)
לא צריך אוטובוס ממוגן, נסיעה חצי שעה לבני ברק כשאין פקקים (בשעות הבוקר כמובן יש פקקים), ברב קו זה נקרא "מזרח גוש דן" 20 דק' מכפר סבא.
יישוב שכולו חרדי. המחירים במקום מזנקים...

קוה אל ה'

משתמש צעיר
למה למען ה' אנחנו צריכים להסתבך פה עם כל מיני הגרלות בכל מיני מקומות שאנחנו לא מכירים, ולא עושים משו נורמאלי, לכו תשכנעו אותי שלגור בקצה העולם ימינה
(שמאלה זה החילוני שמתחרד)
זה הדבר הטוב ביותר וההתפתחות הטובה ביותר עבורנו,
,
אם יש לך 2 מליון, תקנה בבני ברק. הכל טוב

אסתי222

משתמש חדש
דרוש מידע בדחיפות!
נרשמתי להגרלה אתמול
רציתי לשאול אם יש לי אפשרות לבטל את ההרשמה להגרלה
מבלי לפגוע ברשימת המתנה שלי?
ואם כן תוך כמה זמן אפשר לבטל?
אפשר לבטל את ההרשמה עד מועד סגירת ההרשמה
לדירות שעדיין למצא בוצעו הגרלה אין רשימת המתנה ואין לזה שום קשר למועד ההרשמה, זה שנרשם אחרון יש לו אותו סיכוי לזה שנרשם ראשון.

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
נראה לי שצריך. חבר שלי נהרג בפיגוע באוטובוס בדרכו לביתו בעמנואל לפני 20 שנה בערך...
וכמדומה בעיני שגם לא מזמן היה שם פיגוע דומה.

POKER

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מקודם קיבלתי הודעה שנפתחו הגרלות חדשות בכל הארץ במסגרת 'דירה בהנחה'. - שווה לבדוק...
נ.ב. מחירים יחסית יקרים ל'דירה בהנחה'.

יאיר צ

משתמש פעיל
טבריה... מתחרדת בטירוף!!!
ובקיץ כל החברים והדודים והאחים קופצים לביקור (לא תמיד זה מתאים אבל.....) ואתה זה שרוכב על הסוס.....
לא הבנתי המארח הוא זה שרוכב או שהוא דווקא הסוס
זה נשמע שאתה רוצה להמליץ על כך לדודים שלך;););)

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
נראה לי שצריך. חבר שלי נהרג בפיגוע באוטובוס בדרכו לביתו בעמנואל לפני 20 שנה בערך...
וכמדומה בעיני שגם לא מזמן היה שם פיגוע דומה.
לפני 20 שנה היה פיגועי ירי
מה שהיה לא מזמן אני חושב שזה רק אבנים

אגב, גם בדרך לנוה יעקב וביתר זרקו אבנים
ולפני 25 שנה זרקו אבנים גם בכביש 443 בדרך לק"ס

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

כל זה בתנאי שיסבסדו את מחיר פיתוח הקרקע
אחרת לקבלנים זה יהיה מאד יקר לבנות שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה