משנת יוסף האשכול המרכזי של "משנת יוסף"

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אמור להיות בגדי חורף השבוע?
ככה היה רשום בדף שלנו השבוע
ואני לא רואה כלום(בני ברק)

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
לנו יש כל מיני - סוודרים, צעיפים וכו'. נראה לי שכל תחנה יש משהו אחר.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
לנו יש כל מיני - סוודרים, צעיפים וכו'. נראה לי שכל תחנה יש משהו אחר.
איזה עיר?
היה אמור להיות מלא סריגים
ציציות
וכו
יש כמה פריטים בודדים
כמו כפפות וכובע

נמבר וואן

משתמש פעיל
סליחה על הבורות אבל מה השימוש של "מנקה מקטרות" שהם מוכרים כל שבועיים?
יצירות? גנים?

קופסא קטנה

משתמש מקצוען
מישהו יודע להגיד לי איך הגליל של מפת ניילון שלהם? כתוב שזה עבה מאד
זה באמת עבה? כי אני אוהבת מפה ממש עבה, כזו שלא זזה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
ממש לא!!!!
לדעתכם ניתן להתלונן ע"ז?

עוד אחת....

משתמש מקצוען

ניסיתי לבדוק לא רשום על אירזות עובי של נילון.
א"כ זה נתון לויכוח
באופן יחסי למפות ניילון זאת בהחלט מפת ניילון עבה אולי לא בעובי של מפת קריסטלים אבל הגליל בהחלט עבה.
אבל שוב פעם זה הכל עניין יחסי למה שאתם רגילים או למה שאתם מצפים שיקרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה