מידע שימושי האשכול הגדול לרעיונות למשלוחי מנות!

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
רעיון למשלוח מנות חמוד להכין אייס קפה וסופלה שוקולד ולרשום:" יהודי קם בבוקר מכין לו כוס קפה מר מאוד ושחור מאוד מוסיף סוכר שזה לבן מאוד ומתוק מאוד שופך מים רותחים חם מאוד ומעל הכל שופך חלב קר - בקיצור ניגודיות מוחלטת חם קר, מר מתוק, שחור לבן, ואומר לריבונו של עולם אני לא יודע איך ומה עכשיו יהיה חם קר, שחור לבן, מר מתוק, אבל מה שבטוח שהוא יהיה שהכל נהיה בדברו"

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש עוד רעיונות בהמשך........

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
למה אי אפשר להפסיק עם המוסכמות ההזוייה הזו של נתינת מתנה בתוספת למחיר שאספו מכלל ההורים.
בימים עברו אספו בכדי לחסוך הוצאה גדולה של קניית מתנה באופן אישי.
נכון שצריך להודות, אך למה לא לתת חפיסת שוקולד ומכתב כינה ולהשתתף יחד עם כולם ודי??
זה הפך להיות מוגזם והוצאה מטורפת למשפחה עם הרבה ילדים.
על מה ולמה???
תאמיני לי שאני הראשונה שיוצאת נגד זה. רק מה? כולם (רובם) נותנים גם בנפרד...
ואם לא אתן אהיה בין היחידות שלא נותנות. ביננו, מתנה נוספת לגננת זה מעין שוחד שתתייחס לילד.. יוצא שהגננת זוכרת מי הביא גם בנפרד ומי לא ולכן שווה לי ההשקעה בשביל היחס לילד.

שרישל

משתמש חדש
נחמד לקבל גם לאיסטניסטים, גם לא חייבים לאכול במיידי, וגם תמיד יהיה מי שיאכל בתור נשנוש או בתוספת לסעודה:
  • קערה ח"פ עם שקית של לקט ירקות/חסה של חסלט
  • בקבוק רוטב או כוסית מוס ח"פ עם רוטב שהכנתם...
  • שקית עם לקט אגוזים וחמוציות/שקית נשנושים וכו'.
אפשר להדפיס מתכון, לגלגל כאגרת ולצרף לקערה. לעטוף הכל הצלופן שקוף וסרט רחב למעלה.
אפשר להכין מתכון פורימי באגרת: למשל ליד החסה לרשום חוסי על עצמך....וכד'

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עשיתי פעם לגננת משהו קטן ושיא החמוד בקופסא מעוצבת שמתי קרם יידים מגבת יידים קטנה צמיד אצבעות שוקולד ורשמתי: מרגישים שהילד ביידים טובות"

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תקשיבו משהו הזוי ששמעתי היום
חברה של אחותי שלחה לכמה חברות שנה שעברה משלוח מנות בתוך טיטול!
המסר: חברות לא מחליפים

שאגתי מצחוק, לאן אנשים יגיעו...

איכסססססס.
בחילה רק מלקרוא את זה!!!!!!

tami.arc

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
עשיתי שנה שעברה משהו בסגנון,
מאוד פשוט וקל:
upload_2019-2-12_10-44-16.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  37  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה