מידע שימושי האשכול הגדול לרעיונות למשלוחי מנות!

נעליים

משתמש מקצוען
אם לא תהיה לך ברירה תיאלצי לעשות את זה
גמני לא ממש אוהבת את התחפושת הזו (קלאסית ונדושה, דורשת המון עבודה ובכלל בכלל לא פרקטית, בפרט בפורים שזה יום הממתקים הבינלאומי...;))
אבל אני יודעת שכשבתי תגדל היא תבקש את זה ובעז"ה לא אמנע ממנה..
אז גם אני לא התחפשתי לכלה... וגם הבנות שלי שכבר עברו את הגיל, לא אהבו או לא רצו את זה...:p

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
אז גם אני לא התחפשתי לכלה... וגם הבנות שלי שכבר עברו את הגיל, לא אהבו או לא רצו את זה...:p
אם כך מעולה
הצלחת להתחמק מזה באלגנטיות.. וכשבתי תבקש, למדי אותי את השיטה..
בכל אופן, הכי חשוב זה שהילדה תהיה מרוצה בתחפושת ולא אמא שלה או מישהו אחר, ואם היא מאוד תרצה לא אתנגד...

חמישיה

משתמש פעיל
גם אני הצלחתי להתחמק מתחפושת כלה , חיפשתי את ארבעת בנותיי שנה אחת לנסיכות ובזה סיימנו עם הנושא הזה, כל שנה אני מחפשת את כולן אותו דבר ומשקיעה שירגישו כיף עם התחפושת, דאגתי שתהיה להן כמעט תמיד חצאית פורחת והם היו מאושרות...

נעליים

משתמש מקצוען
גם אני הצלחתי להתחמק מתחפושת כלה , חיפשתי את ארבעת בנותיי שנה אחת לנסיכות ובזה סיימנו עם הנושא הזה, כל שנה אני מחפשת את כולן אותו דבר ומשקיעה שירגישו כיף עם התחפושת, דאגתי שתהיה להן כמעט תמיד חצאית פורחת והם היו מאושרות...
כנ"ל גם אני... והבנות שלי אוהבות גם מה שאמא אוהבת....

יעקובית

משתמש רשום
אני עשיתי קופסת קרטון של הדואר עם פתק מהדואר כביכול ובו כתוב פורים שמח.
ובתוך הקופסא ממתקים בצבעי האדום. יצא מהמםםםםם

העליתי פה קובץ פתוח עד כמה שזכור לי, אם מישהי רוצה אשמח להעלות שוב.צפה בקובץ המצורף 429129 צפה בקובץ המצורף 429130 צפה בקובץ המצורף 429129
איזה מידה זה?

קוקו ריקו

משתמש פעיל
ראיתי כמה פעמים כאן את הרעיון של 'שכנים כמוכם זו איכות הסביבה' יש למשהי את הכיתוב מוכן אם הסמל או משהו כזה?

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
רעיון למשלוח מנות לגננות ביום של המסיבה, יש למישהי?
אני רוצה לתת מתנה מעוצבת ולא מידי יקרה כי זה בתוספת להשתתפות במתנה עם כל ילדי הגן..
ובנוסף מתנה למטפלת במעון - בחורה, מה אפשר לתת?

אחת מהעולם הגדול...

משתמש מקצוען
למה אי אפשר להפסיק עם המוסכמות ההזוייה הזו של נתינת מתנה בתוספת למחיר שאספו מכלל ההורים.
בימים עברו אספו בכדי לחסוך הוצאה גדולה של קניית מתנה באופן אישי.
נכון שצריך להודות, אך למה לא לתת חפיסת שוקולד ומכתב כינה ולהשתתף יחד עם כולם ודי??
זה הפך להיות מוגזם והוצאה מטורפת למשפחה עם הרבה ילדים.
על מה ולמה???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה