מידע שימושי האשכול הגדול לרעיונות למשלוחי מנות!

גלידה

משתמש מקצוען
נחמד לקבל גם לאיסטניסטים, גם לא חייבים לאכול במיידי, וגם תמיד יהיה מי שיאכל בתור נשנוש או בתוספת לסעודה:
  • קערה ח"פ עם שקית של לקט ירקות/חסה של חסלט
  • בקבוק רוטב או כוסית מוס ח"פ עם רוטב שהכנתם...
  • שקית עם לקט אגוזים וחמוציות/שקית נשנושים וכו'.
אפשר להדפיס מתכון, לגלגל כאגרת ולצרף לקערה. לעטוף הכל הצלופן שקוף וסרט רחב למעלה.
אפשר להכין מתכון פורימי באגרת: למשל ליד החסה לרשום חוסי על עצמך....וכד'

מוצא חן בעיני, מי יכולה להכין את המתכון ברעיון הנ"ל???

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש בהכל אבל הכל בשקל קופסאות חמודות ומטופחות מכמה סוגים.
ממליצה למי שעוברת לקפוץ לבדוק

חגיתי

משתמש מקצוען
עציץ קטן +ספרינג- תודה רבה על ההשקעה שהשקת
שמפו פינוק-תודה על כל הפינוק
אני עשיתי פעם לגננת משהו קטן ושיא החמוד בקופסא מעוצבת שמתי קרם יידים מגבת יידים קטנה צמיד אצבעות שוקולד ורשמתי: מרגישים שהילד ביידים טובות"

רעיונת יפים מאד
אני חושבת לאמץ אותם לגגנות במעון של ילדי
השאלה אם זה מתאים לגננת במעון וזה מספיק מכובד בלי שמביאים גם משהו ביחד מכולם
או שזה בנוסף?
לגננת במעון אני צריכה שיהיה גם מתנה ממש או שמספיק דברים קטנים כמו קרם ידיים וכו'?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
רעיונת יפים מאד
אני חושבת לאמץ אותם לגגנות במעון של ילדי
השאלה אם זה מתאים לגננת במעון וזה מספיק מכובד בלי שמביאים גם משהו ביחד מכולם
או שזה בנוסף?
לגננת במעון אני צריכה שיהיה גם מתנה ממש או שמספיק דברים קטנים כמו קרם ידיים וכו'?
זה לא מספיק למטפלות במעון אם לא שולחים מתנה מכולם.
בדוג' של הידיים את יכולה לשדרג לכמה מגבות ידיים וקרם איכותי ואז לדעתי זה מספיק.
אני לא רוצה לציין מחירים זה בטח תלוי באזורי מגורים, אבל לדעתי מתנה למטפלת (עיקרית ויחידה) מתחילה בכמה עשרות שקלים ומטפסת בקלות ל100 שקלים.

חגיתי

משתמש מקצוען
חשבתי באמת להוסיף מגבות או לקרם ידיים או לפינוק-כמובן באותו צבע עם כמה שוקולדים באותם צבעים
זה לענין? אני גם חושבת שצריך בערך בשווי של עד 100 ש"ח אבל מצד שני במעון יש לכל ילד לפחות 2 גננות שהם העיקריות ויש לי שניים במעון לכן רציתי משהו שיראה יפה ומכובד אבל אשמח שיצא לי סביב ה60 ש"ח לגננת

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש רעיונות לרבה'ס
ולמנהל ששמשקיע את כל כולו!
גם אשמח לברכה למנהל
תודה!

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
חשבתי באמת להוסיף מגבות או לקרם ידיים או לפינוק-כמובן באותו צבע עם כמה שוקולדים באותם צבעים
זה לענין? אני גם חושבת שצריך בערך בשווי של עד 100 ש"ח אבל מצד שני במעון יש לכל ילד לפחות 2 גננות שהם העיקריות ויש לי שניים במעון לכן רציתי משהו שיראה יפה ומכובד אבל אשמח שיצא לי סביב ה60 ש"ח לגננת
המטפלות אצליכם מתחלפות בצהריים? במרבית המקומות יש מטפלת עיקרית ואחת שמחליפה אותה ביום חופש ובעוד צהריים. כך שאני משקיעה במטפלת העיקרית ולמחליפה משהו יותר סימלי (השנה למשל המחליפה התחלפה כמה פעמים כך שלא בטוח בכלל שאתן משהו).
אם המטפלות אצליכם מתחלפות אז ברור שהתקציב מתחלק. 60 ש' נשמע לי מושקע מאד!
נשמע לי מאד נחמד המגבות והקרם (רק פתק החלפה לקרם לפחות כי זה ענין אישי)
וכן, חתיכת הוצאה שני ילדים במעון.. אבל כשהם עולים לחיידר לפעמים זה עולה יותר...

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היי חייבת את עזרתכם.
נוצר ויכוח ביני לבין עוד משהו ממשפחתי איך לעצב את משלוח המנות.
אני עושה את הרעיון של 'משלוח מנות לשעת קפה/תה' (משהי העלתה פעם קובץ עם רעיונות...)
דעה 1: לעשות משלוח מנות בצורה של מגש מוארך (אולי מחולק ל4) ששמים שם מארזים של תה, קפה סוכר מעוצבים יפה... + עוד כמה דברים ברעיון של פס עוגה, כוסות לקפה וכד'
דעה 2: אותו רעיון משלוח מנות רק במקום מארזים לעשות הכל אישי, לקחת מגש שבו מסודרים באופן יפה שקיות תה, שקיות סוכר, (קפה כן אולי לעשות בקופסת מיני...) וכו' - הבנתם את הרעיון

מה אתן אומרות מה יותר כיף לכן לקבל?
ואם יש למשהי תמונה להשראה אשמח שתעלה לכאן

שמחה לשמח

משתמש מקצוען
גם לי יש בת שמתחפשת לכלה (לכל עם ישראל, לא?!). מבחינת תוכן המשלוח מנות היא תיתן כרגיל כמו כל הילדים, אבל חשבתי לארוז לה בסלסילה קטנה לבנה עטופה עם בד טול וסרט כסף.
אני מתכוונת כמובן למשלוחי המנות שהיא תיתן לחברותיה הטובות. לשכנים אני לא נותנת לפי התחפושות, אלא משהו לשבת, אבל כל ילד נותן משהו שקשור לתחפושת שלו לחברים הטובים
לא חבל להשקיע במשלוח של הילדים,הרי בתכלס הם הרי לא מבינים בזה?!
או שזה בשביל ההרגשה שלך?

yelbh

משתמש רשום
היי חייבת את עזרתכם.
נוצר ויכוח ביני לבין עוד משהו ממשפחתי איך לעצב את משלוח המנות.
אני עושה את הרעיון של 'משלוח מנות לשעת קפה/תה' (משהי העלתה פעם קובץ עם רעיונות...)
דעה 1: לעשות משלוח מנות בצורה של מגש מוארך (אולי מחולק ל4) ששמים שם מארזים של תה, קפה סוכר מעוצבים יפה... + עוד כמה דברים ברעיון של פס עוגה, כוסות לקפה וכד'
דעה 2: אותו רעיון משלוח מנות רק במקום מארזים לעשות הכל אישי, לקחת מגש שבו מסודרים באופן יפה שקיות תה, שקיות סוכר, (קפה כן אולי לעשות בקופסת מיני...) וכו' - הבנתם את הרעיון

מה אתן אומרות מה יותר כיף לכן לקבל?
ואם יש למשהי תמונה להשראה אשמח שתעלה לכאן

אנחנו עשינו ממש כמו שהיא המליצה בתוך שקית הייתה ממש התלהבות.
אני חושבת שעשעתי פס שמרים קטן לכל שכן.
ובמקום סוכר פרורים ת שמתי קוביות סוכר (תתחילי לחפש בחנויות של פעם...)
וגם קפה קנינו צנצנות קפה קטנות לפני פורים יש ב2 ש"ח באושר עד.. יש.. והדבקנו על המכסה.
בכלל את כל הגרפיקה הדפסנו על דפי מדבקה.
ותתחילי כבר עכשיו לגזור... כי הגזירה הייתה ממש ממש קשה, שזה הרבה חלקים קטנים לגזור.

לחמניה

משתמש רשום
רעיון יפה ששמעתי היו למשלוח להורים/ שוויגער-
להכין עוגה עגולה גבוהה, להדפיס על דף אכיל תמונה של הילד/ים עם הכיתוב- 'שתשמינו רק מנחת...' ולצרף בקבוק יין טוב.
ואם כבר- בתמונה שעל העוגה אפשר לחפש את הילד לשמן...

בהצלחה

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש עכשיו בפוקס 50-70% הנחה. אפשר לקנות בחצי מחיר כלי/מכשיר בפוקס הום, וזה יפה ומכובד. אפשר גם פתק החלפה, אבל אז ידעו כמה הוצאת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה