דרוש מידע דופליקטים יונה ספיר

מצב
הנושא נעול.

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אגב, סתם שאלה, רק אני ניסיתי לעשות את התנועות של ההקפאה וסקנדר? (והתנועות שפרופסור אנגלר לימד את דני על היורמנטום) :LOL:
לפני כמה ימים שיגע אותי איזה יתוש, ומרוב עצבים פשוט ניסיתי להקפיא אותו:sne:

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
וואייי נכוןןןןןןן
אבל האמת שלי היה יותר קשה לבצע איך מחזירים הקפאה (קרי: ביטול הקפאה)
זה לא אותו הדבר? כמו להקפיא

אגב, גם הקפאנו את הזמן היום:cool: (אצבעות יד שמאל פשוקות מונעות באיטיות בסיבובים וכו)

אגב, גם הקפאנו את הזמן היום:cool: (אצבעות יד שמאל פשוקות מונעות באיטיות בסיבובים וכו)
שכחתי להזכיר.
האמת שהתנועות האלה נורא מוזרות אז מי שמסתכל עליי באותו הרגע חושב שאני משוגעת.

לא..
מצטטת:
"עשה כך" אמרה לו, מקריאה את ההוראות אך לא מדגימה אותן. "פתח את כף ידך הימנית והפוך אותה, כך שלא תראה את הציפורניים. הושט אותה קצת קדימה, הנח עליה את אגרוף ידך השמאלית". היא המתינה לראות שהוא מבצע את הפעולות בעצמו. "כעת פתח את האגרוף השמאלי במהירות, סגור אותו, פתח שוב, והצמד את אצבעות ידך הימנית לזו השמאלית".
דני ציית להוראותיה בדיוק רב, מבחין ברצינות.
השממית התעוררה לחיים"..

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שקודם פותחים ואז סוגרים (אם זו הייתה הבעיה)

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
לא..
מצטטת:
"עשה כך" אמרה לו, מקריאה את ההוראות אך לא מדגימה אותן. "פתח את כף ידך הימנית והפוך אותה, כך שלא תראה את הציפורניים. הושט אותה קצת קדימה, הנח עליה את אגרוף ידך השמאלית". היא המתינה לראות שהוא מבצע את הפעולות בעצמו. "כעת פתח את האגרוף השמאלי במהירות, סגור אותו, פתח שוב, והצמד את אצבעות ידך הימנית לזו השמאלית".
דני ציית להוראותיה בדיוק רב, מבחין ברצינות.
השממית התעוררה לחיים"..
וואלה, אז איך הוא הקפיא? לא כתוב?

michalor

משתמש מקצוען
האמת שיש לי איזושהיא השערה פרועה, נראה מה יחשבו כאן...
נראה לי שישי הוא משתף פעולה של זירו, בגלל:
1. זירו יודע יותר מדי על הקבוצה, די ברור שיש לו שתול שם יש איזה קטע שהוא מדבר על האופי של קותי, מאיפה הוא יודע בכלל על המדריך?
2. בסוף הספר (כשהקבוצה יוצאת השיג נוצה) אז מופיע שישי יודע להשתמש בנשק והוא מתחמק מהשאלה מאיפה הוא יודע
3. טיפות הדם הסגולות..., יש מישהו שעוקב אחרי דני.
קראתי השבת שוב את הספר (פעם 3 )ושמתי לב למשהו נוסף
כשנתן מחליק ונפצע ברגל אז ישי גם כן נשרט באצבע ו-ציטוט לא מדויק מהזיכרון:
ישי פלט קריאת כאב והכניס את אגודלו לפיו...מישהו גוער בו שאסור לבלוע דם אז הוא מוציא את האגודל וחובש בטישו...ואז הוא אומר - נפצעתי כבר בגלובל - טאדם! טיפת הדם הסגולה!

ישי פלט קריאת כאב והכניס את אגודלו לפיו...מישהו גוער בו שאסור לבלוע דם אז הוא מוציא את האגודל וחובש בטישו...ואז הוא אומר - נפצעתי כבר בגלובל - טאדם! טיפת הדם הסגולה!
ואווא!! לא שמתי לב לנקודה הזאתתת
אבל איך יכול להיות שהוא סקנדר?
ואם הדם היה סגול אני מניחה שהחברים שלו היו שואלים "הי ישי, למה יש לך דם בצבע סגול?" הרי הוא לא ליקק את הדם..

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
ואווא!! לא שמתי לב לנקודה הזאתתת
אבל איך יכול להיות שהוא סקנדר?
ואם הדם היה סגול אני מניחה שהחברים שלו היו שואלים "הי ישי, למה יש לך דם בצבע סגול?" הרי הוא לא ליקק את הדם..
דווקא זכור לי שהוא ליקק, ומישהו העיר לו על זה.
קראתי רק פעם וחצי, ואין לי כעת את הספר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה