מידע שימושי בקשה אישית מכל אחת:

Shira Gan

משתמש פעיל
לחמותי פייגא בת שיינה התגלה המחלה לא עלינו במיקום מסובך ...היא היתה אישה חזקה ואנרגטית אבל עכשיו היא שוכבת כל היום במיטה חלושה....היא לא אחת שמתלוננת אבל היא אמרה היום שהיא סובלת מכאבים בלתי נסבלים ממש כל רגע...קשה לנו לראות אותה ככה סובלת!!
ולכן אנו מנסים לארגן עבורה 40 נשים שיאזינו לקו הצניעות. אני יודעת שהרבה נשים כבר מחוברות אליו ולכן אפשר או להאזין להלכה יומית או לכמה ספורי ישועות כל יום או לקבל קבלה בצניעות ל-40 יום.
מי"א חשוון (יום פטירת רחל אמנו) ועד כ"א כסלו כולל.
אני יודעת שממש קשה כך להתאמץ בשביל אישה שלא מכירים בכלל, ממישהי מפרוג- אבל לא נותר לי ברירה אלא לבקש כאן, כי לחמותי אין כמעט קרובי משפחה שיצטרפו בשבילה ואין לנו איך להגיע ל-40 נשים, ובכל זאת אנו מאוד רוצים להגיע ל-40 כדי לפעול בעז"ה ישועות גדולות ולראות את הנס הגדול בעז"ה שהיא תקום ממיטתה בריאה ושלמה ותחזור לחיות כמו לפני כן!! אמן!!
כל אחת שמצטרפת - יעזור לנו מאוד!!
מספר הקו:
0733834050
סיסמא 2448# ואז 5.
מי שרוצה להצטרף בלי נדר- שתכתוב כאן בתגובות, אין לי מילים איך להודות לכן!!! שתזכו לראות בעז"ה גם את כל הישועות הפרטיות שלכן!

נערך לאחרונה ב:

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני רוצה ושיהיה לה רפואה שלמה בקרוב אמן
מה הטלפון?

משקפיים ורודות

משתמש מקצוען
לחמותי פייגא בת שיינה התגלה המחלה לא עלינו במיקום מסובך ...היא היתה אישה חזקה ואנרגטית אבל עכשיו היא שוכבת כל היום במיטה חלושה....היא לא אחת שמתלוננת אבל היא אמרה היום שהיא סובלת מכאבים בלתי נסבלים ממש כל רגע...קשה לנו לראות אותה ככה סובלת!!
ולכן אנו מנסים לארגן עבורה 40 נשים שיאזינו לקו הצניעות. אני יודעת שהרבה נשים כבר מחוברות אליו ולכן אפשר או להאזין להלכה יומית או לכמה ספורי ישועות כל יום או לקבל קבלה בצניעות ל-40 יום.
מי"א חשוון (יום פטירת רחל אמנו) ועד כ"א כסלו כולל.
אני יודעת שממש קשה כך להתאמץ בשביל אישה שלא מכירים בכלל, ממישהי מפרוג- אבל לא נותר לי ברירה אלא לבקש כאן, כי לחמותי אין כמעט קרובי משפחה שיצטרפו בשבילה ואין לנו איך להגיע ל-40 נשים, ובכל זאת אנו מאוד רוצים להגיע ל-40 כדי לפעול בעז"ה ישועות גדולות ולראות את הנס הגדול בעז"ה שהיא תקום ממיטתה בריאה ושלמה ותחזור לחיות כמו לפני כן!! אמן!!
כל אחת שמצטרפת - יעזור לנו מאוד!!
מי שרוצה להצטרף בלי נדר- שתכתוב כאן בתגובות, אין לי מילים איך להודות לכן!!! שתזכו לראות בעז"ה גם את כל הישועות הפרטיות שלכן!
כבר תקופה ארוכה שלא שמעתי ברצף,
רוצה להצטרף,
רפואה שלימה

תזכירי לנו ביא חשוון?

Liner

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
את רוצה נשים חדשות דווקא?

Liner

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני בעז"ה אשמע ספורי ישועות לרפואתה כל יום בלנ"ד..
שתבשרי אותנו בשורות טובות!!!
רפואה שלמה!

rity

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מצטרפת בלי נדר!
רפואה שלימה במהרה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה