בכל הכח | חלק א'

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
תשמעי, סיפור כמו זה ברור שזה בזבוז לא להפיץ. יש לך יכולות נדירות.

הפרק הזה היה נוגע ללב ועשה לי טוב ברמה האישית. לא אמרת עלי מילה, אבל הרגשתי והזדהיתי. מתיו עבר שינוי ענק, ולמרות שאני לא מסכימה עם בשן בגישה הכללית שלו - עצם הנכונות והרצון שלו לעשות טוב לאחרים - עושה גם לי טוב.

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
הי רק לא לשכוח לכתוב לנו פרק אחרון לסגור בו את הקצוות האחרונים של הקרב למה הוא היה צריך את המידע ההוא באהל שלו למה הוא חיכה שהוא ימצא את זה ואיך זה שניקול לא פגע בו עד היום כשהוא נכנס חופשי למפקדה בלי להודיע והאם ההוא שעזר לו בתור ילד קשור לבשן
ואם אני יזכר בעוד חורים שחסרים לי אני יוסיף
תודה

R DESIGN

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אוף, ורק אני הייתי בטוחה שהסיפור יתמשך עד אין קץ, ואספיק להדפיס ולקרוא אותו רטואקטיבית:mad:
אני אקרא אותו, זה ברור.
אך בגלל התמהמהות מיותרת הפסדתי את כל החגיגה:rolleyes:

ו- שאפו ענק שהולך להיות פרק סיום! מאורע מרגש בפורום כתיבה.
חושבת שאת הראשונה, לא?
(פרק הסיום של שבורה לא ממש נחשב. כי הקצוות נסגרו בצורה של מאמר, לא כסיום הסיפור והעלילה).

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
27:
בפרידה תמיד יש משהו לא סופי

"אתה איש צבא אמיתי" אומר מתיו, ובשן יודע שזו המחמאה הכי גדולה שמתיו יכול לתת.
"תודה" הוא עונה, "ואתה פסיכולוג בשורש".
"ברצינות" עוזב מתיו את השולחן ומתיישב על הכסא שמול כסאו של בשן.
"גם אני דיברתי רציני, יש לך את זה".
"כישורי הלוחמה שלך מזהירים".
"אתה מתכוון ללוחמת שטח?" שואל בשן בחיוך.
"גם" עונה מתיו ברצינות "גם. אי אפשר לראות אותך, אבל אתה רואה הכל. אי אפשר לגבור עליך, וסר מוק'ל לא נחשב חלש או סגפן. אפשר מאה פעם לטעות בך. אתה יודע להופיע ברגע הנכון ולהפעיל כח רק במידה שצריך. גם כושר הניתוח שלך לא רע בכלל. בקיצור – לוחם למופת".
"טוב". אומר בשן, והחיוך שלו קטן. "אני הייתי לוחם. זה סיפור ישן, אולי פעם אני אספר. אולי לך. אולי".
"אמממ...?"
"אולי גם פעם תלך ללמוד פסיכולוגיה".
"אין סיכוי".
"חכה-" מרכין סיליפט את ראשו "חכה עד שתשמע את הסיפור שלי. כי אחר כך תצטרך לחשוב על הקביעה הזו שוב".

"אני אלך עכשיו" קם מתיו פון ברנטו. "המפקדה מחכה לי, הקרבות לא נגמרו, והסכם שלום נמצא, עדיין, רק בחלומות של כל מיני אנשים. אין זמן לבטלה".
"אתה המפקד כאן" מחייך בשן, ופתאום רואה מתיו הרבה חוכמה בחיוך הזה, ואולי גם קצת ביישנות.
הוא פוסע לפתח ואז נעצר, מסתובב ומביט עוד רגע בבשן. "דרך צלחה שתהיה לך". הוא מאחל לו, ופתאום מוכרח לדעת "יש מי שמחכה לך שם, באמנדה?"
"יש", אומר בשן, "וגם אני מחכה כבר לשוב. צריכים אותי שם".
ומול סבר פניו המשתנה של מתיו, הוא לוחש.
"גם אותך צריכים, מתיו. ותמיד היה צריך. מחכים לך כל כך הרבה אנשים, שלא יודעים אפילו שלך הם ממתינים. תן להם, מתיו. יש לך תפקיד שהוא הזדמנות".
מתיו לא משיב, הוא שותק רגע ואז, כמו בלי קשר, שואל "ארוכה מכאן הדרך לאמנדה?"
"לא מאוד", משיב בשן. "תבוא לבקר לפעמים? כך אוכל להוכיח שיש לי ידידים בכל מקום. אפילו בעמקי הקפו".
מתיו לא עונה לו דבר, כמובן. כבר הסתובב ויצא. רק סולית מגפיו הצבאיים, הגבוהים, משמיעה הד קלוש כשהוא מתרחק בשביל העפר.
אבל בשן סיליפט יודע את התשובה.

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
27:
.
איזה פרק מדהים
וואו כמה אפשרויות להמשך יש בו
מדהים
עוד לא ויתרתי על התקווה שזה יהפך לסדרה והפרק הזה מוכיח שהאפשרות הזאת חיה וקיימת...
ולסיכום
נהננו מכל פרק היה בכל פעם תוכן מעניין שגרם לחכות שהפרק הבא ייצא מהרגע שגמרנו את הפרק שיצא הרגע
כתיבה נהדרת וככ חיה ומכניסה למצב
בקיצור מושלם

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אז יש תקווה?
רוצה עוד!
סיפור מושלם מושלם!

אהבתי שגם בסוף, מתיו נשאר מתיו, והוא לא עונה. כי לא משתנים ביום אחד! אבל הוא רך יותר. אין מה לומר, נקשרנו אליו.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
העם דורש: חלק ב'

איזה סיום מדהים ונוגע. מתיו נשאר מתיו, מאופק לגמרי, אבל נותן חרך להצצה לתוך עצמו. החמימות של בשן המסה סדק בליבו.

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מדהים.
מדהים.
מדהים.
מדהים.
מתי את מתחילה עם חלק ב'???
נ.ב
אם התלבטת איך אפשר לפרסם את הספור-
הריני להודיעך שאם תוציאי אותו בספר בלי לעבור במה של עיתונות
יהיו לו הרבהההה קונים...
אני למשל!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הריני להודיעך שאם תוציאי אותו בספר בלי לעבור במה של עיתונות
ככה התחיל איסתרק :)

לא כל סיפורת צריכה במה של עיתונים. לפעמים הם אפילו גורעים מהמיוחדות שלו.

אולי מעניין אותך גם...